Quickspin..

Slots Sockspin Slots.

nieokreślony

Programista SOCKSPIN SOUNTS SOUMER ma być jednym z nowych graczy w branży w kasynie online, co niewojenie szybko wzrosły do poziomu niektórych programistów oprogramowania założycielskiego. Specjalizuje się w opracowywaniu online automatów wideo, firma oferuje graczom i dorywczo gracze wysokiej jakości gry zapakowane z innowacyjnymi funkcjami. Ich flagowy produkt jest nowym silnikiem osiągnięć, dzięki czemu gracze muszą wykonać różne zadania w grze, aby być nagrodzonym żetonami, które mogą później używać, aby odblokować specjalne funkcje gry.

Filozofia firmy jest rozwijanie gier dla swoich fanów, które lubią grać same. Wraz z siedzibą z siedzibą w Szwecji, projektowanie, rozwijający się i kodujący zespół za firmy zawsze oczekuje na dodanie i poprawę ich już zapakowanego portfolio. A jeśli chodzi o wsparcie klienta, drużyna relacji z klientami jest zawsze gotowa przedłużyć ich pomocy zarówno w kasynach, jak i graczom tylko po to, aby zapewnić, że obie strony dostają banę za swoje pieniądze!

Przesuwanie rąk - z Quickspin do Playtech

Po 5 latach od założenia firmy Quickspin udało się rozwijać blisko 10 gier wideo, które stały się natychmiastowym hitem z graczy kasynowe online. Gry Quickspin poszły dalej dalej, aby wygrać szereg nagród i zestalili stanowisko firmy w branży.

W rezultacie Playtech zainteresował się gniazdami online Quickspin i zdecydował się przejąć firmę pod skrzydłami. Z głównym koncentracją QuickSpina jest przez cały czas, mogą nie opracować jak najwięcej gier, ponieważ większość ludzi mogłaby się spodziewać, ale nie ma zaprzeczania faktu, że szczegółowa grafika oprócz bonusów i zabawnych rozgrywki były powodem, dla którego gry firmy byłem wielkim sukcesem.

Jakie inne funkcje można oczekiwać od automatów Quickspin?

Poniżej znajdują się niektóre cechy slotów wideo Quickspin:

  • Bardzo wysoki RTP: Kiedy spojrzysz na wszystkie gry znalezione w portfolio firmy, szybko zdam sobie sprawę, że nie ma, że nie ma RTP mniej niż 96%. Po lewej stronie znajdują się te, które mają wartość blisko 98%.
  • Gry towarzyskie: Quickspin wydaje się koncentrować się na przyszłości. Jako takie, wykonali swoje gry kompatybilne lub odtwarzane na niektórych popularnych platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook.
  • Mobilne gry przyjazne: W epoce, gdy prawie 50% ludności ma dostęp do Internetu i telefonów komórkowych, byłoby to takie wstyd, jeśli ofiary firmy nie były zgodne z telefonami komórkowymi. To jest powód, dla którego Quickspin zapewnił, że wszystkie jego gry można uzyskać i łatwo odtwarzać w ruchu przez różne platformy mobilne. Dobrą rzeczą jest Quickspin Mobile Games Skorzystaj z najnowszej technologii HTML5, dzięki czemu możesz grać w płynnie przez przeglądarki.
  • Oszałamiająca grafika i chrupiące animacje: Zgadzamy się, że grafika i animacje oferowane przez automaty Quickspin mogą nie być tak szczegółowe jak te firmy Betsoft lub Netent, ale są one równie imponujące.

Jedyną rzeczą, której brakuje w portfolio gry Spółki jest gniazda jackpot. Jeszcze oni opracowują każdą grę w gnieździe wideo, które oferuje płaskie lub progresywne jackpoty, ale mamy nadzieję do końca 2023 roku, zaskakują nas grą, z którą wszyscy będziemy zadowoleni.

Skutki Quickspin, które chcesz wypróbować 2023

Wielki zły Wilk
Przygotuj się na doskonale zaprojektowaną grę na automat wideo na podstawie jednej ze znanych bajki - trzy małe świnie. Oto głodny chciwy duży zły wilk zaprojektowany i opracowany przez QuickSpin, ponieważ próbuje zjeść trzy niewinne i bezradne świnie.
Podczas gry, wilk huffy i puffowie pożądane wygrywa, a ty jesteś na szczęście, ponieważ będziesz w stanie ukraść je z ust. QuickSpin wykonał doskonałą pracę projektowaniem tego szczeliny, ponieważ używali pięknie opracowanych obrazów kreskówek, zmieszanych z pięknymi kolorami i wykorzystali funky nastrój, aby towarzyszyć ci, gdy obracasz bębny.
Wyspa Skarbów
Czy jesteś miłosnym graczem przygodowym? Następnie przygotuj się na przygodę do reelingu wypełnionego niebezpiecznymi piratami w ScoreSpin's Treasure Island Slot - 5 bębnów o 40 automatach Payline. Wyspa Treasure to naprawdę niezwykły gniazdo, które niezaprzeczalnie zabierze Cię do niezapomnianej wyprawy daleko do tajemniczej wyspy skarbów.
Według legendy wyspa jest usiana setkami beczek, wypełniona brzegiem z długotrwałymi złotymi monetami, pochowani pod losowymi palmami. To zależy od ciebie, aby złapać mapę, wysadzać kurz z kompasu, pokład statek i przejść do tej ekspedycji.
Slot Pirates Charm
Jeśli skarby cię nie fascynują, więc dlaczego nie dołącz do innej załogi i sagla w swashbuckling Video Slot Adventure z Slot Pirates Charm? Wymaga również wyszukiwania niektórych zagubionych skarbów w morzu, ale tym razem, z dodatkowym skręcaniem konieczności pływania przez wzburzone mórz.
Pirates Charm Video Slot gra ma 5 bębnów, 3 rzędów i zadziwiające 243 wyjątkowych sposobów wygranej. Gra zawiera symbole o wysokiej wartości, takie jak koło statku, symbol Jolly Roger, kapitan i jego asystenci, podczas gdy niższe symbole płatnicze stanowią litery A, K, Q, J i 10.
Razem symbole działają, aby wywołać wiele bonusowych gier i innych ekscytujących funkcji w grze, takich jak burzliwe darmowe spiny.

Niezależnie od tego, czy dzwonisz do nich Quickspin Pokies czy Maszyny owocowe Quickspin, fakt pozostaje, że te gry były pięknie zaprojektowane tak bardzo, jak nagradzają. Są szybkie gry DEMO w całym kasynach online Quickspin, a na wypadek, gdybyś nie jesteś pewien, aby odwiedzić najlepszą stronę, mamy listę witryn, które próbowaliśmy sobie i znaleźli, że są całkowicie bezpieczne, bezpieczne i niezawodne w dostarczaniu Niesamowite doświadczenie w grach!

Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony