Gry Kalamba

Kalamba Games Slots..

nieokreślony

Gry Kalamba są jednym z świeżych nazwisk w świecie hazardu online. Z witryną mającą niektóre z wydajnych podkładów z Malty i Krakowa, Gry Kalamba Online Ons są jedną z najpopularniejszych nazwisk w obliczaniu.

Witryna została założona w roku 2016 i jest to mózgiem 2 weteranów opartych na branży. Steve Cutler i Alex Cohen są dwoma, którzy wcześniej pracowali z Like of Unibet i Quickspin, posiadają witrynę.

Cutler, co ważniejsze, był starszym projektantem gry dla IGT, jedna z najlepszych miejsc hazardowych na świecie.

Historia gier Kalamba

Gry Kalamba są stosunkowo nowym członkiem w hojnym świecie kasyn online. Deweloper od 2016 r. (Jego początek) do bieżącej daty, był zajęty w opracowywaniu niektórych interesujących propozycji szczelinowych.

Gry z witryny stały się wśród najlepszych, w których główne kredyty będą pójść na ogólną grafikę i zaawansowaną kompatybilność.

Chociaż portfolio może pokazać tylko deweloperę wydać średnią 1 grę / miesiąc, strona internetowa i działają szybko. Jest to jeden z najważniejszych oznak wszelkich rozwijających się firm dzisiaj.

Oprogramowanie zasilane przez firmę

Oprogramowanie do gier Kalamba. ma licencję i podąża za schematem portfela RMG B2B. Obok tego, witryna wyraża doświadczenie w kasynie towarzyskim, które przychodzi z dużą liczbą pozytywnych perspektyw w grze dla punters.

Z ponad 6x zaangażowaniem graczy, punkty te przychodzą do rzeczywistości za pomocą platformy Gaming ORYX.

Rzeczywiście, dla firmy jak Kalamba, z mniej niż 50 pracowników, Oryx jest idealną platformą, która pomaga projektantom tworzyć arcydzieła do gier.

Wybór gniazda

Gry Kalamba to stosunkowo nowa strona internetowa gier hazardowych, która składa się z gier, które mają być opłacalne dla prawdziwych pieniądzów. Jest to dobry powód, dla którego strona poznała wentylator w przeszłości.

z Kalamba Games Slots.. Będąc jedynym podziałem, dostawca z dumą ogłasza niektóre z ich arcydzieł, które dały ustalone, bieg dla pieniędzy.

Tak więc, oto niektóre z popularnych produktów automatów z tego programistów.

ぢ d y.

Jest to gra fantasy z Kalamby, która oferuje życie dinozaurów i wszystkich popularnych typów. Produkt jest trudnym konkurentem tytułów z podobnymi tematami.

Dino Odyssey jest wspierany z 50 liniami i 5 bębnami, które łączy z ciekawą fabułą, aby dogonić wyobraźnię Park.

W końcu gra obiecuje z progresywnymi poziomami, co wyraża konkurencyjną pulę wyzwań i jest wspierany przez jego fanów za wartościowe.

Podwójny joker.

Gry Kalamba Z zadowoleniem przyjmuje słynny podwójny gry Joker gry online, która pochodzi z fabuła wypełniona wnioskami i bonusami.

Double Joker jest jednym z widocznych nazw deweloperów, obejmujący tylko 10 liniami, co ważniejsze, przygód misje.

Gry Kalamba nie jest nową nazwą w świecie innowacji, co jest głównym powodem, dlaczego gra wyróżnia się wszystkimi nowymi mnożnikowymi Wilds. Dzięki tej funkcji oprócz dzikich działających, aby zastąpić cały symbol niskiego wypłaty, wydziela wypłaty oparte na mnożnikach.

Będzie to zależeć od liczby dzikich wylądowanych na bębnach, podczas gdy w ogólnym przypadku wypłaty są 2x i 3x.

Tiger Claws.

Tiger Claws jest podobnym do dzikiej przyrody egzotyczną produkt na automatach, który ma ciekawe funkcje w grze.

Jest wypełniony 243 elastycznymi liniami, obejmującymi obok 5 regularnych bębnów w przyjmowaniu. Jest to nowe przedsięwzięcie Oprogramowanie do gier Kalamba., co poważnie traktuje innowacje.

Tiger Claw jest bardziej popularny ze względu na jego wysoką zmienność, dając prawdziwych pieniądzów, bieg dla pieniędzy. Jest to kompletna forma produktu, która ma większą zmienność, wspierana z 3 rundami jackpotami progresywnymi i bezpłatnymi spinami.

Gry Kalamba wyróżnia się konkurencyjnym RTP w prawie wszystkich jego grach, a pazury Tiger nie jest wyjątkiem z 96,6%.

Małpa Bóg

Dostawca z zadowoleniem przyjmuje ciekawą małpę Bóg online gniazdo online. Jest to jeden o zmiennym produkcie 243-payline, który pojawia się w 5-bębnowym formacie, wypchanym dzikim i wolnymi spinami.

Produkt do gniazda wynika z progresywnego systemu jackpota, z wielką nagrodą na wynos dla prawdziwych graczy.

Podobnie jak większość produktów z Kalamby, produkt daje 3x dzikich mnożników, co jest onuse dla każdego gracza grającego na prawdziwe pieniądze.

Orzeł Fire.

Orzeł ognisty jest sławny Kalamba Games Slots.. Produkt, który ma jeden z najwyższych produktów RTP wśród wszystkich produktów Kalamba dzisiaj. Jest to gra, zawierająca 60 liniowych i pracuje obok 6-bębnowej struktury.

Oprócz tego zakres wielkości monet zależy od 0,01 do 10 monet w głównej linii. Głównym USP produktu jest losowe dzikie symbole, dodając strukturę dodatkową i bonusową kaskadową w gnieździe.

Dzikie mnożnikowe dostępne w grze, punter może dobrze i naprawdę handlować do 5x. W przypadku bonusowej rundy Fire Eagle oferuje misje, a wypłata jest podana na podstawie wszystkich płatnych spinów. Gra ma 4 misje w głównym układzie automatu.

Kompatybilność mobilna

Gry Kalamba opierają się na platformie Gaming ORYX, a strona jest zaangażowana w rozwijanie niektórych najwyższej jakości produktów hazardowych do prawdziwych pieniędzy / wolnych graczy w branży.

Pomimo witryny naprzeciwko sztywnej konkurencji i wyzwań, gry Kalamba nie kłaniają się do żadnego wyzwania w sensie dostępnych produktów.

Gry Kalamba Online Ons Są dostępne w wersji HTML5, a te są kompatybilne na urządzeniach z systemem iOS, PC, Mac, Android i Windows.

Deweloper specjalizuje się tylko w rozwijających się grach na automatach i do tej pory nie wykazywali żadnych spojrzenia na projektowanie innego produktu kasyna.

Ponadto ten dostawca jest stosunkowo nowy w branży, a ledwo ma garść produktów do rozmowy.

Stwierdzające myśli

Gry Kalamba mają własny udział w trudnościach, jak jak każde działalność lub kasyna online dzisiaj. Rzecz, która utrzymuje ruch w miejscu, jest ich pracownikami i głodem rzeźbienia do innowacji.

Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony