Slot Voodoo.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Uważaj, kiedy wejdziesz do świata Afrykańskiej Czarnej Magii, ponieważ Voodoo zabierze Cię tam w najbardziej interesujący sposób. Endorfina słynie z rozwijania wyjątkowych Gry hazardowe z wieloma Rundy bonusowe. i spadek szczęki jackpoty.

Voodoo Pokie Review.

Dla tych, którzy nie wiedzą, co jest voodoo, oto szybka definicja: Voodoo jest czarnym kultem religijnym, który jest powszechny w południowym USA i Karaibach. Jest to połączenie rytuałów rzymskokatolickich i starożytnych Afryki Black Magic Rites. Są one używane powszechnie do posiadania ducha i czary. To straszne, prawda? Dobrze, Endorfina. Cechy to t Wiara w czary doskonale.

Ważne fakty dotyczące rozgrywki:

  • Gra ma 5 bębnów i 10 liniowych.
  • Zakres bólu rozpoczyna się na 0,10 kredytów na wir i idzie do 1,00 na spin.
  • Jackpot z Pokie wynosi 20 000 monet. Aby wygrać jackpot, będziesz musiał wylądować symbole magistrali Voodoo. Podobnie możesz wygrać 10 000 monet, lądując kobieta voodoo.
  • Wygrane wygrywa, pozwoli Ci grać na wyższe kwoty.

Wszystko o rozgrywce Pokies Voodoo

Ten tytuł jest dostępny przy większości kasynach online za pomocą oprogramowania Endorfina. Dlatego nie będziesz musiał umieścić dużo wysiłku w znalezieniu tego tytułu. Możesz grać go za darmo lub na prawdziwe pieniądze. Odtwarzanie go za darmo pozwala nauczyć się jego mechaniki i zrozumieć swój ogólny interfejs. Jednak powinieneś zacząć grać na prawdziwe pieniądze, jeśli chcesz skorzystać z jego bonusów i uzyskać nagrody.

Pokie zdecydowanie podąża za swoim tematem, a my możemy powiedzieć, że jest to jeden z Najlepsza-Zaprojektowane gry w kasyno online rynek. Wizualizacje gry są wspaniałe. Green winorośli otaczają bębny, podczas gdy zielona Aura jest widoczna w grze. Tło posiada biały księżyc i świece z małym płomieniem.

Jeśli zwracasz uwagę, możesz zauważyć okazjonalne ciosy wiatrów w tle. Ścieżka dźwiękowa jest równie dobra jak grafika. Przerażająca muzyka gra w tle podczas obracania bębnów, a ogólna atmosfera, która jest ustawiona, jest ekscytująca. Projekt gry jest po prostu bezbłędny, więc Endorfina wykonał świetną robotę w tym dziale.

Symbole Pokies Voodoo są kobieta voodoo, mistrzem Voodoo, Gearda Heads, Wrona, Wąż i Lalki Voodoo. Symbole kart Q, K, J i A są tam również. Symbole te dodają ogólnej pełnokości tej automatu online.

  • Opcja hazardu. Ten tytuł ma placówkę hazardową. Pozwala podwoić swoje wygrane, grając prostą mini-grę. W mini-grze musisz wybrać jedną z czterech kart. Jeśli wybierzesz najwyższą kartę, podwosz swoją wygraną. Z drugiej strony, jeśli zrobisz niewłaściwy wybór, stracisz wygrywa. Możesz także włączyć tę opcję.
  • Dziki i rozproszony. Symbol rozproszenia w tym pokie jest również dzikim, który jest kobietą z kapeluszem. Dziki symbol może zastąpić dowolny inny symbol, aby utworzyć zwycięską kombinację. Dodatkowo jest symbolem rozproszonym, więc zapewni bezpłatne spiny do określonych zwycięskich kombinacji, które mogą tworzyć.
  • Darmowe spiny. Aby uzyskać darmowe spiny, będziesz potrzebować 3 symboli rozproszonych (kobieta w kapeluszu), aby wylądować w zwycięskiej kombinacji na bębnach. W wyniku tej kombinacji otrzymasz 10 darmowych spinów.

Jak zostać zwycięzcą w Voodoo Online

Aby wygrać ten tytuł, będziesz musiał skupić się na darmowych spinach. Gdy symbol rozproszenia jest również dziki, twoje szanse na uzyskanie dużych zwycięstw są bardzo wysokie. Możesz skorzystać z funkcji Gamble, aby szybciej zdobyć jackpot, ale byłoby lepiej, jeśli ćwiczysz trochę wcześniej.

Endorfina zawsze utrzymuje kontrolę swoich gier dość prostych i zrobili to również tym razem. Istnieje widoczny przycisk spin, który towarzyszy przycisk menu. Możesz zmienić stawkę zakładów w rogu ekranu. Układ jest doskonale montowany, a nie mylisz gracza jak większość gier na rynku.

Jest to automat na bazie HTML5, a tym samym możesz spróbować tego Brak pobierania darmowego gniazda w wielu kasynach online PL. Możesz Grać na twoim ulubionym i Popularnyny Platformy, w tym komputery stacjonarne i telefony komórkowe. ten Wypłata po zwycięski jest również świetny. Możesz grać w tę opcję hazardu po wykonaniu depozyt z Prawdziwe pieniądze.

Ostatni dotyk

W sumie, ten Pokie przynosi ciekawą podkreślenie do tradycyjnych automatów online. Dostarcza nie tylko wciągającej atmosferę, ale oferuje również liczne zwycięstwa, aby w pełni zabawiać gracza. Powinieneś spróbować bez wątpienia.

Więcej autlotów z endorfiny
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony