Vikings Go Wild Slot

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Yggdrasil Gaming.. rozwinięty Wikingowie dziki automat Gambling online Entuzjaści, którzy również cieszą się trochę historii Viking. Ta 25-payline i 5-bębnowa wideo otwór Opiera się na starożytnym temacie Wikingów i jest wyposażony w zadziwiające grafiki, motywy tła i muzykę, która zajmuje cię wieki.

Zacznij cieszyć się Wikingami Idź dzikie Pokies

Główne ustawienie posiada Wikingowie zaangażowane w bitwy z tajemniczą morską potworem, a komplementarną grafikę i ścieżką dźwiękową dodają do napięcia i przygody deweloperzy miały nadzieję przedstawić.

Jak odblokowujesz świat Wikingowie idą dzikie pokies, Odkryjesz, że pochodzi z typowych specjalnych symboli wspólnych w wielu grach wideo wraz z kilkoma dodatkowymi funkcjami wyjątkami do Pokie. Główne funkcje, które należy zwrócić na to:

  • Dziki. Ten symbol jest wystarczająco silny, aby zastąpić każdy standard standardowych symboli w grze odblokowując więcej Bonusy. i wygrane.
  • Statek bonusowy. Ten symbol wyzwala bonus wolny spinki, gdy się pojawi. Liczba darmowych spinów, które zarabiasz, zależy od liczby symboli statków pojawiających się na szpuli. Minimum 3 statki zarabia 8 spinów, natomiast maksymalnie 5 5 spinów.
  • Lepki dzikie. Symbole te pojawiają się podczas bonusowych rund wirowanych i mogą odblokować więcej bonusów na większą Wypłata.

Istnieją opcje Grać Ta gra za darmo lub na prawdziwe pieniądze z minimalnym zakładem rozpoczynającą się od 0,25 i maksymalnie 50 monet.

Spróbuj wygrać w Vikings Go Wild Video Slot

Jak wspomniano wcześniej, możesz grać Wikingowie są dzikie online Pokie za darmo lub Prawdziwe pieniądze. Niestety za Internet kasyno Kochankowie, ten slot nie oferuje najlepszych pula możliwy. Ilość monet, które możesz zdobyć, jest kolorowy w następujący sposób:

  • Zielone monety są warte 50 monet do gry.
  • Miedziane monety są warte 60 monet do gry.
  • Srebrne stożki są warte 70 monety do gry.
  • Złote są warte 80 monet do gry.

Inni można zdobyć zgodnie z symbolem, który pojawia się na twoich bębnach. Na przykład sia-włosy męski symbol zarabia 200, podczas gdy Bald Męski symbol przynosi Ci 225. Maksymalny, który możesz wygrać podczas gry, wynosi 1000, co jest wysokie, ale znowu, nie spektakularne.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Vikings Go Wild Pokie to dobra gra dla osób, które doceniają motywy kolorowe i ryzykowne. Oferuje 25 różnych możliwości wygrania monet i nie ma skomplikowanych zasad, które musisz zrozumieć. To nadrabia jego jackpot, który jak wspomnieliśmy wcześniej, nie jest najwyższym, możesz znaleźć na gnieździe wideo.

Ogólny temat jest zabawny i ekscytujący bez lepkiego, a dodane symbole bonusowe dają grę dodatkową zwiększenie przygody. Jest dostępny do gry w NZ. i można uzyskać dostęp do różnych platform Brak pobrania konieczne na komputerze. Jeśli jednak planujesz grać w telefonie lub tablecie, musisz pobrać aplikację.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony