Kreator Slot Oz

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Magia zaczyna się od czarodzieja Oz

Kreator Slot Oz jest jedną z klasyków wydanych przez WMS Gaming. Jest bardzo popularny wśród graczy na całym świecie, z Alaski do Au, głównie dlatego, że oferuje cztery rundy bonusowe i 50 000 gier jackpot. Obejmuje 5 bębnów i 30 liniowych.

W oparciu o słynną powieść, to kasyno online Pokie ma znajome symbole, a następnie zasady myślowe. Gracze mogą wybierać spośród szerokiej gamy rozmiarów monet, 0,01 do 5,00 z 30 monetami będącymi maksimum i pozwól nam zobaczyć, co kreatora Oz Pokies jeszcze musi zapewnić.

Początek drogi do szmaragdowego miasta

Przygoda zaczyna się od głównych znaków książki, Dorothy, strach na wróble, blaszany mężczyzna i tchórzliwy lew. Logo gry ma wspólną rolę z dzikim zastępującym innymi elementami z wyjątkiem jackpota i karty bonusowej.

Jeśli chodzi o najlepszą płatność, ikona jackpota, zgodnie z oczekiwaniami, przynosi go. Jednakże wysokie kwoty nadchodzą również na cztery jackpot lub pięć kart logo jeden ekran, 1000 monet. Reszta płatności wynosi gdzieś między 100 a 750 monetami.

Gdzie zaczyna się czarodziej magii Oz

Najważniejsze miejsce w kasynie zarówno wolnej, jak i prawdziwej wersji pieniędzy jest segmentem bonusowym. Kreator OZ ma kilka dodatkowych rund, a oto sposoby, w jaki każdy Bettor może je aktywować:

  • Glinda dobra czarownica - Jest to przypadkowa funkcja, która rzeczywiście obraca kolumny w dziki. Gdy przechodzi przez ekran, do czterech specjalnych symboli można aktywować na następny spin;
  • Wybierz funkcję - Oto konieczne jest przestrzeganie szmaragdowego miasta. Kiedy pojawia się na 1., trzeci i 5 bębnów jednocześnie otwiera dla Ciebie zupełnie nowy magiczny świat bonusowy;

Nie ma złego wyboru WMS

Po tym, gdy aktywujesz ostatnio wymienioną rundę, możesz wybrać jedną z trzech opcji:

  • Cash Nagroda
  • Wskrzydlona funkcja małpy
  • Droga do szmaragdowej opcji

Nagrody pieniężne - są one przyzwoite, aby wygrać, od 5 do 10 razy w zakładach zakłada się, więc wszystko zależy od początkowego depozytu;

Skrzydlata małpa. Opcja zapewnia nieco lepszą wypłatę. Przynosi 8 darmowych spinów i 1x mnożnik z możliwością aktywowania dodatkowych dzikich, gdy na środkowym bębna;

Kiedy trafisz droga do szmaragd, możesz oczekiwać potencjalnie dużych nagród. Tutaj ujawniasz znaki gier:

  • Dorota W Wicked Witch Castle
  • Strach na wróble W polu kukurydzy na wróble
  • Wierzyć człowiekowi W sadzie jabłkowym
  • Tchórzliwy Lwa w ciemnym lesie

Co ważniejsze, możesz przyjść do Kreatora Oz Online i stać się zwycięzcą w każdym sensie.

Wizard of Oz nie zawiera wersji pobierania do gry. Ponadto ten jest przystosowany do urządzeń przenośnych, dzięki czemu możesz rozpocząć magię w dowolnym momencie i wszędzie.

Więcej szczelin z WMS
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony