Thai Temple Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Jednym z najnowszych wydarzeń Playtech jest Thai Temple Slot. Pokie jest ledwie trzy lata na rynku, ale wygrał w sercach kilku graczy. Fakt, że masz również holistyczne doświadczenie duchowe oprócz hazardu, musi być powodem. Gra jest bazą nad świętymi miejscami znalezionymi w Tajlandii i obejmuje wyjątkową kulturę ludzi, którzy tam mieszkają. Bądź świadomy, gdy grasz w ten pięć reeled gniazdo z piętnastoma liniami płac, ponieważ progresywne jackpoty mogą być tuż za rogiem.

Dowiedz się, co Budda ma w sklepie

Po wejściu do tego duchowego królestwa z preferowanego kasyna wybierz poziom intensywności, który Ci najlepiej odpowiada. Poziomy wahają się od łatwego, miękkiego, do gładkiego, inteligentnego i ostatecznego ciężkiego. Wybierz walutę, aby hazardować i udać się do gry.

Minimalny zakład wynosi 0,01, a maksymalna kwota wynosi 30.00. W Tajlandii Świątynia możesz wybrać liczbę linii płatniczych; Jednak doradzamy graczom grać ze wszystkimi aktywnymi liniami płac, aby zmaksymalizować wygrane możliwości. Naciśnij przycisk Blue Start, a gdy objawione zostanie objawienie kilku bębnów.

Podwoić wygrywa

Gdy wygrasz coś mniej niż 10x kwotę stawki, masz możliwość hazardu na wysokości zdobytych. Najlepszą rzeczą w tej funkcji jest to, że możesz założyć całą ilość lub połowę. Wybierz odpowiedni garnitur kart i mieć swój stawka pomnożona przez cztery. Wybierz odpowiedni kolor karty i podwoić stawkę. Ta funkcja hazardu jest ciągła i może być odtwarzana, dopóki zwycięstwa wynosi 50x całkowity zakład.

Dziki tajski

Złota świątynia zastępuje wszystkie symbole na bębnach, poza Buddą. Płaci również dodatkowe, gdy przyczynia się do tworzenia zwycięskiej kombinacji.

Funkcja bonusu rozproszonego

Symbol Buddy jest dzikim i zdobyciem więcej niż trzech z nich nagrody Piętnaście darmowych gier. Oprócz tego wszystkie wygrywa w darmowych grach są pomnożone przez trzy.

Bogactwa w tajskiej złotej świątyni

Nie tylko pokie odżywi się twoją duszę, ale także zaspokoić swoje duchowe i finansowe potrzeby. Wypłace są imponujące i układają twój portfel na chwilę. Uzyskaj 2,3,4 lub pięć symboli obok siebie wzdłuż aktywnych linii płatniczych i wygrać. Oto spojrzenie na wypłatę:

Ikona 2 symbole. 3 symbole 4 Symbole 5 symboli
9. 2. 5. 25. 100.
10, j, q 0 5. 25. 100.
K, A. 0 10. 50. 125
Pies smok / fu 0 15. 75. 250.
Budda. 2. 5. 10. 100.
Tygrys 0 20. 100. 400.
Monk / Lady. 2. 25. 125 750.
Świątynia 10. 250. 2500 10000

Tajska świątynia Pokies

Zagraj w ten Pokie online z większości kasyn globalnie, w tym autoryzowanych w PL. Gra nie wymaga pobierania i może być dostęp do wszystkich urządzeń. Posiada również funkcję odtwarzania klawiatury, która pozwala dowolnym sterowaniu akcją bez myszy. Według nauk buddyzmu prawdziwe pieniądze nigdy nie mogą przynieść szczęścia, dobrze jest to udowodnione w Thai Temple Online.

Więcej slotów z Slots Playtech
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony