Slot Super Heroes.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Super Heroes. jest o tematyce superbohatera Darmowe gniazdo kasyna przez Yggdrasil Gaming... Z pewnością jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier z Yggdrasila Gaming. Z świetnymi grach Wikingowie dziki Na rynku PL Super Bohaterowie będą musieli być niemal idealnym superbohatera-tematycznym Pokie.

Recenzja Super Heroes Pokie

Grafika gry jest bezbłędna, a na narzekanie nie ma nic do narzekać. Animacje są płynne i dodają do głębokości gniazda. Komiczne wizualne e są dość wyjątkowe, a Yggdrasil wziął dużo inspiracji z komiksów Marvel i DC dla tej automatu.

Ścieżka dźwiękowa opcji hazardu jest również dobra. Instrumenty dobrze pasują do siebie i spełnia swój cel. Jednak nie jest to najlepszy, o którym słyszeliśmy, i wierzymy, że gra Yggdrasila mogła zrobić lepiej.

Ważne fakty Super Heroes. online:

 • Posiada 20 dostępnych linii i 5 bębnów.
 • Jest darmowa wersja gry, którą możesz Graćjednak, aby wygrać Prawdziwe pieniądze będziesz musiał depozyt trochę gotówki.
 • Pokie jest oparty na HTML5, co czyni go odtwarzać na wszystkich Popularnyny Platformy, w tym telefony, tabletki i komputery stacjonarne. I to jest Brak pobrania Pokie, co oznacza, co oznacza, że nie musisz go pobierać, aby w pełni się nim cieszyć.
 • Zakres zakładów wynosi od 0,20 do 100 monet na spin.
 • Wariancja gry jest średnia.
 • RTP z gry wynosi 96,1%.
 • ten pula gry jest jednym z Najlepsza te, które widzieliśmy. I zwycięski ten Premia nie jest zbyt trudny, a przy wystarczającym szczęściem i umiejętnościach można go zdobyć.

Gra Pokies Super-Heroes

Mieliśmy wiele wysokich oczekiwań z tego Pokiego, jak mówi się, że jest jedną z najlepszych gier Yggdrasil w historii. Gniazdo jest ładowane z funkcjami bonusowymi i opiera się na sześciu superbohaterach, którzy są na dążeniu do pokonania zła społeczeństwa. A aby to zrobić, gracz będzie musiał wygrać gniazdo. Rozgrywka jest komiczna, a przypomnie Ci o superbohaterów komiksów, które kiedyś czytaliśmy kiedy dzieci.

Symbole są superbohaterami i supervillains. Jednak symbole superbohatera pojawiają się tylko w grze wolnych spinów. Najlepszą cechą Pokie jest darmowe funkcje spinów, które mogą zapewnić do 7 darmowych spinów. Trzymaj oko na darmowe symbole wirowania. Po każdym wolnym spinie wejdziesz do trybu bohatera.

Bezpłatne symbole wirowania. Darmowe spiny
3. 4.
4. 5.
5. 7.

Funkcje, aby wyglądać na Super Heroes online

Gra ma mnóstwo bonusów, a będziesz zaskoczony rozgrywką. Dlatego, aby ułatwić rzeczy, wymieniliśmy wszystkie superbohaterów poniżej:

 • Mystery Win Superhero: Ta funkcja jest aktywowana przez tajemnicę Wygraj Superhero. Zamówi każdy wysoki symbol w kostce. Te kości rzucą i udzieli Ci 50x stawkę każdego wysokiego płatnego symbolu.
 • Mnożnik Super Hero: Jeśli uważasz, że twoje wygrane nie są tym, czego się spodziewałeś, nie martw się, ponieważ w momencie liczenia mnożniowy superbohater zastosuje mnożnik 5x na wygranej. Mnożnik rozpoczyna się o 2x i pójdzie do 5x.
 • Random Wilds Super Hero: Ten superbohater użyje jego prysznica meteor, aby zamienić kilka symboli w dziki. Możesz dostać do 5 dzikich z pomocą.
 • Symbole losowe Super Hero: Promień plazmowy symboli losowych super bohatera 2 i 5 symboli i przyznają wygraną.
 • Dodatkowe darmowe spiny: Ten bohater da ci dodatkowy wolny wir na każdym osiągnięciu poziomu. Więc możesz uzyskać do 4 dodatkowych spinów z jego pomocą.
 • Tryb bohatera: Podczas gdy tryb bohatera jest aktywny, dwa z superbohaterów pomogą Ci w wygraniu jak najwięcej nagród. W końcu otrzymają lepsze nagrody, a ten szał nie może nawet wygrać jackpot gry, która jest 1000!

Opakowanie

Yggdrasil Gaming nie wydał ostatnio wielu tytułów, jednak większość ich wydawnictw była jedna z najlepszych w ich kategorii. Tak więc Super Heroes ma świetny motyw i ekscytującą rozgrywkę, będziesz chętny do ponownego doświadczenia.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony