Secret Santa Slot.

Oceń tę darmową grę:
Secret Santa Slot.
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Codziennie świętować Boże Narodzenie z tajnymi Santa Pokies przez jednego z wiodących deweloperów; Microgaming. Zawsze jest sezonem dającym w tej szczelinie z pięciu bębnów i 1024 linii płatnych. Włącz duch świąteczny z siedmioma hojnymi cechami i kilka innych nagród oferowanych.

Tematem gry znajduje się w środku zimy, gdzie stary Saint Nick owij się prezenty dla wszystkich dobrze wychowanych graczy. Jeśli wszystkie te funkcje nie dostają się w nastroju, wesołą marzycielską ścieżkę dźwiękową i kolorowe grafika pewni się!

Ho ho!

Secret Santa ma minimalną stawkę zakładu 0,50 i max. Kwota 25. Linie płatnicze gry są naprawione. Jest zwycięskie pole, które wyświetla dodatkowe nagrody i tuż obok jest przycisk wirowania na czerwono. Graj z danym kredytów 2000 w wersji demonstracyjnej przed hazardem z prawdziwymi pieniędzmi. Siedem różnych funkcji można uruchomić za pomocą Santa Secret Bonus:

  • Wild Reels: To zmienia się do trzech bębnów na dziki.
  • Wild Boost: Ta funkcja zamienia się losowy symbol dziki
  • Darmowe spiny: Zdobądź trzy darmowe obroty i dodatkowy mnożnik bonusowy 3x
  • MySterium Multiplier: WINS są mnożone z 5x lub 10X mnożnikiem
  • Dziki dziczy: cztery dzikie ziemia na losowej pozycji na bębnach
  • Rozrzucone Spree: Tutaj wszystkie symbole płacą w dowolnym kierunku, a kwota zakładu mnoży wygrycia.
  • Rolling Reels: Uzyskaj stałych mnożników, jak wirowanie bębnów, które mogą być aż 12x twój stawka.

Santa Wild.

To dzikie zastępuje inne symbole świąteczne oprócz rozproszenia gry. Ma również wypłatę 40, 10 i 3,75, jeśli otrzymasz odpowiednio 3, 4 lub 5 symboli.

Boże Narodzenie rozrzut

Rozproszenie zapłaci w dowolnym kierunku, a zwycięstwa są pomnożone przez ilość stawki. Wszystkie wygrane rozproszeni są również dodawane do zwykłej linii wypłaty.

Secret Santa Online.

Wszystkie pozostałe świąteczne symbole sezonu płacą od lewej do prawej. Ten gniazdo wymaga graczy, aby uzyskać co najmniej trzy pasujące symbole przylegające do siebie na linii, aby wygrać. Tylko najlepsza kombinacja jest wypłacana, jeśli otrzymasz więcej niż jeden. Oto oczekiwać:

symbol 5 pasujących ikon 4 pasujące ikony 5 pasujących ikon
Święty 25.00 5.00 2.50
Przedstawia 20.00 3.75 2.00
Kominek 10.00 2.50 1.25
Miś 10.00 2.00 1.00
indyk 5.00 1.50 0.75
Świąteczny pudding 5.00 1.25 0.50

Spin.

Dziś prawie wszystkie pokies są dostępne online, dając graczom łatwy dostęp do kasyn na komórkach, komputerach i laptopach. Graj w PL, z wybranego kasyna natychmiast bez pobierania. Ze wszystkich gier o temacie wakacyjnym, oparte na Boże Narodzenie muszą być moim ulubionym. Skorzystaj z hojnego świątecznego sezonu i odejdź ze wszystkimi smakołykami.

Więcej slotów z kasynami mikrogamingowymi i szczelinami
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony