Blokada reptoids.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Reptoids. jest interesującym i fascynującym gniazdem wirtualnym Gra W oparciu o popularną koncepcję inwazji Sci-Fi. Reptoids są humanoidami gadów, którzy najechali Ziemię i mieszkają z rasą ludzką, niezauważoną. Są tak dobre w przebijaniu się, że niektórzy z nich nawet zajmują najlepiej w rządach i innych zawodach. Twoja praca jest prosta, aby wypracować teorię konspiracyjną i odkryć tych kosmitów za pomocą detektora Repto dostarczonego przez dewelopera, Yggdrasil Gaming... Detektor skanuje Rolkas Aby odsłonić te znaki pozaziemskie, a będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się, kto zostanie złapany w labiryncie. Odblokujesz również tablicę Premiaes i przystojne nagrody na nim.

Znaki i ustawienie

Akcja odbywa się na siatce inspirowanej zaokrąglonymi z 5 kołami i 3 rzędami. Slot ma 20 aktywowanych Linia wypłatys, a możesz, jeśli znaki są wyrównane w jednej z 20 aktywnych linii zakładowych. Cos lepszego od podstawowej wersji symbolS w grze jest prezydentem, armią generalną, żeński polityk, naukowca, pielęgniarka żeńska i policjant. Symbole niskiej wartości zawierają nikiel, brąz, srebro i złote medale.

Oprócz dwóch poziomów znaków regularnych, ta gra online jest również wyposażony w dwa znaki specjalne:

  • Złoto Scatters: Symbole rozproszone w Reptoids. są złote monety i masz szansę wygrania 7 Darmowe spiny Jeśli masz szczęście, aby wylądować rozproszenie w detektorze Reptora.
  • Wild Calies: pole Detektor obcych przekształca wszystkie zeskanowane repty w dzikie karty i mogą zastąpić inny symbol na bębnach z wyjątkiem złotych monet.

Rozgrywka

Zacząć od, możesz Zagraj w reptoids na prawdziwe pieniądze Lub można wybrać, aby wypróbować wersję demo gry przed obstawianiem rzeczywistej waluty. Ta automat ma bardzo prosty panel sterowania i prostą mechanikę do gier, dzięki czemu jest bardzo łatwy do gry. Możesz rozpocząć przygodę Reptor-Capture przy użyciu tego przewodnika krok po kroku:

  1. Umieść zakład za pomocą klawiszy +/- po obu stronach wartości monet przycisk. Gniazdo pozwala na używanie dowolnej denominacji monet od 0,005 € do 5 € za linię, przekładając się na minimalny limit zakładu 0,1 € i maksymalny zakład 100 € za każdy spin.
  2. Po ustawieniu zakładu potwierdź stawkę na oknie podręcznym, które pojawi się na ekranie.
  3. Naciśnij pomarańczową ikonę obok przycisku "MAX Bet", aby obrócić bębny i uważać, aby wyrównuje symbole na ekranie.
  4. W przypadku automatycznych spinów użyj opcji Green AutoPlay po prawej stronie spin. Możesz ustawić dowolną liczbę automatycznych spinów między 10 a 1000.

Wygrana w reptoids i zasięgu wypłaty

Jest wiele ekscytujących wygranych, aby nie mogli się odczuwać Gra Reptoids.. Jako wiruje szpilki, zauważysz, że obcy detektor przesuwa się na losowe pozycje na ekranie, z zamiarem przechwytywania reptorów jako znaki znaków na bębnach. Złapali cudzoziemców przekształcić się w dzikie karty i mogą zastąpić wszystkie regularne symbole, aby utworzyć zwycięstwo połączenie na linii zakładowych.

Dla Ciebie wygrać Monety w tej grze, musisz wylądować z zestawu co najmniej 3 symboli na liniach i nagrodę za to spin Okrągły Jest obliczany przez pomnożenie zakładu linii przez mnożnik symbolu. Wszystkie 20 linii zakładów na siatce są aktywne i płacą, jeśli elementy terenują sukcesywnie w lewo do prawego układu.

Jeśli chodzi o wypłaty, najniższy symbol płacący jest medal wojskowy w kształcie niklu z nagrodą 60 monet dla najwyższej kombinacji pięciu elementów. Prezydent ma najwyższą wypłatę z nagrodą 1000 monet, jeśli wylądujesz 5 podobnych symboli. Co więcej, Gold Scatters w tym gnieździe przychodzi również z przystojnymi nagrodami z potencjałem jackpota 100 000 monet, jeśli 5 z nich ląduje na bębnach.

Bonusy i darmowe obroty

Jako teoria konspiracji rozwija się, będziesz zadowolony, aby odkryć, że Gra online gniazdo kasyna Reptoids Ma wiele wspaniałych zachęt w sklepie, tylko dla Ciebie. graczs Ublokuj 7 darmowych spinów na Blokada reptoids. Ilekroć złote ląduje się w polu Detector. Podczas wolnych spinów dzikie symbole trzymają się bębnów, zwiększając szansę na lądowanie bardziej zwycięskich kombinacji. Dostajesz także dwa dodatkowe bonusowe spinki dla każdego dwóch reptoidów, które usuwasz, a jeśli wszyscy z nich możesz uzyskać do 6 darmowych spinów. Twój zakład określa wygrane na rundy bonusowe w grze bazowej.

Dlaczego powinieneś wypróbować tę niesamowitą grę

Ten wirtualny gniazdo integruje wszystkie fajne aspekty gier, aby zapewnić bezproblemowe doświadczenie w grach do wszystkich rodzajów hazardzistów. Jeśli szukasz unikalnych koncepcji, świetnej fabuły, doskonałych funkcji i wciągającej rozgrywkę, jak dobrze się bawisz online, martw się więcej. Kodowanie tej gry pozwala Odtwórz automat do gier w kasynie Reptoids Natychmiast na każdej przeglądarce bez konieczności pobierania gry na komputer, smartfon lub tablet. Posiada również powyżej średniej Rtp.. współczynnik 96,1% i średniej zmienności, zwiększając szanse na odsłonięcie dużych nagród i bonusów, gdy rozwiązujesz układankę inwazji gadów. Na początek można skorzystać z Reptoids Free. wersja, aby ćwiczyć mechanikę gry przed zmierzeniem za zabicie w prawdziwym pieniądze wersja.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony