Królowa gniazda Nilu 2

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Wprowadzenie do królowej Nilu

Queen of the Nile Slot Machine przez Arystokrata to popularna maszyna do hazardu wideo dostępna PL online kasyn. Gniazdo 5 × 3 obraca się wokół Kleopatry, który był kontrowersyjnym faraona i słynną nazwą w historii.

Królowa Slot Nilu jest jednym z najbardziej ulubionych tytułów, które przyświeciły podłogi kasyn z cegieł i moździerza. Może to być powód, dla którego Arystokrata postanowił przedstawić go online. W tym tytule można zaprezentować tajemnicę hieroglifów do odblokowania jackpotów. Główne funkcje gry są rozproszone i wolne spiny. Nowy gracz może grać Queen of the Nile Free Slot. Będziesz miał szansę podążać śladami Cleopatry i zdobyć 9000 monet.

Szczegóły projektowania Królowej Nilu Pokie

W tle Królowej Slotu Nilu, będziesz mógł zobaczyć egipską pustynię z niektórymi palmami, hieroglifami otaczającymi bębny. Pod spodem można zobaczyć pokój wypełniony przełącznikami i przyciskami. Tylko kiedy wylądujesz na zwycięską kombinację, symbole zamierzają wybuchnąć z animowaną akcją.

Jeśli wcześniej grałeś tytuły egipskie, rozpoznasz grafikę i symbole na bębnach. Regularnymi symbolami są Kleopatry, chrząszcze, piramidy, kwiaty i oko RA, gdy ikony niskiej wartości są garnitołami kart.

Tytuł towarzyszy tajemniczy efekt dźwiękowy. Jeśli wylądujesz zwycięską kombinację, usłyszysz dźwięk elektroniczny. W przypadku, gdy jesteś rozproszony przez niego, zawsze możesz go wyłączyć.

Jak ustawić Queen of the Nile Pokies?

Gdy udasz się do legendarnego świata starożytnego Egiptu, aby sprostać piękną królową, musisz wiedzieć o ważnych przyciskach. Sprawdź ważne przyciski podane poniżej, aby zagrać w grę.

Linie Pozwoli Ci dostosować liczbę liniowych, które chcesz zagrać.
Zakład na linię Służy do decydowania o kwocie, którą chcesz zakładać dla każdej linii.
Grać Spowoduje to ustawienie bębnów w ruchu. Przycisk "-'a" + "jest dla liczby razy, które chcesz automatycznie obrócić szpulki.
"?" Jest to przycisk, aby sprawdzić wypłatę gry.

Gra Queen of the Nile Slot Machine

Możesz obstawić na maksymalnie 20 liniach i przy maksymalnej kwoty zakładów 2,50 dla każdej linii wypłaty. W ten sposób może to być odpowiedni tytuł dla wysokości, a także niskie wałki. Wybierz liczbę linii i kwoty zakładu dla każdej linii, którą chcesz zagrać. Kiedy umieściłeś zakład, możesz zacząć wirować bębny. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z opcji autoodtwarzania, aby uniknąć klikania przycisku, za każdym razem, gdy chcesz obrócić szpulę. Jeśli wylądujesz, możesz podwoić lub zebrać go.

Co sprawia, że królowa Nilu wyróżnia się?

Królowa funkcji Nilu sprawiają, że jest ulubionym wieloma punters. Spójrzmy na szczegóły.

Funkcja hazardu.

Jeśli jesteś w stanie wygrać, zobaczysz aktywowany przycisk hazardu. Do podwojenia wygrywa, możesz to kliknąć. Teraz będziesz musiał wybrać z czerwonego lub czarnego lub kompletnego garnituru.

W przypadku, gdy twój czerwony lub czarny wybór jest poprawny, twój zakład zostanie podwojony. Twoje pieniądze będą czterykalne, jeśli jesteś w stanie prawidłowo odgadnąć cały garnitur. Możesz uprawiać swoje wygrać pieniądze do 5 razy i maksymalna kwota, którą możesz wygrać z tego 31250. Jeśli wygrasz więcej niż to, odbędzie się w rezerwacie Gamble. Służy do uzupełnienia wysokości hazardu do danego limitu.

Jednakże, jeśli uczyniesz niewłaściwe zgadywanie w funkcji hazardu, zamierzasz stracić wszystkie swoje zakłady.

Darmowe spiny

Piramida jest ikoną rozproszenia, a jeśli jesteś w stanie lądować 3 lub więcej tego symbolu, możesz wywołać darmowe funkcje spinów. Będziesz nagrodzony 15 darmowymi gier. Twoje nagrody zostaną pomnożone trzy razy w tej funkcji.

Podczas gdy funkcja jest w toku, będziesz mógł ponownie wycofać darmowe spiny. Linie i zakłady grane są takie same jak w grze bazowej, która wywołała tę funkcję.

Dziki

Symbol Cleopatra służy jako dziki w grze. Jeśli jedna lub więcej z tej ikony zastępuje inne ikony w zwycięstwie, wypłata zostanie podwojona. Ikona może zastąpić wszystkie inne ikony, z wyjątkiem rozproszenia, aby utworzyć zwycięskie kombinacje.

Dowiedz się o RTP i zmienności

Królowa Nilu RTP wynosi 94,88%, a to jest o średnio poniżej średniej branży. Jest wyposażony w średnią wariancję. Zatem jest w większości odpowiedni dla wszystkich górnych rolek. Jednak niskie rolki mogą być wolno i stabilne, spinning w zadaniu dla wygranej.

Co to jest jackpot Queen of the Nile Slot gry?

W tym tytule najcenniejszym symbolem jest Kleopatra, a jeśli wylądujesz 5 rodzaju, będziesz mógł zabezpieczyć 9000 monet. Jednak kwota jackpota tego tytułu wynosi 125 000 monet.

Rzeczy początkujących graczy muszą wiedzieć

Kiedy jesteś nowy w świecie Najlepsze automaty online, Możesz użyć poniższych wskazówek, aby najlepiej wykorzystać sesję.

  • Pierwsza końcówka, którą musisz pamiętać, kiedy hazardujesz na gnieździe, jest zarządzać swoimi pieniędzmi. Każdy stawka to ryzyko, które przyjmiesz;
  • Zakłady Maksymalna kwota może zapewnić maksymalne nagrody, ale może również powodować więcej w krótkim czasie. Dlatego graj przez dłuższy czas, umieszczając małe zakłady;
  • Konieczne jest oko dotyczące wymagań obrotu. Możesz wybrać witryny, które wymagają do 50-krotnej kwoty bonusowej. Wszystko, co prosi o wymóg obrotu powyżej, będzie to tylko jeść twój czas i nic innego;
  • Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać bonusy określone przez stronę hazardową, przejdź do warunków, a następnie przeszedł warunki, przed rozpoczęciem gry;
  • Branie Królowej Demo Nilu jest bardzo pomocna. Możesz użyć trybu Free Play, aby dowiedzieć się o Nitty-Gritty tytułu przed zainwestowaniem prawdziwych pieniędzy. Możliwe jest wypróbowanie trybu demo tyle razy, ile chcesz.

Niezbędne wskazówki dla graczy weteranów

Doświadczeni gracze mogą mieć doświadczenie w gnieździe, ale istnieją pewne sztuczki, które mogą okazać się pomocne dla wszystkich. Na przykład, korzystanie z bonusu depozytu, to sztuczka, którą powinni wiedzieć, że wszyscy punters. Zajmujesz wiele kasyn online Polsce, które zapewniają tę promocję. Jest to w zasadzie wolne pieniądze i pozwolą ci grać bez ryzyka własnych pieniędzy. Upewnij się jednak, że sprawdzasz wymagania obrotu. Ustaw również limit kwoty pieniędzy, które spędzasz na hazardu i trzymasz się do niego.

Gra Queen of the Nile Online Pokie w podróży

Istnieje wiele mobilnych kasyn, w których będziesz mógł grać na królowej Nilu przez arystokratyczną. Oprogramowanie nie wymaga pobierania, a można wypróbować ulubioną grę na tablecie lub smartfonie, który jest zasilany przez iOS lub Android. Możesz łatwo spróbować za darmo na witrynach, które są zasilane przez arystokraty. Będzie ładować się łatwo nawet na małym ekranie, a ty możesz w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie.

Bank i łóżka rzeki Nil

Intrygujący tytuł ma kilka zabawnych funkcji, aby Cię zaangażował. Dostawca oprogramowania był w stanie całkiem dobrze dostarczyć grafikę. Ten tytuł ma świetne w kasynach lądowych i złożył również nazwę w świecie hazardu online.

Queen of the Nile 2 Slot FAQ

Czy Queen of the Dile 2 Demo dostępna w różnych kasynach?

Tak, ten tytuł jest dostępny do próby w trybie demo w różnych domenach hazardowych.

Czy mogę oczekiwać prawdziwych pieniędzy wygrywa z tego gniazda?

Tak, można zobaczyć dobre wygrane z tej gry. RTP jest średnią rynkową, a wolne spiny wraz z efektami mnożnikowymi mogą znacznie zwiększyć wypłaty.

Czy gra podąża za zasadą RNG?

Tak, Arystokrata jest licencjonowanym dostawcą oprogramowania, którego gry opierają się na uczciwych normach i standardach hazardowych.

Więcej autlotów z arystokraty
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony