Slot miasta Penguin.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Yggdrasil Gaming.. był w Hazard biznes za mniej niż dziesięć lat od jego utworzenia w 2013 roku. Jednak w tym czasie szybko wzrosła, aby ustanowić się jako mężna nazwa wolny Rozwój gniazda nawet rywalowi weteranów, takich jak Playtech i Netent. Aby w pełni zrozumieć sprawność tego online Deweloper oprogramowania do gier, ocenimy jeden z jego Najlepsza Wydania do gniazda, The Miasto Penguin. otwór.

Przegląd Penguin City Pokie

Jak sugeruje tytuł, Penguin City opiera się na czarno-białych ptakach, które są rdzenne do kręgów arktycznych. Jednak zamiast bycia w zimnych biegunach, Yggdrasil umieszcza je w azjatyckim otoczeniu, który przedstawia imponujący zwrotnica dwóch Popularnyny tematy. ten Prawdziwe pieniądze Gra mówi opowieść o pingwinach, próbując uciec przed zgnieceniem i zrobieniem posiłku. Fabuła jest dobrze pakowana z krótką animowaną sceną na początku Gra Pokazuje, że pingwin działa na pasie przenośnikowym, próbując uciec przed zakończeniem posiłku i niepowodzenia. Gracze mogą zdecydować się na pominięcie sceny lub pozwolić na odtworzenie.

Ekran gry zmienia się wtedy w siatce do gry, która siedzi w środku małego rynku z pingwinami spacerującymi przez. Pięć bębnów Brak pobrania Gra ma prosty rozwój z symbolami kreskówek. Jednak obrazy są opracowywane z jasnością wysokiej rozdzielczości, że Yggdrasil przyszedł tak dobrze znany. Miękkie melodie azjatyckie Grać na tle, aby ustawić nastrój do rozgrywki.

Slot Pigibless.

Yggdrasil. Hazard Może być wyższy w estetyce stosowanej w rozwoju gry, ale ich procedura odtwarzania pozostaje standardem z prawie wszystkimi innymi. Kontrole City Penguin Online. otwór są dobrze określone na dole ekranu. Gracze mogą dostosować tylko rozmiar wartości monet używanej dla każdego spin. Od 243 sposobów wygrania są używane do określenia zwycięski Kombinacje, opcja regulacji linii odtwarzania nie jest dostarczana. Każda z zastosowanych wartości monet ma odpowiednią wartość zakładów pieniężnych. Na przykład najniższa wartość 0,04 umieszcza stawka 0,1 euro lub jego odpowiednik NZ. dolary. Najwyższy zakład na pięć kredytów, które można umieścić za pomocą przycisku MAX BET, umieszcza zakład 125 euro.

Deski do krojenia, przyprawy, garnki, miski zupy i posiłków pudełkowych to niektóre z symboli, które zdobią bębny. Penguin cesarza jest rozszerzający się dziki, podczas gdy regularny jest oznaczony jako dziki w żółtych czcionkach.

Wypłaty gry

Wszystkie ikony płacą w kredytach, a najwyższa wartość jest przyznawana dla pięciu znaków w następujący sposób:

  • Deska do krojenia - 100 kredytów
  • Miska zupy - 125 kredytów
  • Pot - 150 kredytów
  • Butelka Spice - 200 kredytów
  • Posiłek pudełkowy - 250 kredytów

A Premia Okrągła Dubbed Tryb Escape Penguin jest zawarty w rozgrywce i wywołany przez zakończenie zwycięskiego kombinacji przy użyciu dzikiego. W rundzie gracze zdobywają dodatkowe dzikie dla każdego pingwinu, który zarządza uciec.

Penguin City Pokies. Maszyna niesie powrót do szybkości gracza 96,2% we wszystkich kasyno to posiada go w swoich portfelach.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony