Slot jackpots Ozwin's

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Jackpots Ozwin's. jest nowym dodatkiem do Popularnyny Yggdrasil. katalog. Wydany w 2023 roku, ten film wideo otwór Oferuje graczy 20 Paylines i 5 bębnów. Jak sugeruje tytuł, gracze mają szansę zwycięski Duże jackpoty z tym gniazdem.

W rzeczywistości ten gniazdo obejmuje pięć różnych rodzajów jackpotów. Ta fantazja tematyczna kasyno Slot ma projekt, który przynosi na myśl wizualizację gry ról.

Tutaj gracz jest bohaterem, który jest na Najlepsza Przygoda obejmujące magiczne zaklęcia i kryształy.

Kluczowe cechy gry i sposoby wygrania jackpota

Gdy tylko gniazda ładuje się, znajdziesz pięć kategorii jackpotów ułożonych na górze ekranu:

 1. Nowicjusz
 2. Uczeń
 3. Mistyk
 4. Czarodziej
 5. Archmage.

Kategorie jackpot są ułożone w rosnących kolejności wypłat - początkujący jest najniższy, podczas gdy archmaż jest najwyższy.

Poniżej tego panelu jest główny Hazard przestrzeń. Zawiera wszystkie bębny z symbolami na nich. Poniżej każdego jackpota znajduje się obszar zbierania kryształów, które odblokują wolny spinki i kule.

Kołowrotki wydają się być osadzone w przewijaniu, który jest umieszczony na tle dżungli i opuszczonego budynku.

Dolna część interfejsu gry zawiera ustawienia. Mogą być ustawione na zmianę różnych aspektów gry, takich jak ilość zakładów i tryb autoodtwarzania. Przyjrzyjmy się bliżej, co każdy z nich robi:

 1. Linie: Tutaj znajdziesz całkowitą liczbę aktywnych wyładunków. Ten gniazdo ma ustaloną liczbę liniowych, czyli 20.
 2. Wartość monety: Ta opcja umożliwia określenie wartości monet. Użyj strzałek w lewo i prawe, aby zwiększyć lub zmniejszyć kwotę zakładów. Może wynosić od 0,01 do 2,00.
 3. Zakład gotówkowy: Całkowita kwota zakładu jest wyświetlana w ramach tej opcji. Całkowita kwota zakładu przybywa przez pomnożenie wartości monet z liczbą liniowych.
 4. maksymalny zakład: Jeśli chcesz zmienić wszystkie wartości do ich maksimum, musisz użyć tej opcji. Gra będzie działać z maksymalnym możliwym zakładem, czyli 40 euro.
 5. Kręcić się: Przycisk wirowania w kształcie strzałki sprawi, że kołowrotki obróci się.
 6. Automatyczne odtwarzanie: Możesz użyć opcji autoodtwarzania, aby kołowały obracały się na własną rękę na określoną liczbę rund. Możesz także ustawić go do biegania w nieskończoność.
 7. wygrać: Wyświetla kwotę pieniędzy, które wygrałeś podczas rundy.
 8. Balansować: Ta opcja pokazuje całkowitą kwotę pieniędzy Grać z.

Dwie kategorie symboli

Ozwin's Jackpots Pokies Masz dwie kategorie symboli - wysokie płaci i niskie płaci.

Symbole wysokich wynagrodzeń obejmują sokoła, mężczyznę, eliksir i symbole kompasu. Falcon ma najwyższy Wypłata - W przypadku 5 podobnych symboli Falcon można wygrać 4000 monet.

Kategoria Low Paying składa się z symboli kart do gry - serce, pik, klubów i diamentów. Diament oferuje najniższą wypłatę w grze - 20 monet dla 3 dopasowanych kombinacji.

Szczególną cechą tego gniazda jest księga czarów Premia gra. Można go aktywować za pomocą symbolu bonusowego księgi ". Oprócz aktywowania mini-gry można również wygrać kilka monet bonusowych.

Otrzymujesz 1000 i 10 000 monet, aby uzyskać odpowiednio 4 i 5 kombinacji. Mini-gra obejmuje kilka elementów do interakcji z:

 • Otwieranie książek: Otwierając księgi czarów, możesz ujawnić ukryte prezenty i nagrody. Możesz odblokować maksymalnie 18 książek.
 • Monety: Odsłaniające monety zostaną dodane do całkowitych kredytów.
 • Kryształy: Możesz zebrać więcej kryształów, które można dodać do twojego pula tworzenie.
 • Złe zaklęcie: Jeśli wpadniesz na tę, Twoja bonusowa gra zostanie zakończona.

Uzyskaj więcej gry (zwycięskie wskazówki)

Istnieje kilka interesujących sposobów, w jakie możesz zmaksymalizować wygrywa odblokować wolne obroty lub zbierać kryształy i kule, aby odblokować jeden z jackpotów.

Możesz zarobić darmowe spiny jackpot na dwa sposoby:

 1. Korzystanie z wolnego symbolu spinów: Naciśnij dopasowaną kombinację i zdobądź 10 darmowych spinów dodatkowe monety. Dostajesz odpowiednio 10 000 monet i 1000 monet na 5 i 4 symboli.
 2. Darmowe obroty Crystal: Jeśli zebrasz co najmniej 5 podobnych kryształów w grze, kwalifikujesz się do 10 darmowych spinów i 1 kurek. Możesz wygenerować wiele wolnych obrotów jackpot podczas bezpłatnej okrągłej rundy wirowania, która następnie uruchomi jeden po drugim.

Wszystkie wygrane liniowe podczas wolnych obrotów podlegają mnożnikowi 3x.

Możesz wygrać jackpot, gdy jesteś w stanie zebrać 5 podobnych kulek podczas bezpłatnego trybu spinów.

Podsumowanie z wygraną krystalicznie

Jackpots Ozwin's. online przez Yggdrasil przynosi wiele nowych i ciekawych treści na zawsze rozwijającą się listę NZ. Gry.

Gracze zainteresowani niektórzy Prawdziwe pieniądze Hazard znajdzie ten gniazdo, w który warto się spojrzeć. Ten Brak pobrania Gniazdo obsługuje liczne systemy operacyjne i platformy i jest dostępny na telefonie komórkowym.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony