Slot Express Orient.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

ten Orient Express. był A. Popularnyny Pociąg używany do pasażerów promowych między Paryżu i Stambułu. Pociąg był zwyczajny i w tym czasie zawierał kilka innych funkcji niż inni. Jednakże, dystansowana odległość obejmuje i skuteczność, z którą działał w czasie, gdy przemysł transportowy został skulony przez niebezpieczeństwo i trudności sprawiły, że związane z tym Najlepsza luksusu. Dziś ten pociąg nie działa już, ale stało się centralnym punktem filmów, gier i dzieł literatury, które przyciągnęły więcej uwagi. Yggdrasil Gaming.. Stuknął również do pociągu, aby utworzyć grę Slot Express.

Jak z większością innych otwór maszyny do tego online Firma Software Gaming, Orient Express rozpoczyna się krótką sceną, która daje graczom pewnym wglądu na fabułę, która dotyczy rozgrywki. Po uruchomieniu zestawu gracze są transportowani do dworca kolejowego, w którym przybywa Ekspresowi Orient, a pasażerowie wsiadają do pociągu. Kiedy już jest na trasie, ostrość patelni sceny w kabinę, w której zebrany jest mały tłum wirujący kołowrotki automatu. A pula Wygrana jest następnie trafiona, co następnie wyzwala wygląd siatki gry.

Orient Express jest zbudowany z pięciu przez trzy siatki, która wydaje się być umieszczona w jednej z luksusowych kabin pociągu, który przedstawiany przez czerwone zasłony wiszące po każdej stronie. W tle jest widokiem na miasto, w zależności od poziomu, które są w rozgrywce. Podróż zawsze zaczyna się w Paryżu i wpływa do Wenecji, Belgradu i Stambułu. Tło zmienia się, gdy ktoś porusza się przez miasta.

Orient Express GamePlay.

Slots pochwalają jedną z najprostszych procedur rozgrywki wśród wszystkich kasyna online Gry, który jest jednym z głównych czynników napędzających ich trwałej popularności. Ta sama procedura ubiegająca się o wszystkie inne gry Yggdrasil kasyno Slotle są używane w Ornaturze Express i jest prowadzony za pomocą brązowego i złota paska sterowania umieszczonym pod siatką gry. Ten bar UI posiada kilka funkcji, w tym;

 • Linie - Pokazuje liczbę aktywnych linii zabaw, które są przez dwadzieścia;
 • Wartość monety - Służy do wyboru wartości monet do użytku na każdej linii z minimum 0,1 kredytów do maksymalnie 5 kredytów;
 • Zakład gotówkowy - Wyświetla całkowitą stawkę umieszczoną na listach kwasowych, które leży między 0,2 a 100 kredytów;
 • maksymalny zakład - automatycznie umieszcza najwyższy zakład pięciu kredytów;
 • Złota, obracająca się strzała w brązowym przycisku - Rozpoczyna grę;
 • Grać Przycisk zamknięty w strzałce obrotowej - obraca bębny automatycznie od pięciu do tysiąca razy. Nieskończoną liczbę spinów można również wybrać, które kończy się tylko po wyczerpaniu konta Hazarra, lub przycisku Stop jest używany;
 • wygrać - Wyświetla wypłaty każdej zwycięskiej rundy;
 • Balansować - Pokazuje, że kwoici pozostali na swoim koncie.

Wygląd Orient Express Online. Slot jest bardziej przyciągający wzrok przez ikony, które odpoczywają na bębnach, które są zbudowane przy użyciu grafiki kreskówki. Te symbole obejmują:

 • Garnitury Karty Poker - Diamenty, Kluby, Spady, Serca
 • Glob
 • Starzec
 • Człowiek brunet.
 • Blond mężczyzna.
 • Blondynka

Globus jest rozproszonym w zestawie i jest używany do wywołuje wolny Premia spinów. Z drugiej strony dziki, jest oznaczony przez logo Slot i ma moc zastąpienia innych znaków, aby zakończyć lub przedłużyć zwycięskie kombinacje.

Każdy z Hazard Tryby, które są reprezentowane przez inne miasto, noszą ikonę bonusową, która przyznaje różne nagrody, a są następujące:

 • Pociąg - Spacer wild w Paryż Tryb, który zastępuje losowe symbole, a nagrody odpychają, gdy porusza się po lewej stronie ekranu, aż zniknie
 • Kompas - ikona mnożnika w Wenecja który pojawia się po obrocie do nagrywania mnożnika Bonusy. od dwóch do pięciu razy
 • Pociąg - Walking Wild Belgrad który obejmuje całą krawędź krawęską, gdy porusza się od prawej do lewej
 • Pocztówka - powtórzenie dzikiego Stambuł To zamienia się dwa do dwunastu ikon na bębnach w dziki.

Po zakończeniu wszystkich czterech trybów gry zdobędziesz możliwość wyboru miejsca docelowego z bonusami lubiłeś najbardziej.

Wygrane gniazda

Gracze zbierają wygrana w Orient Express Pokies. maszyna do wyrównania trzech lub więcej znaków tego samego rodzaju w linii zakładu. Ilość pomnożonych wygranych dla każdego kombo jest oceniana poniżej:

Ikona Wypłaty na trzy Wypłaty na cztery Wypłaty za pięć
Diamenty / kluby. Pięć kredytów Dwadzieścia kredytów. Siedemdziesiąt pięć kredytów
Spady / serca. Siedem Dwadzieścia pięć Sto.
Starzec 20 Siedemdziesiąt pięć Siedemset pięćdziesiąt
Człowiek brunet. Dwadzieścia pięć Osiemdziesiąt Osiemset
Blond mężczyzna. Trzydzieści Dziewięćdziesiąt Dziewięćset
Blondynka Trzydzieści pięć Sto. Tysiąc.

W liście

Orient Express jest dostępny dla graczy za darmo i Prawdziwe pieniądze grać w. Brak pobrania Tryb na urządzeniach mobilnych. Ta ostatnia opcja można uruchomić za pomocą NZ. Dolary w licznych kasynach online.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony