Neon Dżungla Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Neon dżungla. zaprojektowany i opracowany przez Iron Dog Studios. Jest to kolorowy, przyjemny i zabawny gniazdo, który płaci hołd w dziedzinie filmów z 1980 roku

Maszyna ma 3 wiersze, 5 bębnów i 20 liniowych dla graczy. Korzystanie z wielu elementów dżungli, ten gniazdo wideo utrzymuje autentyczność, coś, co od dawna jest wyróżnioną cechą produktów z Iron Dog Studios. Niewiarygodny wynik w tle utrzymuje firmę gracza, gdy podróżują z jednego końca tego kolorowego lasu do drugiego.

Funkcje Slot Online Neon Jungle

Jak każda nowoczesna gra na slotach, The Neon Dżungla Pokies Funkcja Wild, Jackpot, Bonus i Funkcje mnożnika. Darmowe obroty są przyznawane w dużych ilościach jako natury matki, mimo że w jej neonowej formie jest zawsze tak hojni wobec graczy.

  • Dzika karta: Śmieszne pieniądze działa jak dzikie symbole w grze. Może zastąpić wszystkie inne symbole, jeśli prowadzi do tworzenia zwycięskiego kombi. Nie może zastąpić rozproszonej i bezpłatnej karty wirowania.
  • Symbolika: Pozostając wierny swojej nazwie, każdy symbol w grze świeci z pięknym neonem. Regularne symbole używane w grze są A, K, J, Q, i 10. Szczególne symbole to kwiaty, motyl i małpa.
  • Rozpraszać: Kameleon działa jako symbol rozproszenia i może przyznawać najwyższą wypłatę graczom.
  • Darmowe spiny: Purpurowe nagrody ślimakowe Darmowe spiny dla graczy, jeśli są w stanie zebrać więcej niż 3 karty ślimakowe na bębnach.

Pusty ból

Różowe flamingi nie są po prostu słodkie i inteligentne stworzenia, są też potężnymi satysfakcją. Jeśli neonowy blask pojawi się wokół karty flamingi, uruchamia bonus lekki Keno. Podczas tej rundy dostępnych jest 28 symboli na ekranie. Gracz zostanie poproszony o wybranie 10 wśród nich. Ta sama maszyna do hazardu rysuje kilka losowych symboli dla graczy i w zależności od kombinacji, gracze mogą wygrać jackpot do 20 000 monet w grze.

Będąc grą o niskiej wariancji, ma niską nagrodę w stosunku do ryzyka. Neon Jungle RTP. został wymieniony jako 95% przez deweloperów. Z nagrodami jackpot i rundami bonusowymi gra posiada przyzwoitą szansę na uczynienie gracza prawdziwego zwycięzcy, gdy grają go z prawdziwymi pieniędzmi w kasynach PL online.

Jak grać w Neon dżungli?

Zakłady ustawień w porządku jest pierwszą zasadą dżungli. Na ekranie głównym są proste elementy sterujące, korzystając z których gracze mogą ustawić rozmiar zakładu.

"Ikona monet" pomaga graczom w zmianie wielkości monety w zakresie co najmniej 0,2 do maksymalnie 40. Po wybraniu zakładu, gracze mogą nacisnąć przycisk "Odtwórz", aby włączyć bębny.

"AutoPlay" pozwala graczom grać do 50 rund bez przerwy. W dowolnym momencie gracze mogą korzystać z rozjarzonego przycisku informacyjnego, aby zobaczyć wartości wypłaty, reguły liniowe i warunki bonusowe.

Wygrywająca w Neon dżungli

Aby wygrać w tym gnieździe, gracz musi usunąć bębny. Wynik jest randomizowany na podstawie algorytmu RNG; Dlatego potrzebują tylko szczęścia, aby być po ich boku. Jednak gracze mogą maksymalizować swoje zwroty, gdy grają w kasynie online, dbając o dwie ważne rzeczy.

  1. Wpisz grę tylko wtedy, gdy maszyna działa gorąco, a ktoś inny również wygrywa. Dobrze czasowy wpis może drastycznie zwiększyć szanse na wygraną duże nagrody w gnieździe.
  2. Unikaj dużego z rundy 1. Może to spowodować wstrząs utraty wszystkich pieniędzy od samej pierwszej rundy. Zagraj w mały na początku i stopniowo zwiększaj zakład, gdy zaczniesz wygrać więcej niż umieściłeś na stawce.

Wniosek

Iron Dog Studios stworzył Neon Dungle online z piękną rozgrywką, która może łatwo oceniać wśród najlepszych popularnych gniazd. Wersja demonstracyjna dostępna na naszej stronie internetowej można podziwiać odtwarzacza za darmo, a nie wymaga pobierania. Gra w grze demonstracyjnej, punters mogą nauczyć się zasad i przygotować się do prawdziwych grach pieniężnych.

Więcej Slotów z Iron Dog Studio
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony