Slot pieniędzy Mustang

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Mustang Pieniądze to najlepszy produkt hazardowy z Ainsworth Gaming, prezentując graczy z opcją online Doświadczenie, jak wygląda na pustyni amerykańskich. Gra kasynowa online jest najbardziej znana ze swojej konstrukcji linii wypłat zawierających 5 bębnów i 100 liniowych z dużą ilością bonusów.

Zasady hazardu

Mustang Money Online to gra automatowa wypełniona funkcją, która wymaga prawdziwych graczy, aby cieszyć się wygranymi zakładami na dobre.

Podobnie jak większość gier deweloperów, można jeździć na brak schematu pobierania i zagrać na dobre. Dzięki temu tutaj są niektóre z symbolu funkcji w ofercie.

Dziki

Dziki symbol Slot Mustang Money Online jest reprezentowany z wizerunkiem konia. Ta ikona jest odpowiedzialna za wykonanie akcji Trumpopodobną i zastępuje wszystkie inne symbole niskiego wypłaty, z wyjątkiem rozpraszających. Jednak ikona pojawia się tylko na bębnach 3, 4 i 5 w postaci ułożonej ikony.

Rozpraszać

Symbol rozproszenia pieniędzy Mustang jest obrazem logo gry, nosząc tę samą nazwę. Logo ma wiele zastosowań w głównej linii płatniczej i po pierwsze, daje wypłaty oparte na monety.

Aby ikona pojawiła się 5 razy na bębnach, wypłata wynosi 100 monet, na pojawienie się 4 razy, wypłata wynosi 10 monet, a na koniec 2 monety na pojawienie się 3 razy. Oprócz tego symbol rozproszenia ma większą rolę do odtwarzania w kategoriach aktywowania wolnej funkcji wirowania.

Bezpłatna funkcja wirowania

Gracze ukierunkowane na darmowe obroty mogą polegać i wymyślać ich szansę w tej rundzie, która daje 10 darmowych obrotów zapewnionych na lądowaniu 3 lub więcej rozpraszających na głównym bębnniku. W tym czasie pojawia się dziki mustang na bębnach 3 z dodatkowym dzikim symbolem, który pojawia się na bębnach 2 i 4. Każdy z tych występów na różnych bębnach wyraża różne zwycięstwa, w tym:

  • Moneta na bębna 2: Daje to 2x wielokrotnego wygranej szansa, gdy funkcja jest włączona.
  • Moneta na bębnach 4: Zapewnia to rozdawanie maksymalnie 5x wypłaty oparte na mnożnikach.
  • Wygląd na obu bębnach: Gracze mogą obejrzeć swoją szansę, gdy mnożniki są pomnożone razem, wydając maksymalnie 10-krotną warstwę, aby zabrać.
  • W trakcie rundy lądowanie 3 lub więcej nierozgrzewaczy wydziela 5 darmowych spinów.

Symbol wynagrodzenie

Mustang Pieniądze Pokies to produkt Ainsworth, który przypomina genialną opowieść o amerykańskich pustyni i ma symbol na podstawie znaków odnoszących się do regionu.

Gracze mogą spodziewać się niektórych popularnych symboli jackpotów podczas radzenia sobie z grą. Oto kilka symboli, które mają wpływ:

  • Logo Dollar: Jest to pierwszy z głównych symboli linii płatniczych, które wyrażają maksymalną na wynos 1000 monet na pojawienie się 5 razy na bębnach. Podobnie symbol daje 100 monet dla 4x i 25 monet na 3x wygląd.
  • Wschód słońca za górami: To jest 2nd. Główna ikona gry płaciła nawet 300 monet za miganie 5 razy w grze. Przez 4 i 3 razy ikona daje odpowiednio 100 i 25 monet w rolkach.
  • Flying Eagle and Gold Biscuit Symbole: Chociaż oba te symbole są różne w wyglądzie i zapłacić jeden z rodzajów, ich wartości symboli są takie same. Oznacza to, że oba symbole płacą 200 monet za miganie 5x w bębnach i 80 dla 4x i 5 monet dla 3X pojawienie się w głównych bębnach.
  • Kaktusowe rośliny: Jest to ostateczna ikona głównego bębna wypłacająca 150 monet do migania 5x razy w głównych bębnach. W przypadku pojawienia się 4x razy wypłata wynosi 50 monet i wreszcie 5 monet na 3x razy wygląd
  • Symbole niskiego wynagrodzenia: Ikony niskie wynagrodzenie zaczynają od 9 do asy, gdzie 9 jest najmniej płatnicze, a ACE jest najwyższą ikoną wypłaty.

Gra Slot Mustang Pieniądze oferuje grę z zakresem monety począwszy od minimum 1 i maksymalnie do maksymalnie 75 monet na kołowrotek. Alternatywnie opcja Auto Spin może być przydatna podczas gry w większym zakresie.

Końcowe przemyślenia

Mustang Pieniądze RTP przychodzi około 94,38%. Gra jest dostępna, aby grać na niektóre z najlepszych miejsc hazardowych dzisiaj, a prawdziwych graczy z Au i innych krajów mogliby najlepiej wykorzystać.

Więcej autlotów z Ainsworth
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony