Slot Mustang Pieniądze 2

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Ainsworth przynosi niektóre z nitowania rzeczy, by wysadzić nasze umysły i nigdy nie jest niespodzianki. Jedną z gier z gniazdami Gwiazdami z dewelopera jest Mustang Pieniądze, które urzekły wyobraźnię ze oszustami i wypłatami.

Mustang Money 2 to zaawansowana wersja gry z dużą liczbą ofert do przyjmowania. Gniazdo zawiera 20 liniowych i 5 bębnów w produkcie o tematyce pustynnej.

Główne bonusy do Galore

Mustang Pieniądze 2 Pokies obecne gracze do wypróbowania rund bonusowych na prawdziwą gotówkę. Podobnie jak jego poprzednik, zwroty w tej grze Casino Play zapewnia przyzwoitą wypłatę. Bez dalszych ADO, oto kilka głównych rund i symboli jackpota.

Dziki i rozproszony

Jednym z najpopularniejszych punktów mówiących tej automatu jest fakt, że zarówno dzikie, jak i rozpraszacze są tym samym symbolem. Są reprezentowane przez wizerunek złotego konia, a ikona odgrywa ważną rolę w grze.

Jako rozproszenie ikona zastępuje wszystkie ważne symbole, z wyjątkiem innego rozproszenia, który jest głównym symbolem gry. Działając jako rozproszenie, ikona daje 0,20 za 3-krotną funkcję i wyzwala funkcję darmowych gier.

Symbol Mustang Pieniądze

Symbol pieniędzy Mustang w grze daje 0.2 monety na pojawienie się 2 razy jako symbol wypłaty. Co ważniejsze, jest to główny symbol rozproszenia gry i jest odpowiedzialny za wyzwolenie oddzielnej bonusowej rundy.

Funkcja darmowych gier

Gracze mogą korzystać z 10 zapewnionych darmowych gier dla biorących, gdy na bębnach pojawia się 3 rozproszone logo konia. W trakcie funkcji nowy symbol w formie "Mustang Pieniądze" miga na kołowrotkach 1 i 5 i płaci za rozproszeniem.

Ponadto, w trakcie rundy 5 dodatkowych darmowych gier jest dla podejmowania, gdy pojawia się 3 więcej rozproszonej ikony konia. Wreszcie, podczas rundy 2x pojawienie się symbolu Mustang Pieniądze wyzwalacze 1x całkowitego zakładu.

Funkcja Mustang Pieniądze

Podczas tej funkcji gracze mogą uprawiać grę tylko wtedy, gdy ikona pojawia się na bębnach 1 i 5. Kołowrotki 1 i 5 odbywają się z rozproszeniem koni we wszystkich innych pozycjach, a inne bębny są re-spin, aby przyznawać prezent.

Rozrzut konia nie wypłaca się jako rozpraszający, podczas gdy runda działa ani nie zastępuje symbolu pieniędzy Mustang. W końcu funkcja darmowych gier nie może zostać przywracana w trakcie rundy hazardowej.

Główne symbole gry

Mustang Pieniądze 2 obejmuje identyczne symbole do swojej poprzednika gry. Jednak zakres monet i wypłata tworzy dużą różnicę.

  • Symbol dolara: Jest to pierwsza główna ikona tej gry w gnieździe i ma zróżnicowany zakres wypłaty. Dla pojawiających się 5x razy gra zapewnia 10 monet, 1 monety na 4x razy, 0,5 monet na pojawienie się 3x razy i 0,05 przez 2x razy.
  • Wschód słońca za górą: Jest to następna ikona, która opłaca 3 monety do migania 5x razy, 0,75 do pojawienia się 4x razy, 0,25 do pojawienia się 3x razy i 0,05 do pojawienia się 2x razy.
  • Latający orzeł: Ten obraz siedzi w 3r & D Miejsce hierarchii i daje 2 monety na 5-kontekst. W przypadku pojawienia się 4 razy symbol płaci 0,75 monety, przez 3 razy pojawienie się, wypłata symbolu wynosi 0,2 monety. W końcu gracz może skończyć z 0,02 monetami, aby ikona pojawiła się 2x razy.
  • Ikony niskiej płacy: Lista ikon niskiej płacy rozpoczyna się od 9 do ACE. Tutaj jest, 9 jest najmniej płacąc ikoną, podczas gdy ACE jest najwyższym płatnym.

Mustang Pieniądze 2 Online nadaje się do graczy, którzy nie mają ochoty do dużego denominacji uwielbia zachować bezpieczeństwo w średnim zakresie. W związku z tym oferowany zakres zakładów wynosi od 0,2 do maksymalnie 200 monet i premii wygrać nagrodę 1000 monet.

Stwierdzające myśli

Mustang Pieniądze 2 jest Ainsworth Specjalistą przynoszącą wczucie pustyni amerykańskiej iz przyjazną gamą zakresów monety. Dla tych, którzy odbywa się z poprzednikiem z pewnością spojrzeć na produkt, który ma średnio zmienność.

Mustang Pieniądze 2 RTP stoi na 94,07%, a punters mogą odgrywać go na prawdziwe pieniądze, a także wolne i nie wymagają pobierania żadnych dodatków.

Więcej autlotów z Ainsworth
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony