Moirai Blaze Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Moirai Blaze. otwór Nie był w pobliżu, aby długi sęstowie od intensywności grafiki i animacji stosowanych w jego stworzeniu. Zestaw został wydany w połowie sierpnia 2023 roku przez Iron Dog Studios., a w ciągu pięciu miesięcy istnienia zebrał to wystarczająco duży, aby oznaczyć go wśród Najlepsza Znaki online. ten Gra Bada Indian Festival Diwali, ale przy użyciu futurystycznych obrazów, które sprawia, że wydają się tego wszechświata. Duże planety można zobaczyć przybliżone powyżej na nocnym niebie, gdy ziemia jest pokryta wspaniałymi różowymi i fioletowymi kwiatami.

Recenzja Moirai Blaze Pokie

Centralny punkt tego kasyno Gra jest na Lakshmi, indyjskiej bogini bogactwa i dobrobytu. Jednak zamiast być obfite w zwykłej płynącej sukni kulturalnej, jest odziana w montażym niebieskim kombinezonie z fioletową szalą biegnącą z ramienia do biodra. Przyciąganie jej zarabia graczy nie tylko zwycięstwa kredytowe, ale składnik unikalnych funkcji bonusowych, które działają, aby zwiększyć wypłaty. Odrębny charakter online Gra jest pobierana dalej do siedmiu siatki, która odbiega od normy pięciu bębnów i trzech lub czterech wierszy. Dodatkowo nie uwzględniono linii zabaw, więc ikony płacą w klastrach. Muzyka gra w tle ustawia ton dla uroczystego nastroju, ale można go wyłączyć na przyjemności hazardzistów.

Odychająca bogini Lakshmi.

Iron Dog Studios jest znany z procedury Grać Tak jak najlepiej, dlatego ich panel sterowania podpisem umieszczony na dole ekranu posiada tylko cztery pola:

  • Znak zapytania - otwiera płatne i zasady gry.
  • Stos monet - pozwala graczom zakładać zakłady od dwóch do osiemdziesięciu kredytów. Przycisk MAX BET znajduje się również w tym polu, a automatycznie ustawia najwyższy stawka.
  • Litera a obracającym się strzałkami - obraca kołowrotek w sposób ciągły do dziewięćdziesiąt dziewięć razy.
  • Obrotowe strzałki - ręcznie obrócić bębny.

Te elementy pozostają takie same zarówno w wolnym, jak i Prawdziwe pieniądze Opcje gry. Jedyną różnicą jest stosowanie rzeczywistych gotówce na zakłady w tym drugim, podczas gdy poprzedni używa tylko zabawy.

Znaki, które pojawiają się na bębnach, są prostymi klejnotami, które są zamknięte w różnych wzorach metalicznych. Cztery z tych klejnotów, które mają skrzydlate wzory na bokach, działają jako Premia znaki i obejmują:

  • Dzikie - stoi w miejscu innych, aby ukończyć klaster lub uczynić go większy
  • Replikator - zamienia ikony jednego rodzaju w innym lub zastępuje ikony w ukośnym wzorze z innym typem
  • Eksplorator - Eliminuje wszystkie symbole w krzyżowym wzorzeniu, pozostawiając pokój dla innych do wpadnięcia.
  • Gamesha Powerball - Dodaje wolny obracać się, gdy grają gratisy.

MOIRAI Blaze wygrywa i bonusy

Wszystkie ikony in. Moirai Blaze Online. Slot płaci taki sam dla wyglądu pięciu do czterdziestu dziewięciu ikon w klastrze. WINS zaczynają się od dwóch kredytów i iść tak wysoko jak czterysta. Darmowe okrągłe obroty są wywołane, gdy z ekranu wyeliminowano dwadzieścia ikon.

MOiRAI Blaze Pokies. maszyna jest dostępna NZ. Gracze używają urządzeń mobilnych Hazard w Brak pobrania Tryb, który obsługuje zarówno wolne, jak i prawdziwe pieniądze.

Więcej Slotów z Iron Dog Studio
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony