Slot Mega Moolah

Oceń tę darmową grę:
Slot Mega Moolah
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Przegląd automatów Mega Moolah

Wskocz na przygodę safari, aby wygrać jeden z czterech niesamowitych jackpotów w automacie Mega Moolah, który zapewnia podniecenie zakładów, jak nikt inny! Jego popularność jest zasłużona i jego reputacja zbudowana z początku 2006 r. Dzięki wzbogaconej rozgrywce z dużymi jackpotami, bonusami i funkcjami, które będą Cię zaangażowały co sekundę sesji. Możesz cieszyć się korzyściami z gry Slot Mega Moolah przez liczne Kasyna online na prawdziwe pieniądze Od razu na wszystkich urządzeniach!

O Slotu Mega Moolah

Opublikowane przez dobrze znanego dewelopera Microgaming., Mega Moolah Pokie jest odpowiedzialna za przekazanie największych nagród jackpota za to, co posiada również rekord Guinnessa. Zabawną faktem jest to, że zmieniło życie szczęśliwego gracza w sekundę z hojnymi 13 milionami funtów! To jest powód, dla którego nazywany jest także gniazdo "Mill Maker". Zbudowany i zaprojektowany, aby przyznawać duże zwycięskie nagrody, automat Mega Moolah jest wyposażony w progresywną rozgrywkę nadaje się z poniższym średnią platformą RTP, 5 × 3 bębna i 25 sposobów wygrania.

Mega Moolah Design and Graphics

Safari-Theme nadaje się z zabawną grafiką 2D i obejmuje egzotyczne symbole zwierząt, które obejmują platformę 5 × 3 wraz z innymi kultowymi symbolami. Wycieczka do Afryki nie będzie konieczna spojrzeć na doświadczenie Safari, ponieważ Mega Moolah otacza cię z dźwiękami natury, owadów i ptaków śpiewają, z okazjonalnymi dźwiękami innych dzikich stworzeń w tle.

Mega Moolah Slot Interface

Interfejs dysponuje opcji wokół platformy bębnowej i prostej konstrukcji, aby pomóc graczom łatwo poruszać się z kontrolkami. Korzystając z przycisków interfejsu, optymalizuje rozgrywkę i jest w stanie zaglądać na podstawowe zasady gry, płatne i inne cenne informacje.

 • Płatny: Aby sprawdzić wypłatę, kliknij przycisk interfejsu w lewym rogu, aby otworzyć rozszerzające menu i "?" przycisk później. Otwiera nowe okno, w którym przechowywane są wszystkie informacje o płatne.
 • Zakład na linię: Aby optymalizować zakłady, kliknij opcję interfejsu prawego rogu. Rozszerzające się menu daje kilka wyborów, 0,25, 0,75, 1,25, 2,00, 3,75, 5,00 i 6,25 monet. Powyżej te opcje są metodą optymalizacji zakładów liniowych, które waha się od najniższego do najwyższego zakładu, a przycisk MAX Bet, który natychmiast ustawia zakład o 6,25.
 • Automatyczne odtwarzanie: Kliknij przycisk "+" obok przycisku "Spin", aby ustawić żądaną ilość spinów samochodowych. Można zoptymalizować 10 do 100 automatycznych odtwarzania i włączyć "Szybki spin", sprawdzając pole "Quick Spin". Kliknięcie przycisku "+" dwukrotnie prowadzi do innego menu, w którym można modyfikować liczbę automatycznych sztuk w inny sposób.
 • Kręcić się: Aby obrócić bębny, kliknij przycisk "Spin" tuż obok platformy bębnowej.

Rozgrywka Slot Mega Moolah

Podstawowe zasady gniazda dotyczą gry Mega Moolah. Aby zdobyć wypłatę, gracz musi wylądować opłacalną kombinację symboli na aktywnej linii, licząc ich od lewej do prawej. Wypłata jest ustalana na podstawie zakładu / linii, a wartość symbolu. Zaangażowane są symbole regularne, dzikie i rozproszone.

 • Dziki: Symbol "Lion" jest dziki. Zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem rozproszenia. Gdy dzikie substytutuje symbol, wypłata jest pomnożona 2 razy, podczas lądowania czystych dzikich kombinacji, nie dają mnożnikowi.
 • Rozpraszać: Ta karta ląduje w dowolnym miejscu bębnów, aby odblokować darmową grę bonusową spinów. Wypłaty rozproszone zależą od całkowitego zakładu.

Funkcje Slot Mega Moolah

W Mega Moolah Online Pokie znajdują się dwa funkcje bonusowe, bezpłatne spiny i progresywny jackpot.

 • DARMOWE BONUS SPINS:

Aby aktywować funkcję, co najmniej trzy rozpraszacze powinny wylądować w dowolnym miejscu na bębnach. Liczba nagrodzonych obrotów zależy od liczby wylądowanych scatters. WINS są automatycznie twierdzone podczas funkcji podczas pomnożonego 3 razy. "Wild" wygrane kombinacje są również pomnożone tak samo. Jednak gra Progresywna Mega Moolah nie może zostać uruchomiona. Ostatnia pozycja / linia z gry bazowej dotyczy tej funkcji. Spins można ponownie wyzwolić, strzelając trzeciej lub więcej nierozgrzewaczy i są dodawane na pozostałych.

 • Progresywny bonus jackpot:

Jest aktywowany losowo tylko podczas gry bazowej. Hazardzista prezentowana jest kołem podzielona na cztery różnie kolorowe segmenty, w których każdy zawiera pewną nagrodę jackpota. Wygrana jest gwarantowana! Można wygrać Mega, główny, drobny lub mini jackpot. Jeśli wolne spiny Play i progresywne bonusy gry są wywołane w tym samym czasie, progresywny przyjmuje przewód, gdy kończy się funkcja wolnych spinów, jest aktywowana automatycznie.

Mega Moolah RTP i zmienność

Ze względu na ogromne nagrody Jackpot Mega Moolah RTP wynosi około 88,12%. RTP jest naprawiony i nie zmienia się z czasem. Oznacza to, że zagwarantowane jest 88% zakładów w sesji, aby powrócić do kieszeni gracza. Gra zawiera progresywny jackpot, który jest finansowany przez 5,30% zakładów graczy. Poziomy wariancji są medium, które zasadniczo oznacza, że można oczekiwać wypłat średnich o średnich częstotliwościach.

Mega Moolah Mega Jackpot

Najlepszą rzeczą w progresywnych nagród jackpot jest to, że są stale finansowane przez zakład gracza, więc ich wartość może wzrosnąć do ogromnych wysokości! Kiedy wygrana jest jackpot, wszyscy gracze na całym świecie są powiadamiane, a wartości resetowane:

 1. Mega- resetuje do 1 000 000 kredytów
 2. Major- resetuje do 10 000 kredytów
 3. Mniejsze resetuje do 100 kredytów
 4. Mini- resets do 10 kredytów

Istnieją reguły mające zastosowanie do tych jackpotów:

 • Wszystkie z nich są potwierdzane przez dostawcę kasyna i oprogramowania.
 • Kasyna zapewniają odpowiednią wartość jackpota, który pasuje do tego na swoich serwerach.
 • Progresywna wartość jackpota jest używana whet jackpot jest wypłacana.
 • Zarządzanie kasynem i dostawcy oprogramowania mają prawo do zmiany wspomnianych zasad według ich uznania.

MEGA MOOLAH Wskazówki dotyczące zakładów online dla każdego rodzaju gracza

 • Zapoznaj się z podstawowymi zasadami rozgrywki, płatna i funkcje
 • Szukaj opłacalnego Witryna kasyna Z hojnymi przyjaznymi bonusami i promocjami
 • Sprawdź wymagania obstawiania kasyna. Jeśli jest wyższy niż 35x, spróbuj znaleźć ten o niższych wymaganiach.
 • Nie spiesz się z wysokimi stawkami.

Ponieważ w Internecie nie ma wersji Demo Mega Moolah, gracz wskakuje w prawdziwe pieniądze online hazard, który jest głównym powodem, aby być wyjątkowo ostrożnym jako początkującego. Progresywna rozgrywka wymaga cierpliwości, aby gracz mógł zarobić poważną gotówkę, ponieważ RTP jest ustalona i poniżej średniej. Zawsze chcesz ustawić zakłady / linię zgodnie z poziomem równowagi. Chase Compromocje, jeśli to możliwe, aby zarobić jak najwięcej wolnych obrotów, które mogłyby prowadzić do cennych nagród.

Mega Moolah Pokies na telefonie komórkowym

Gracze z Polsce mogą uzyskać dostęp do gry za pomocą wielu rentownych transmisji strumieniowych na urządzeniach mobilnych napędzanych przez Android, iPhone i Systemy tabletów. Jakość strumieniowa nie zmienia się nieco od zastosowania technologii HTML5, a możesz mieć swoją ulubioną grę w podróży! Niestety dostępne jest tylko opcja odtwarzania prawdziwego odtwarzania, podczas gdy wersja MEGA Moolah Free Slot nie jest.

Podsumowanie

Slot Mega Moolah Microgaming Dostawca oprogramowania należy do grupy najpopularniejszych i najwyżej wynagrodzeniach Kasyna online. Z ponad czterema jackpotami grając w progresywną bonusową grę gwarantuje wynik z gigantycznymi nagrodami! Kwoty jackpotów szybko wzrastają z zakładem każdego gracza, aby zamienić losowy hazardzistę na milionere. Gracz cieszy się ekscytującą grą podstawową wypełnioną figlarnymi znakami zwierząt i szansą na aktywowanie bonusu wolnego spinów, gdzie wszystkie wypłaty są pomnożone 3 razy! Całe doświadczenie w grach jest aromatyzowane motywem inspirowanym safari i dźwięki natury.

Jeśli szukałeś szczeliny z ogromnymi wygranymi i tonami podniecenia, Mega Moolah jest z pewnością ten. Prawie każde kasyno online obejmuje tę grę, ponieważ jest bardzo popularny wśród graczy, a zatem tak łatwo znaleźć. Dostępny na wszystkich urządzeniach Mega Moolah nie jest dostępny za darmo. Jednak tutaj na naszej stronie można znaleźć wiele innych podobnych Slots... To obejmują szalone nagrody i funkcje jackpota! Nie wymagają pobierania i rejestracji i są dostępne od razu.

Mega Moolah Slot FAQ

Czy mogę grać w Mega Moolah online bez pobierania i rejestracji?

Niestety, nie, nie ma Mega Moolah Darmowe Pokie w Internecie. Musisz zarejestrować się w jednej z dostarczających kasyn i grać z prawdziwymi pieniędzmi.

Czy Megę Moolah jest progresywny gniazdo?

Tak to jest.

Ile jest jackpotów Mega Moolah?

Istnieją 4 jackpots: Mega, Major, Minor i Mini.

Jakie są zakłady max i min, które mogę ustawić?

Maksymalny, który możesz zakładać, wynosi 6,25 kredytów na linię, a minimum wynosi 0,25 kredytów.

Więcej slotów z kasynami mikrogamingowymi i szczelinami
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony