Lucky Slot zodiaku

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Ludzie polegają na znakach zodiaku dla wielu rzeczy, w tym identyfikujących osobowości, unikalne talenty i wiedząc, co leży przed sobą wśród wielu innych. Możesz bawić się, grając w Lucky Zodiak Pokie online. Jest to jedna z gier do pobrania, że mikrogaming wprowadzony z urzekającym motywem orientalnym, 20 liniami i pięcioma kołowrotkami.

Wnosi do życia 12 zwierząt, które reprezentują 12 symboli zodiaku, gdzie jednocześnie przeciążenia zwierzęcia.

Odtwarzanie Lucky Zodiak Pokie

Każdy może mieć wybuch, jak oni Grać Ta gra dzięki łatwemu w użyciu panelowi odtwarzania od programistów. Bettors mogą zdecydować się na skorzystanie z funkcji Auto-Play lub użyj kilku przycisków dostępnych na panelu, aby dostosować całkowitą kwotę zakładów na każdy spin. Funkcje specjalne obejmują:

  • Petarda.To symbol rozproszenia. Czy powinieneś wygenerować trzy lub więcej z nich na bębnach, uruchomisz 12 wolny kręci się. Ekscytująca część polega na tym, że możesz je ponownie wywołać. Grając w rundy bez żadnych kosztów, masz szansę zarobić mnożniki do dziesięciu razy. Brać Prawdziwe pieniądze dom, zauważ to Lucky Zodiak Pokies Au daje ci szansę zwycięski X1800 Twój zakład do każdego spin. Możesz z radością osiągnąć to podczas Premia Okrągłe bez opłat, biorąc pod uwagę, że mnożnik jest ustawiony w dziesięć razy.
  • Logo Slot.Jest to dziki symbol, który nagradza cię stałą monetą pula, Wszystko, co musisz zrobić, to lądować pięć dzikich symboli, tj. Lucy Zodiac Pokie. logo.
  • Mieszanka pasujących symboli - Pomagają graczom na kasyno dać gotówkę. Na przykład znak Aries opłaca 5000 maksimum, nagrody latarniowe 4000 maksimum i wentylator 3000 maksimum. Istnieją inne symbole, takie jak karty, lotos i wazon Ming, które płacą mniej.
  • Microgaming Gamble Game. - Jest to opcjonalna funkcja, której możesz użyć, aby pomnożyć zdobyć zdobycie w grze bazowej. Jest aktywowany tylko po wygraniu wirowania. Na przykład pozwala graczom odgadnąć kolor następnej karty, aby odejść z podwójnym Wypłata Jeśli odpowiedź jest poprawna. Możesz także czterokrotny płacić, prawidłowo odgadując garnitur następnej karty. Nieprawidłowe odgadnięcie oznacza, że utrata wszystkiego. Gracze mogą powtarzać to tyle razy, ile chcą, dopóki nie osiągną limitu.

Jak być Pro w grze

Sztuczka, która mogłaby się uśmiechnąć cały sposób, jest to, że jest bardzo wskazane, aby włączyć wszystkie linie liniowe podczas gry Lucky Zodiak Pokie Online. Gracze mogą zakładać od jednego do dziesięciu monet dla każdej linii wypłaty. Rozmiar monet może się różnić w zależności od 0,01 do 2,00 PLN. Z maksymalnym zakładem Linii na 20 USD (podczas umożliwienia wszystkim liniami), możesz skończyć z X200 całkowitego zakładu. Lucky Zodiak Wypłata Pokiego Dla każdego spin wynosi 560 000 USD (PLN).

Lucky Zodiak Pokie. jest koniecznością dla każdego, kto kocha ekscytujące funkcje, urocze motywy i hojne nagrody. Spróbuj szczęścia, ponieważ dekoracje w stylu chińskim prześladują.

Więcej slotów z kasynami mikrogamingowymi i szczelinami
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony