Lucky 88 Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Arystokrata powoli, ale stale podejmował drogę online dla naszej przyjemności hazardowej, a Lucky 88 jest tylko jedną z wielu popularnych gier kasynowych opracowanych przez tego znanego dostawcy oprogramowania. Jest to duży wpływ na chińską kulturę i zwyczaje, a to nic dziwnego, ponieważ kraj azjatycki szczyci się ciekawymi tradycjami, a także genialne pomysły. Projektowanie Lucky 88 Online Pokie jest czerwony, który Chińczycy uważają za kolor szczęścia; Wierzą również, że pomarańczowy rysuje fortunę, w twoim przypadku prawdziwe pieniądze.

Lucky 88 Pokie Review

Symbole kart o niskiej wartości, które są A, K, Q, 10, 9 i J, wyróżniają się z bębnów z powodu ich jasnych kolorów. Symbole o wysokiej wartości mają silniejsze połączenie ze starożytnymi Chinami; Są to bębny, żurawie, ogromne statusy, świątynie i lwy. Te symbole o wysokiej wartości są ustawiane na niebieskim tle; Im ważniejsze, dzikie i rozproszone, są ustawione na pomarańczowym. Ten gniazdo ma RTP w wysokości 95,6% z zakładem MIN 0,01 i maksymalny zakład 4,00. Jest to jeden z najlepszych automatów online, które nie wymagają pobierania.

Rozgrywka

Lucky 88 Pokie ma 25 lat, trzy rzędy i pięć bębnów, ale jest to przycisk dodatkowy wybór, który sprawia, że wyróżnia się od reszty. Ten przycisk dodaje pięć kredytów do zakładu na linię. Poza tym daje zalety i więcej szans na wygranie dużego. Różnica między dodatkowym wyborem a żadnym dodatkowym wyborem wchodzi w grę, gdy wylądujesz trzy lub więcej rozpraszających. Rozproszenie jest czerwoną chińską latarnią, a kiedy pojawia się na linii wypłat, jest to wtedy, gdy zaczyna się prawdziwa zabawa! Ze względu na dodatkowy wybór możesz wybrać:

  • 25 darmowych spinów z dzikim 5x lub 18x
  • 15 z 8x lub 38x
  • 8 z 18x lub 88x
  • 4 z 88x.

Poza tym jesteś wyposażony w opcję bonusową 4 darmowych spinów z 88x.

Ta gra daje ci trzy szanse na wylądowanie jak najwięcej 8 lat. Kiedy uda ci się lądować 8, nie tracisz szansy i możesz grać, dopóki nie masz go na bębnach.

W żadnym dodatkowym wyborze możesz wybrać:

  • 20 darmowych spinów z dzikim 5x lub 18x
  • 10 z 8x lub 38x
  • 3 z 18x lub 88x

Dzika ikona jest chiński cesarz, którego przyjazna i uśmiechnięta twarz zajmuje całą deskę i robi krótką animację za każdym razem, gdy wyląduje na linii wypłatowej. Jego celem jest nie tylko zastąpienie innych ikon na bębnach, z wyjątkiem rozproszenia, ale może również pomnożyć wygrane przez 2x, 3x, 5x, 8x, 38x, a nawet 88x. Cesarz może również nagrodzić do 888 monet, które wypalają mu oczy.

Ta gra oferuje więcej niż jakikolwiek inny, ponieważ Au i inni gracze mogą wybrać, co chcą zrobić. Ten gniazdo jest zdecydowanie warto sprawdzić, ponieważ możesz zagrać go za darmo lub prawdziwe pieniądze. Pospiesz się, aby zdobyć wygrane!

Więcej autlotów z arystokraty
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony