Legenda Białego Snake Lady Slot

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Gry Yggdrasil może być nowe w branży, ale założyli się bardzo silnie w ciągu ostatnich kilku lat. Są już znane z rozwijania niektórych Najlepsza i najbardziej Niepludniejsze pobieranie tytuły przemysłu i Legenda białej pani węża jest z pewnością jednym z ich arcydzieł.

Legend of the White Snake Lady Pokie Review

Yggdrasil Gaming.. przynosi legendę białej pani węża, an Slot kasyna online gra z lekkim skrętem. Ta gra łączy wszystkie siły (miłość, nienawiść, dobra i zła). Pokie ma 5 bębnów i daje graczowi szansę na świadek jednej z najpiękniejszych historii w historii gier.

Jest to z pewnością stylowa gra i ma do tego motyw chiński. Głównymi elementami jego fabuły są reinkarnacja, niemoralność i oczywiście węże. Mimo że historia tej opcji hazardowej jest dziwna, sama gra jest całkiem łatwa do powiesić.

Legend of the White Snake Lady Pokies ma 243 sposoby wygrania, a wszystkie te sposoby są wysoce satysfakcjonujące.

Chwytanie fabuły

Historia gry mówi nam o historii miłosnej Xu Xian i Baisuzhen, którzy są prowadzeniem tego Pokiego. Xu Xian zakochuje się w pięknej kobiecie Baisuzhen, ale Baisuzhen faktycznie okazuje się być tajemniczym białym Węża Ducha, który osiągnął nierealne moce, biorąc pigułki nieśmiertelności 18 lat temu. Działka jest tym, że Xu Xian był osobą, która dała Baisuzhen pigułki, które dostał z Lu Dongbina (który jest jednym z 8 nieśmiertelnych).

Jeśli myślałeś, że historia była wystarczająco skręcona, tak się mylisz, mój przyjacielu, ponieważ jeszcze nie spotkasz się z buddystą mnich fahai. Fahai jest żółw Terrapinowy, który zazdrościł prawdziwą miłość Xu Xian i Baisuzhen i chce, żeby się rozdzielili. Jednak zawodzi w swoim zadaniu, gdy zostaje pokonany przez najlepszego przyjaciela Baisuzhena, XiaOqing. XiaOqing jest zielonym wężem, który mieszka w ludzkiej formie. Po jego porażce Fahai biegnie i ukrywa się w brzuchu kraba. I tak jak każda dobra historia, bohater (w tym przypadku, Xu Xian) i bohaterka (Baisuzhen) żyją długo i szczęśliwie. Mają nawet dziecko razem.

Wydaje się, że Yggdrasil Gaming nie chciała tym razem ryzykować, i dlatego poszli z dobrym starym starożytnym motywem chińskim dla tej automatu.

Jak grać w Legend of the White Snake Lady Online

W tej szczelinie jest 7 symboli, a jak zwykle opierają się na oryginalnym motywu. Symbole obejmują pagoda, most i sama pani węża. Dziki symbol gry nie jest inny niż złoty chiński wąż. Ten symbol pojawi się tylko na 3r & D rolka.

Największym minusem tej opcji hazardowej może być jego brak bonusów, ponieważ nie ma innych symboli rozproszonych ani Ikony bonusowe W tej grze innej niż Złota Wild Wild Card. Ponadto też nie ma linist; Zamiast tego otrzymasz zwycięstwo za każdym razem, gdy pojawiają się 3 lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach.

Ważne wskazówki Pokie:

  • Możesz umieścić różne zakłady na każdym obrocie, zakres zakładów wynosi od 0,01 do 5,00 monet.
  • Zakład może zostać pomnożony przez 25, gdy zostanie obliczony dla całkowitego zakładu na spin. Tak więc technicznie najwyższy zakład ma 125,00 monet.
  • Możesz uzyskać 2500x nagrodę, jeśli identyczne symbole pojawiają się z rzędu. Nie jest to jednak ważne dla wszystkich symboli.

Wygrane strategie dla legendy Białego Węża Lady Pokies

Możesz łatwo wygrać, ponieważ jest ponad 200 sposobów wygrania. Ale uderzając w stronę pula W tej grze nie jest tak łatwe, jak myślisz. Najważniejszym symbolem tego szczeliny jest biały symbol pani węża.

Jeśli ten symbol pojawia się 5 razy na sąsiednich bębnach (bez dzikich), możesz uzyskać zwiększenie 25 000x, co jest szalone! Żaden z innych symboli nie ma tego potencjału.

Gdy pojawi się dziki, otrzymasz darmowy respin (automatycznie), a dzikie pobyty na swoim miejscu. To otwiera cię do wielu dużych możliwości.

Podsumowanie

Yggdrasil Gaming naprawdę pod wrażeniem nas tym razem, a ta dziwna gra faktycznie okazała się niesamowita. To jeden z Najlepsze gry tego rodzaju, a my naprawdę kochaliśmy nasze doświadczenie.

Z unikalnej fabuły do szalonego jackpota, to ma wszystko. Będziesz rozczarowany tym grą, jeśli ty depozyt Prawdziwe pieniądze na rozpoczęcie hazardu w PL, ponieważ możesz wygrać imponującą ilość pieniędzy.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony