Slot jucherizer

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Wydany 3 lata z powrotem 1 marca 2016 r., Jokerizer. to zoptymalizowany film otwór stworzone przez Yggdrasil Gaming... Nie-progresywny szczelina z natury jest oparta na 5-liniowych i 10-liniowych online Gra, tematyczna wokół cyrkowego i owocach pokies. Rysuje swoje podobieństwo z Classic Vegas Slot tytułów, a jednocześnie zapewnia punters ze smakiem atmosfery karnawałowej. Gra bogata w grafikę 3D podaje się z tętniącego życiem symboli, ten gniazdo przynosi graczom angażującą akcję kołowrotek wśród zachwycających graficznych tło.

Kompatybilny zarówno w systemie Windows, jak i Mac, ten tytuł o wysokiej wariancji oferuje błystki światowej klasy doświadczenia i szansę na trafienie pula 6000 kredytów. Jednak przed pryszczeniem na nim szczęścia przejdź przez wyróżniające funkcje gry, a zasady, których następuje, aby uzyskać lepszą przyczepność. Czytaj, aby zbadać każdy z nich w sekcjach postępowania.

Cechy gier z gniazdami Flashy Yggdrasil

Przed odkryciem przewodnika krok po kroku do rozpoczęcia Pokies Jokerizer, zwiedzanie gry funkcje po jednym na raz, wzmocniłby tylko twoją wiedzę. Oto kilka najważniejszych atrakcji, które dobrze go definiują.

 • Tajemnica wygrywa wywołując się

Symbol Jokera tutaj uosabia moc ikony rozproszenia, z których trzy pojawiają się na bębnach 2, 3 i 4 inicjuje wygrywa tajemnicę. Niezależnie od wyrównania, bądź na poziomy lub przekątnej, gracze mają prawo 6 000 kredytów, coś do pielęgnowania doświadczenia w jakerizer. Jednak gracze lądujący ikonę Jokera rozproszeni w całym bębnach może ubiegać się o od 1000-6.000 pieniędzy.

 • Tryb jżowki

Jest nawet Premia Gra, określała "tryb jakerizer", który aktywacja, która opiera się dużo na wygrywa. Opcjonalny w naturze, jeden jest wolny albo Grać to lub mijaj. Podczas gdy ten ostatni bieg akcji automatycznie i bezpośrednio dodaje wysokość wygrania do NZ. konto gracza; Wchodząc do trybu, wręcz przeciwnie, nagrody punters z sumą w zakresie od 20 do 6000 monet. Jedynymi kryteriami są ponoszenie kosztów możliwości 20 monet na wirowe i lądowe 2 symboli jokerów w dowolnym miejscu na placefield. Wszystko to spowodowałoby zatrudnienie na uderzenia tajemnicy wygranej w wysokości 1000 monet lub naciskając przycisk "Zbierz".

W przypadku zastanawiania się nad dzikami, mnożnikami i wolnymi spinami, pamiętaj o tym Jokerizer online. Może być pozbawiony takich cech, ale utrzymuje błystki podłączonych do niej z dwoma największych elementów, jak wspomniano powyżej.

 • Umiarkowanie elastyczna gama zakładów

Co czyni go idealną grą dla wysokich rolek, jest zakres zakładów, których wartości zostały wymienione w poniższej tabeli:

Zakres zakładów
minimum 1.00
Maksymalny 20.00

Jak grać w jokeizer

Utrzymywanie zakładek na funkcje gry nie wystarczy! Jeśli chcesz zacząć i jak najlepiej wykorzystać, wykonaj następujące czynności, zgodnie z podświetlonym poniżej:

 • Ustaw wartość monet, wybierając znaki "+/-"
 • Zdecyduj o wielkości monet, od niekonwencjonalnie od 0,01-2 kredytów
 • Lub naciśnij maksymalny zakład
 • Kliknij "Spin", aby przesunąć szpulę
 • Jeśli masz inne ustawione priorytety, chcąc kontynuować grę, a następnie przyjąć pomoc w zakładce wysoce zaawansowanej "autoodtwarzania", aby zainicjować automatyczne obroty między 10 a 1000.
 • Wreszcie narysuj swoje wygrana Naciśnięcie przycisku "Zbierz", gdy saldo jest równa lub przekracza określoną kwotę.

Jedna rzecz jest oczywista z zasad i wyróżników gier żłoberów, a to - prostota! To charakterystyczna dlaczego Yggdrasil Hazard Jest często chwalony przez graczy, pomimo braku wolnych spinów i dzikich symboli w gnieździe jucherizer.

Wskazówki i sztuczki, aby uderzyć w jackpot

Jokerizer to The. Najlepsza Tytuł Yggdrasilu, można kiedykolwiek przyjść! Te obejmujące Prawdziwe pieniądze może wygrać minimum 20 monet, podczas gdy maksymalnie 6000 kredytów można oczekiwać jako Wypłata. Jednak przed odwiedzeniem online kasyno I zalogujesz się na konto gracza, przejdź przez wskazówki i wskazówki poniżej, aby pokonać grę.

 • Skorzystaj z bonusowej rundy i zarówno symbole jokera, aby cieszyć się największym powrotem lub RTP ma do 98%.
 • Ponieważ wygrane zajmują dużo czasu, zakładów i cierpliwości, jako gracza, musisz zachować wszystkie mając na uwadze, a następnie kontynuować.
 • Ponieważ jest to coś, w czym jesteś nowy i nie masz zbyt wiele doświadczeń, lepiej postępować stopniowo. Umieść zakłady o 1 kredyt i trzymać się tej strategii, nie biorąc dodatkowego spinu, kosztując 20 kredytów, zaraz po spełnieniu kombinacji wynagrodzenia.

Brak pobrania jest wymagane, możesz wypróbować żłober ze wszystkich yggdrasil Gry, aby cieszyć się szczeliną nad adrenaliną, kompatybilną na trzech najwyżej Popularnyny Platformy - Desktop, Android i IOS Urządzenia ręczne.

Klasyczna gra z nutą nowoczesności

Jeśli kochasz gry Yggdrasil i sposób, w jaki przemieniają wszelkie z tych klasycznych wariantów w atrakcyjnej wizualnie, bogatej i funkcjonującej gniazdo, wtedy jżowki nigdy cię nie zawiedzie. Niezwykle szybka gra obiecuje jedną z najwyższych RTP o 98%, jest to warte twojego czasu i pieniędzy, jak zwykle kończy się w świetnych wygrywa. Ponadto można łatwo zrozumieć zasady leżące u podstaw jej i cieszyć się genialną grafikę w tym samym czasie. Zainteresowani mogą wypróbować go w kasynach online za darmo, zrozumieć strategie i później hazard z prawdziwymi pieniędzmi, aby narysować kuszące wypłaty.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony