John Wayne Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Już jedna z najpopularniejszych gier z Playtech, John Wayne Pokie szybko staje się ulubionym w świecie gry na slot. Opiera się na popularnym hollywood Western Film Actor i jest o John Wayne na innej jazdy konnej na Zachodzie; Podróż, którą gracze dostają nagrody i robią prawdziwe pieniądze. Jeśli jesteś fanem zachodnimi filmami lub "Duke" sam, będziesz cieszyć się slotem John Wayne.

Korzystanie z najwyższej jakości grafiki i efektów audio tworzy autentyczny charakter zachodni. Playtech wykorzystuje również klasyczne zdjęcia aktora, aby dodać do motywów dzikich zachód. Z 5 bębnami i 25 Paylines..Spodziewasz się, że ograniczenia zakładów, ale John Wayne pozwala obetrzeć tyle razy, ile chcesz! Podobnie jak wiele gier Slot w Playtech Casino, możesz obstawiać na John Wayne online za pomocą wersji pobierania lub pobierania w kasynach online, które są mnóstwo w PL.

Opcje gry

John Wayne wsada szereg ciekawych funkcji i bonusów, które obejmują:

  • Funkcja odznaka szeryfa - jest wyzwalana, gdy gracz ma trzy lub więcej symboli odznak z rozproszonym Duke'a i nagrody odtwarzacza od 4 do 120 razy zakład. Im więcej odznak, tym większa jest nagroda.
  • Opcja bonusu ranczo - jest aktywowana, gdy gracz otrzymuje symbol bonusowy na pierwszej, środkowej i ostatniej bębnach jednocześnie. Gracz automatycznie otrzymuje trzy spiny bonusowe, a także jednorazowy mnożnik. Gracz powinien strzelać do sześciu puszek. Każdy może posiadać bezpłatną lub bonusową nagrodę jak pocisk, dodatkowe gry, mnożnik, symbole rozproszone lub nawet tajemnicze symbole dzikiego. Im więcej puszek, które strzelasz, tym więcej nagród wygrywasz.
  • Dziki symbol - jego ikona jest obrazem John Wayne. Może zastąpić dowolny symbol inny niż odznaka szeryfa i bonus ranczo, aby stworzyć najlepsze wygrane kombinację.

Zakład zaczyna się od 0,01 $, może wznieść się do 50 USD. Całkowity zakład jest mnożąc kwotę według liczby aktywnej linii wypłaty. W związku z tym minimalny zakład całkowity przy użyciu wszystkich linii wynosi 25 centów, podczas gdy maksimum wynosi 1250 USD.

Jak wygrać w John Wayne Pokie

Musisz dopasować trzy symbole, aby uzyskać wypłatę. Zamówienie musi zacząć od lewej do prawej. Minimalna możliwa wypłata w John Wayne Pokie jest pięciokrotnie zakłada, natomiast maksimum jest zdumiewającym 3000-krotnym zakładem bazowym. Maksymalna wypłata uzyskuje się poprzez umieszczenie pięciu dzikich symboli w porządku.

Możesz także osiągnąć imponującą wypłatę za pomocą opcji bonusu Ranch.

Więcej slotów z Slots Playtech
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony