Slot spalający.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Jeśli jesteś entuzjastą pokies, ale nie masz palców na Spalerator Pokies. Maszyna jeszcze brakuje na wielu zabawy. Gniazdo Spaleratora jest pomieszczeniem o tematyce 5 bębnów i 20 tytułu wypłat Yggdrasil.l, jeden z najbardziej Popularnyny Dostawcy oprogramowania NZ.. Gdy grasz w grę, weźmiesz super ekscytującą podróż do wszechświata Junkyard Age Space-Age i wygraj znaczne nagrody, o ile pasujesz do wymaganych kombinacji.

Review Incinerator Pokie

Będąc tym, że gra została opracowana przez Yggdrasil Gaming.., znany programista oprogramowania za innowacyjne i rozrywkowe kasyno Gry, nie jest zaskoczeniem, że tytuł jest wykonany przy użyciu najnowszej technologii HTM5. W rezultacie, Spalerator online. jest dostępny za pośrednictwem Brak pobrania Instant-play format z przeglądarek na pulpicie i urządzeń mobilnych. Aby pomóc Ci zrozumieć wszystko o tym wyjątkowym online Pokie, wzięliśmy wolność przeprowadzenia dokładnego przeglądu w następujący sposób.

Jak grać w Spalerator Online

Każda Polska Pokies Fanatyczna z rzeczami do futurystycznej, Sci-Fi Akcja z apokaliptycznymi elementami będzie miała wybuch w każdej rundzie spalarni pokies. Oto spojrzenie na główne aspekty, które sprawiły, że trafiło to w dzień rozpoczęcia Yggdrasil Gaming...

Temat i tło

Zaraz po uruchomieniu Spalerator Pokies. Game, będziesz być wrzucony do tajemniczej lokalizacji, być może w odległej planecie z kopcami odpadów przemysłowych. W rzeczywistości czuje się jak bardziej ćwierć kosmicznego z setkami zepsutych maszyn niż nadający się do zamieszkania.

Jako taka praca jest spalanie wszystkich śmieci i zdobyć solidne wypłaty W tym procesie stąd nazwa spalarnia. Weź wycieczki za pośrednictwem niekończącego się złomowiska i rake w niektórych nagrodach w drodze tak długo, jak długo niszczysz przeszkody i szczątki. Wspierane przez dopasowując kryształowe wyraźne funkcje graficzne i ścieżkę dźwiękową ARMageddon-ISH, musiało odzyskać oczy z tej gry wideo.

Cechy

Inny niż urzekający temat i ścieżka dźwiękowa tego NZ. Ulubiony, będziesz pod wrażeniem intuicyjnej natury interfejsu gry. Wszystkie wymagane opcje zakładów są umieszczane na dole gry w łatwo dostępnym wierszu, abyś mógł łatwo uzyskać dostęp do nich. Istnieje różowy znak "Plus" na lewym końcu gry, a po kliknięciu tego przycisku aktywujesz kilka innych ustawień, które obejmują dźwięk, wypłatę i inne Hazard Podstawy.

Jeśli chodzi o liczbę linii, są wyświetlane, a można wyświetlić je wyraźnie na pierwszy rzut oka. Numer jest ustalany na 20 liniachek, więc nie ma żadnych modyfikacji, które możesz zrobić, ale na szczęście, masz miejsce, aby zwiększyć zakład z niskich o 0,01 USD do maksymalnie 10 USD. Ponieważ gra jest wyposażona w 20 placówek, rozmiar zakładu, który umieścisz po załadowaniu depozyt może wzrosnąć do maksymalnie 200 USD. Przycisk wirowania znajduje się na środku wierszy i na prawym końcu, a także znajdziesz swoją wygraną, a wyświetlane tam saldo konta.

Przejście do samej rozgrywki, jeden z dominujących symboli gry jest dziki symbol, ale istnieje również funkcja spalarni, która pomoże Ci wykonać zwycięskie kombinację. Kiedy osiągniesz zwycięską kombinację, symbole znikają z bębnów, a nowe symbole podejmują swoje miejsce.

Z każdą trzema z powrotem do tyłu wygrywa z jednego wirowania, aktywujesz dzikiego wzoru, a na bębnach włączy się kilka dzikich szałami w unikalnym wzorze, zanim nowe kombinacje odbywają się na bębnach. Chcesz wiedzieć, jak torby na duże dolary w grze? Dowiedz się w sekcji, która następuje.

Jak wygrać gry Spalerator Pokies

Ogólnie, spalarnia Yggdrasil jest jednym z najlepszych i najłatwiejszych Gry grać tam, szczególnie dzięki interfejsie Super Gładki. Mimo to nie wszyscy będą podekscytowani tym pokiemiem, szczególnie dlatego, że nie wszyscy zrozumieją, co oznaczają wszystkie symbole na pierwszym spojrzeniu. Jak najlepiej wykorzystać zakłady i lepiej zrozumieć tytuł, kiedy Hazard Online, oto kilka wskazówek:

 • Poświęć trochę czasu na studia gry do zapłaty, zanim grasz na prawdziwe pieniądze. Dowiedz się, co oznaczają wszystkie symbole i zwycięskie kombinacje, które musisz uderzyć, aby zarobić więcej pieniędzy.
 • Maksymalna kwota, którą możesz wygrać z jednej kombinacji symboli, jest 200. Możesz zarobić tę wygraną, łącząc pięć niebieskich kolorów symboli.
 • Zwiększyć swoje szanse na wygraną, dążąc do Premia rund.
 • Dla początkujących zaczynasz od wypróbowania wolny Brak wersji gry do pobierania, aby uzyskać bardziej zapoznanie się z funkcjami przed rozpoczęciem gry Prawdziwe pieniądze.
 • Możesz także stać się niski, zamiast stawiać wszystkie saldo konta na raz, aby uniknąć utraty całej kwoty na raz.

Ostatnie słowa

Nawet zanim pójdziemy do cech otwór maszyna, fakt, że Yggdrasil opracował, oznacza to, że nie będziesz miał nic poza Najlepsza Funkcje graficzne w intuicyjnym interfejsie. Rzeczy stają się jeszcze lepsze, gdy jedziesz na wycieczkę za pośrednictwem Eerie Interstellar Junkyard motyw, który utrzymuje cię na skraju siedzenia z startów - możesz łatwo Grać Gra na długie godziny bez znudzenia.

Oto podświetlenie to główna cecha:

 • Oprogramowanie: Yggdrasil.
 • Paylines: 20.
 • Kołowrotki: 5.
 • Min Size bet: 0,20
 • Maksymalna liczba zakładów: 200
 • Jackpot: 6000.
 • RTP: 96,1%

Z bonusowymi funkcjami, takimi jak dzikie, które zwiększa rozmiar zwycięskich wypłat, możesz mieć dużo zabawy i zrobić kilka dobrych pieniędzy, jeśli masz szczęście, aby określić właściwe symbole. Dlaczego nie wypróbujesz kilku szybkich spinów i zobacz, jak się dzieje? A jeśli nie chcesz spędzać prawdziwych pieniędzy, nadal możesz go odtworzyć za darmo bez pobierania dowolnego oprogramowania. Powodzenia z zakładami!

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony