Hot Shot Progressive.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Recenzja szczeliny progresywnej

Czego oczekiwać od progresywnego nagrywania?

Gra Hot Shot Progressive Slot zawiera wiele mini-gier, co to robi Diabelski Slot wyjątkowy. Rzeczywiście, jest to sequel do innego tytułu, gorącego strzału, który został pierwotnie uruchomiony bez progresywnej nagrody jackpota. Aby wypróbować swoją rękę w tym tytule, można skorzystać z promocji oferowanej przez kasyna w Polsce lub innych częściach świata.

Poza tym, próbując go w odtwarzaniu demo, gracze mogą również spróbować z prawdziwymi pieniędzmi. Jest to przeciętny RTP o 96,04% wraz z przynętą progresywnej nagrody pieniężnych. Format to 40 Paylines i 5 bębnów. Istnieją takie funkcje, jak rozproszenie i ponowne obroty oprócz bezpłatnych spinów do odkrywania w tym gnieździe. Podstawowa gra pozostaje taka sama jak w większości, gdzie trzeba dopasować minimum trzech symboli, aby wygenerować wygraną. Dodatkowe funkcje obejmują mini-gry, które niektóre symbole pomagają wywołać. Dopuszczają również bezpłatne spiny. Również można wywołać nagrodę jackpota losowo.

Jest jak gra sześć szczelin na jednym ekranie. Jest to ekscytująca perspektywa, która prowadzi przez licencjonowane strony do gier, które akceptują graczy Polsce. Rzeczywiście, wiele projektowania i technologii poszły w podejmowanie decyzji, jak działają różne mini-gry i jak pasują do jednego. Ponownie jest to tytuł dla wszystkich fanów gniazd maszynowych. Ci, którzy cieszyli się innymi gier Bally, takich jak podwójna jackpot 7, płonący siedem razy płacić i płonący 7S na pewno lubią grać podobną konfigurację, w której mini symbole tego samego pojawiają się tutaj na głównych bębnach tutaj.

Slot Opis: Hot Shot Progressive Online

Jak otworzysz bez pobierania gorących strzałów progresywnych gniazdach, jest tła pomarańczowego płomienia tlącego się. Jest to pierwsza ramka otwarcia, po której pojawia się matryca gry. Głównymi symbolami tutaj obejmują potrójne siódemki w pomarańczowym i czerwonym wraz z pojedynczym, podwójnym, potrójnym ikonami barowymi, logo Diamond Line, dzwonki i znaki dolara. Wygląd i poczucie rocznika automat są utrzymywane. Muzyka tradycyjna podąża za ruch bębnów, a zwycięstwa towarzyszą akcenty muzyczne.

Szczegóły układu

Umieść zakłady z prawdziwymi pieniędzmi lub dowiedzieć się więcej o funkcjach tego szczeliny, znajdują się przyciski w dolnym panelu. Główne okna mają prostą konstrukcję. Użyj przycisków "+" i "-", aby ustawić zakłady i linie gry. Istnieją również przyciski wirowania i autoodtwarzania, które pomogą, aby ustawić linie wirujące, jak ich chcą. Maksymalne linie dostępne do spinningu to 40. Dolny panel zawiera również przyciski do regulacji dźwięku, saldo, instrukcje, całkowity zakład i inne informacje.

Rozgrywka

Główna konfiguracja jest tutaj 5 bębnów. Gracz musi dopasować trzy lub więcej identycznych symboli, aby znaleźć zwycięski wir. Z 3 symbolami minimum w mini-gier otrzymasz darmowe spiny, a więcej można dodać. Koncepcja jest świetna, podobnie jak technologia spinningowa, która prezentuje, w jaki sposób obracają się mini ramki przy życiu, aby przynieść zwycięstwa i nagrody.

Dodatkowe atrybuty

Istnieje kilka unikalnych funkcji zawartych w grze Slot Progressive Slot.

Różne symbole rozproszenia tutaj aktywują mini-gniazda tutaj. Każdy jest gniazdo trzech bębnów z jedną linią wypłaty.

Płonący 7.

W tej mini matrycy wypłata zakładu linii 40x występuje, gdy symbole jackpot lądują przez linie linie. Są pojedyncze, podwójnie, a potrójne płonące 7s na czerwono. Wypłace mogą wynosić 160x, 200X lub 400x dla różnych mieszanek.

Linia diamentowa

Jest to mini-gra, która zawiera jedną linię wypłatę, a gracz może ubiegać się o nagrody, gdy pasujące symbole pojawiają się na środkowym bębnach. Ikony barowe również w połączeniu tutaj, wypłacając kwotę zakładów o linię 40x. Najlepsze nagrody przybywają tu z płonącym 7S, ponieważ przychodzą w 3 lub 4 z nagrodami pieniężnymi o wartości 1000x do maksymalnie 2000x. Można sprawdzić te aspekty, gdy obracają grę w trybie demo w kasynie.

Podwójna jackpot.

W tej rundzie każdy symbol, który pasuje do trzech rzędów wypłaty zapewniają wypłaty około 40X kwoty zakładu. Wypłaty mogą być z płonącym 7S, ponieważ znajduje się pojedyncze, podwójne i potrójne ikony - zakres pomiędzy 600 x do maksymalnie 1000x. Najlepszą wypłatą, którą można uzyskać, jest wysokość zakładu do linii 4000X, gdy logo podwójnego jackpota pojawia się w środku. Działa tak dzikie i zapewnia wypłaty jako podwójną wygraną. Gdy pojawiają się dwa logo jackpot, wygraj kwotę.

Potrójny jackpot.

Tutaj logo gry działa jak dzikie, a wypłata może wynosić od 3 do 9 razy większa niż kwota bazowa. Dzięki dzikim lądowaniu w oparciu o wypłatę możesz ubiegać się o maksymalną nagrodę 4000x.

Płonący 7s.

W tym mini gniazda symbole są barami, wiśniami i płonącymi 7. Maksymalna zwycięstwo wynosi 1000x kwotę zakładów. Logo jest tutaj dzikie, a ilość nagrody mnoży 7 razy. Jeśli pojawią się dwa symbole, prowadzi to do kwoty zakładów 49x. Logo może pojawić się na środkowej szpuli i zapewnia dużą ilość wypłaty 40 000x.

Spot mini gniazda, dopóki nie pochodzą od nich. Zmienność może być wysoka, ale nagrody jackpot są również duże, że można twierdzić, że grają w gorąco strzał progresywny.

Płatny

Różne symbole i ich wartości wypłaty są następujące.

Wypłata symboli * 5 rodzaju 4 3 rodzaj
Płonący 7s. 200. 50. 10.
Czerwony 7s. 10. 5. 2.
Wszelkie mieszane 7s. 5. 2.5 1.
Trzyosobowy bar 5. 2.5 0.75

Uwaga: jest w $ z 1 USD jako kwotę zakładu.

Gra strategia i wskazówki: Gra Casino Hot Shot

Jeśli masz grać na szczelinie z prawdziwymi zakładami pieniędzy, oto kilka wskazówek.

  • Ta automat zawiera 40 liniowych, które są ustalone; Możesz zacząć od umieszczania zakładów między minimalnymi i maksymalnymi limitami.
  • Limit bettwu waha się od 0,4 do 24 za każdy spin.
  • Opcja autoodtwarzania jest również dostępna; Można wybrać ustawioną liczbę tur, które chcą zachować, aby linie poruszają się nieprzerwanie.

Hot Shot Progressive Wins może być w następujący sposób.

  • Można tu uzyskać dużą wygraną, ponieważ istnieje kilka jackpotów, o których przynoszą minioty.
  • Nawet w trybie Free Play można zobaczyć, jak pojawiają się nagrody Jackpot z bonusowymi pieniędzmi lub bezpłatnymi ofertami Spin.
  • Gra może zapewnić jackpot wygrywa od 10X na pojedynczej bębnowej do 10000x kwotę zakładów, która dostaje do bębnów 5.
  • Jeśli znaleziono 3 scatters, jest możliwość uzyskania jackpota.
  • Możesz również obstawiać maksimum, gdy jest 40 lat; Pomaga zwiększyć szanse na lądowanie maksymalnego jackpota.

O dostawcy oprogramowania

Hot Shot Progressive Slot Machine by Bally jest jedną z udanych serii gier na automatach maszynowych. Firma ma kilka tytułów o podobnych tematach i rozgrywkach, takich jak podwójny jackpot 7s, płonący siedem razy, płonący 7s i inne. Deweloper jest renomowaną firmą w tym segmencie, mając około kilkudziesięciu dziesięcioleci i był również w produkcji maszyn zręcznościowych. Ten konkretny tytuł jest cyfrowym formatem prawdziwych szczelin, które były popularne w całym kasynach. Dziś możesz spróbować tego lub innych tytułów w dowolnym PL lub międzynarodowym kasynie z bonusowymi pieniędzmi lub innymi bezpłatnymi ofertami promocyjnymi.

Wniosek

Możesz spróbować tego 5-bębnowego tytułu progresywnego Polskie kasyn. Popularność tego tytułu jest głównie z powodu kilku mini-gier, które oferują nowatorskie aspekt. ten Oprogramowanie jest również zgodny z kompatybilnością między platformą. Możesz przesyłać go na pulpicie, a także na urządzeniach mobilnych. Nie ma potrzeby, aby dodatkowe pobieranie gorącego strzału postępowego dla tego samego. Re-spins, jackpot i rozproszone płaci sprawiają, że jest to wyjątkowa oferta przez dostawcę Bally. Darmowe spiny to również funkcja, która zapewnia graczom szansą na wylądowanie większej nagrody bez kosztów. Wiele kasyn z napędami biorącymi ma lukratywne bonusy lub promocyjne oferty. Dostarczają one wolne obroty lub dodatkowe pieniądze, które gracze mogą użyć, aby wypróbować ręce w tym tytule.

Gorący slot progresywny FAQ

Czy można wygrać prawdziwe pieniądze?

Tak, zmienność jest wysoka, RTP jest średnia. Gra zapewnia wszystkim równym szanse na wygraną.

Jaki jest największy jackpot?

Maksymalna zwycięstwo można uzyskać, wynosi 40 000x linii stawki linii wśród kilku mini-gier.

Czy mogę grać online lub pobrać?

Oprogramowanie jest kompatybilne z kompatybilnym. W rezultacie łatwo jest grać w podróży, niezależnie od tego, czy jest na pulpicie lub mobilnym. Gra włączona lampy błyskową płynnie w którymkolwiek z zarejestrowanych portali kasyna.

Więcej szczelin z bally
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony