Holmes i skradzione kamienie

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Graj w Holmes i skradzione kamienie maszyna online, ten Gra Stworzenie zostało zaprojektowane, aby zapewnić zabawne i satysfakcjonujące wrażenia do gier. Dołącz do domów Sherlock i przygotuj się do gry w stylu, połączonym przez ciebie, w poszukiwaniu bezcennych diamentów, które są skradzione.

Rozgrywka tego ciekawego gniazda jest prosta i chwytanie uwagi. Każdy element jest włączony, aby dać ci dobry czas, rodzaj, w którym będziesz miał więcej. Szanse na zdobycie wygrywa czekają na Ciebie za każdym razem, gdy obstawiasz i kliknij, aby obrócić szpulę.

Szczegóły Holmesa i skradzionych kamieni

Sama słynna detektyw pana Holmesa znajduje się na grzbiecie, a ty i słynny sen wyruszył, aby złapać złych facetów i odzyskają cenne skradzione diamenty. Na każdym zakręcie są wskazówki, trzymaj oczy, aby je spotkać. Odkryj te wskazówki i wygrałem nagrodami i pieniędzmi.

Podstawy Holmesa i skradzionych kamieni

Jest tajemnica, która potrzebuje rozpowszechniania i miejsca zbrodni, w której drzwi są nadal zablokowane, nie dając żadnej wskazówki, jak skradziono cenne kamienie. Domy Sherlock został powierzony rozwiązywaniu tej zbrodni i przywrócić diamenty.

Gracz dostaje oszusty i zlokalizuje brakujące kamienie. Gra do gry przychodzi z nagrodami, jak gdybyś Zagraj w Holmes i skradzione kamienie na prawdziwe pieniądze, różne nagrody i jackpoty leżą w sklepie dla Ciebie.

Niesamowite funkcje

  • Dostawca- Yggdrasil Gaming.. stworzył to niesamowite kasyno online. Obejmowali różne elementy, które sprawiają, że wizualnie atrakcyjne i szybkie tempo gry.
  • Rolka oraz Linie płatnicze- Ten Gra ma 20 linii płatniczych. Ustawione linie płatnicze wymagają, aby gracz zakład na każdą linię wypłaty na spin.
  • Monety - wartość monet dla każdej linii wynosi minimum 0,01 na linię. Maksymalny zakład na linię wynagrodzeń jest 2 monet na spin. Postawić na 20 linii płatniczych, które umożliwiłyby Ci zacząć grać Holmes i skradzione kamienie wymagałoby minimum 0,2 dla spin i maksymalnej wartości zakładu 40 monet na spin.
  • Zgodność- Zagraj w Holmes i skradzione kamienie gniazdo online. Można go odtwarzać kasyn online. i jest kompatybilny z grą na nowoczesnych urządzeniach mobilnych.

Fantastyczne doświadczenie

Gra detektyw, może być zabawna, a Holmes i skradzione kamienie są pełne intryg i zabawnych elementów. Odkrycie wskazówek i uchwycenia złoczyńców ma swoje nagrody, a ta gra daje kilka szans wygrać pieniądze.

Rozgrywka - rozgrywka jest łatwa do wyłączania. Skomplikowany Kody strategiczne lub porady nie są tutaj potrzebne. Wskazówki, symbole w grze, każdy wygraćkombinacja ning i bonus Okrągły Przytrzymaj klucze fortuny w tej grze.

Gra ma następujące elementy:

  • Zakład - zakład jest wybrany z minimalnej i maksymalnej kwoty zakładu na spin.
  • Monety- Monety mają przypisaną wartość, a to jest wartość zakładu. Kwota zakładu jest czynnikiem, który może określić wypłatę.
  • Spin- Zakłady jest umieszczone, a następnie kliknięcie na spin przycisk Rozpoczyna działanie.
  • Min Bet- Min Bet reprezentuje najniższą wartość bet Linia Pay. na spin. Jest to jeden z zasad gry.
  • MAX bet- górna nasadka jest umieszczona na wartości zakładu na linię wypłaty na spin zgodnie z zasadami szczelin.
  • Symbole - symbole funkcji w grze i znajdują odzwierciedlenie na bębnach po spin. Zwycięstwo połączenie jest powiązany z nagrodami i nagrodami takimi jak Darmowe spiny. Zwycięska kombinacja zwykle wymaga dopasowych symboli na bębnach w określonej sekwencji.

Całkowite wygrycia.

Dostajesz wiele możliwości nagród i wygrywa w tym kasynie online. Wyląduj wygraną kombinację, a możesz zostać nagrodzony 4000 monet. Rozmęcz samochody pasujące do symboli, a w nagrodach jest 200 monet.

Kombinezony samochodowe są kodem, że bandyty w gnieździe używane do komunikowania się ze sobą i są symbol gniazda. Zdobądź 750 monet, jeśli odkryjesz więcej wskazówek za pomocą symbolu szkła powiększającego.

Złap złych facetów i możesz wygrać 2000 monet. Wypłata 4000COINS może być twoja, jeśli uchwyciłeś główny rabuk.

Zakończyć

Odtwarzanie detektywu może być zabawny, aw Holmes i skradzione kamienie Zestaw na przygodę z Sherlock Holmes. Rozgrywka tego gniazda jest łatwa, ale istnieje wiele ekscytujących akcji i zamienia się, gdy spisek zagęszcza się.

Kilka wskazówek należy odkryć, a kiedy gracz Czy mogą to nastąpić, nagrody i pieniądze. Uważa Rtp.. tego gry zabawny motyw i element gry.

Podsumowanie

Słynny sen inspiruje holmesa i skradzione kamienie gniazda i funkcje w nim. Ta szybka gra ma akcję i lukratywne jackpoty.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony