Hanzo's Dojo Slot

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Hanzo 'S. przez Yggdrasil. jest jednym z Najlepsza online kasyno otwór Maszyny, które zabiorą Cię przy przygodach na Dalekim Wschodzie.

Ogólny przegląd gniazda Dojo Hanzo Online

Tło jest ustawione na pięknej japońskiej naturalnej scenerii, która jest wypełniona kwitnącymi drzewami wiśniowymi. Niezwykle odważny i nieustraszony Hanzo i jego zestaw odważnych wojowników dołączą do gracza w ich niezwykłym zadaniu, skąd mogą gromadzić się Prawdziwe pieniądze nagrody i nagrody pieniężne w obfitości.

Tematem tej gry przedstawia historię nieustraszonego samuraju, który poszedł nazwisko Hanzo, z powrotem w XVI wieku.

Był popularnie znany z taktyki wojennej i jego zaawansowanych umiejętności szkoleniowych, których użył na zaciekłych wojownikach dojo w różnych sztukach, zwłaszcza walki. Pójdzie do walki z bitwami i humonglanymi wojnami przeciwko wiązce wrogów tylko garść swoich doświadczonych i bardzo wyszkolonych wojowników dojo.

Tylko czwórcy z wojowników zostały pokazane na pięciu bębnach tej gry. Ta gra jest również bardzo Popularnyny w NZ. i ma dwadzieścia pięć linii płatnych. Hanzo 'S. Jest obsługiwany przez format HTML5, zapewniając tym samym płynną rozgrywkę w wersjach stacjonarnych i mobilnych.

Przejście do japońskiego pola bitwy (jak grasz w grę?)

To jeden z niewielu Gry Który podąża za konwencjonalnym formacie japońskiego domu - układ kołowrotka jest podzielony na dwie sekcje.

Część dolna stanowi standardowy format bębnowy 5 × 3 wraz z dwudziestoma pięcioma liniami płac, podczas gdy na dachu jest zupełnie inną szczeliną pojedynczą linią składającą się z trzech różnorodnych wzmacniaczy.

RTP tej gry znajduje się, że wynosi 96,10%. Maksymalne i minimalne zakłady, które można zamocować przez gracza, są stu dwadzieścia pięciu monet i 0,10 odpowiednio.

Hanzo's Dojo PokiesBrak pobrania Gry. Dlatego nie musi pobierać ani rejestrować tutaj przed graniem.

Jeśli jednak gracz pragnie Grać Na prawdziwe pieniądze - muszą się zarejestrować / zarejestrować i zrobić depozyt określonej kwoty, aby rozpocząć grę.

Niskie ikony gry w tej automatu obejmują wariantowe płytki z burzami wiatrowymi, falami, tsuru lub żurawiami i drzewami bonsai.

Czterech wojowników, którzy konkurują, stają się największymi wojownikami, są obecni na średnim poziomie. To są ninja, samuraj, sumo i żeński myśliwiec.

  • Hanzo, który pojawia się na slocie pojedynczej linii na dachu, nagrody The Hanzo wolny Funkcja wirowania.
  • Dzika ikona, na dachu, jest reprezentowana przez japońską maskę wojownika, która przejdzie do zastąpienia każdego innego symbolu na desce rozdzielczej oprócz rozpraszających. Ten dziki symbol zastępuje również symbol Hanzo, który z kolei aktywuje wolne spiny Hanzo.
  • Tymczasem płaskie dzwony Gong, które wiszą na łańcuchach reprezentują scatters w dolnej grze. Scatters obecne w dachu są również reprezentowane przez Gong Bells.
  • Jednak są trzymane przez dwa zaciekłe smoki. Są one uważane za bardziej wartościowe, ponieważ są w stanie dodawać dodatkowe obroty i wzmacniacze do wolnych spinów. Jeden prawdopodobnie znajdzie mnożniki w tej grze i pomnóż swoje zwycięskis również. Gdy jest aktywowany w pierwszej rundzie, pomnożą całe wygrane z tej konkretnej rundy X2.

Wskazówki dotyczące wygrania gry Dojo Hanzo

Tytuł zarezerwowany dla Hanzo na gnieździe na dachu płaci za pojedyncze pięć hojnego zakresu od 1,2x do 9.4x Stały zakład gracza.

Jeśli gwiazdy są z tobą, a jesteś bardzo szczęśliwi, będziesz mógł zlokalizować mini-gniazdo położone na dachu, tuż nad oknem gry. Dotyczy to pojedynczej linii płatniczej i trzy symbole. Każdy z nich jest zdolny do przyznania trzech nagród i drewnianej płytki, która służy jako niegradne puste.

Gdy ta funkcja jest uruchomiona, jeden z osiem symboli wynagrodzeń będzie dowolnie wybrany i zablokowany na środkowym bębnach. Aktywacja tej funkcji jest bardzo ważna. Dzieje się tak dlatego, że trzy rozprasza się same na dachu lub w połączeniu z pozostałymi trzema rozpraszaczami na dolnych bębnach, są w stanie wyzwolić odpowiednie wolne obroty, aby gracz wygrał fortunę.

Pomocne są również wolne obroty z boosterami, a w rzeczywistości idealny moment, aby znaleźć swoją mojo na Dojo Hanzo. Możesz dokonać maksymalnej wygranej na jednym spinie na tym etapie. Służy jako główny Premia okrągły.

Stwierdzające myśli

Kołowrotki, które są ustawione wśród dalekich gór i bujnych łąk, aby stworzyć spokojną atmosferę - Dojo Hanzo przez Yggdrasila nigdy nie zawiedziesz w odniesieniu do interfejsu, rozgrywki i nagród.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony