Gold Rush Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Gniazdo zabierze Cię na przygodę, która symuluje ERA Rush California Gold. Otrzymasz rzadką szansę być złotym górnikiem pracującym z funkcjami, takimi jak detonatory, osie, skały i kanarki, aby stać się najbogatszą osobą w mieście.

Gracze wybierają platformę, w której będą grać, ponieważ jest dostępny na telefon komórkowy i pulpitu.

Funkcje podstawowe

Gra ekscytująca z Playon ma mnóstwo symboli płacących, co pozwala zarobić prawdziwe pieniądze, takie jak:

  • Detonator - to najlepszy symbol w gnieździe. Nadmentuje w sposób, który wypełnia całą szpulę z licznych dzikich symboli tworzących dodatkowych zwycięskich kombinacji. Ikona stand-ins dla wszystkich innych symboli, które z kolei otwierają szanse na uzyskanie lepszych wypłat za pomocą niesamowitej nagrody multiplier.
  • Mój - to kolejny korzystny symbol, który nagrody 1500 razy zakłady zakładu. Wszystko, co musisz zrobić, to mieć pięć pasujących symboli na wszystkich rolkach.
  • Purpurowy kret i kanarek - one wynagrodzenie 750 razy wasze zakład na pięć na bębnach.
  • A - obraz "A" który przychodzi z kilof, umożliwia zdobycie 300 razy zakład, który umieściłeś na pięć na bębnach.

Bonusowe rundy w Gold Rush Pokie

Gold Rush Pokie może korzystać z dwóch dodatkowych gier. Symbol dynamitu uruchamia pierwszy, aby odsłonić skrzynkę TNT. Uderzenie symbolu przyznaje cię z dynamitem. Zbierz dziesięć pałeczek dynamitu, aby automatycznie aktywować dodatkową grę.

Podczas odtwarzania gry nie ma wolności, aby wybrać jedną kopalnię z trzech, aby uzyskać nagrodę. Prezenty są dostępne w różnych formach. Przykładem są kamienie szlachetne, które zapewniają pełne prezenty, wyzwalasz się. Mogą to wynosić 30% lub 60% nagrody dla kopalń srebra i złota.

Bonus "kliknij mnie" to druga opcja, która pozwala wybrać wagon, który zapewnia nagrodę. Może to być 12 razy zakład wyzwalający, siedem lub cztery. Takeaway jest tutaj, że gracze powinni starać się inwestować w zakłady do max Out, a także aktywować jakieś ogromne nagrody.

Funkcja hazardu.

Inną funkcją, która sprawia, że Gold Rush Pokie Online Au wyróżnia się faktem, że jest wyposażony w funkcję hazardową, która daje graczom możliwość hazardu do hazardu. Popsuje dziesięć razy z rzędu i jeśli zdarzy ci się wybrać prawidłowy windę, który ma złoto, twoje wygrane podwójne.

Zwycięskie strategie.

Należy pamiętać, że linie wypłacane są i maksymalny zakład, że gracze mogą zrobić to 45,00 kredytów. Co najmniej 0,27. Gra Gold Rush Pokie otwiera świat istotnych wygranych. Możesz także wziąć do domu jackpot progresywny, który jest dostępna gra.

Zawsze ustaw zakład przed rozpoczęciem kopania. Skorzystaj z wolnych obrotów, ponieważ sprawiają, że kopalnie się zapadają.

Playon wykonał niesamowitą pracę ze złotym Rush Pokie. Dzięki wspaniałej grafice grafice, specjalne funkcje, niesamowite efekty dźwiękowe i ogromne wygrane, będziesz kopać na złoto przez długi czas.

Więcej slotów z gniazd Playon
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony