Slot Rocks Gem.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Górnictwo dla cennych przedmiotów jest niezwykły, ale jest to wspólny temat dla wielu automatów online. Taka jest w przypadku Skały klejnotowe, slot opracowany przez Yggdrasil Gaming...

ten Gra zabierze Cię przez tajemniczy krajobraz wulkaniczny, w którym mieszka golemy. Golemy to postacie, które mają postać zrękowatego kamieni w humanoidalnym kształcie i mają godną godnącej siły. Golemy w skałach klejnotów są przyjaznymi gigantami, które mają pomóc Ci lądować duże zwycięstwa.

Przegląd Gem Rocks Pokie

ten otwór Funkcje 4096 linii płatniczych i 6 bębnów, a można grać od 25 pensów do 100 $ za spin. Możliwe jest dostęp do gry na automatach na wszystkich urządzeniach. Głównym tematem jest klejnoty i skały określone w unikalnej siatce. Gra oferuje wiele kolorów i licznych funkcji, dzięki czemu jest bardziej ekscytujące.

Jak grać w Gem Rocks Pokies

Zanim będziesz mógł kliknąć Grać Przycisk należy upewnić się, że dostosowanie limitów stowania. Możesz łatwo zrobić to za pomocą zakładek wartości monet znalezionej na dole siatki oznaczonej znakami i minus. Minimalna kwota, którą można się założyć, wynosi 0,10 USD. Jest to świetna liczba, szczególnie dla tych, którzy wolą, biorąc za pierwszym razem biorąc rzeczy. Maksymalny zakład, który można umieścić, wynosi 50 USD. Po wprowadzeniu żądanej ilości możesz teraz zacząć rozbić klejnoty i wygrać nagrodę.

Istnieją dwa Premia Cechy, które trzeba uważać na:

  • Rozwijane wygrycia.

Slot ma osiem regularnych symboli z gwiazdą niosącym najwyższe nagrody. Symbol gwiazdy nagrody gracza z 75 monetami przez pięć w kombinacji. Funkcja DROPS DOWN jest aktywowana przez lądowanie a zwycięski połączenie. W tym stanowisku symbole podkładowe pozostawiają siatkę pozwalającą przestrzeń dla nowych symboli, aby upaść. Za każdym razem, gdy uderza w zwycięską formację, te nowe symbole będą pojawiać się.

Gdy cztery lub więcej podobnych symboli łączą się, aby utworzyć kwadratową kombinację, pojawią się jako pojedynczy symbol, ale normalnie będą działać jako unikalne symbole. Symbole można podzielić na dyskretne symbole, gdy bębny zatrzymają się spinning.

  • Funkcja rocka klejnotów

Ta funkcja jest aktywowana poprzez lądowanie na dwóch, pięciu i dziewięciu kolejnych wygranych kropli. To może wygrać kasyno premia. Można zobaczyć swoje kolejne zwycięstwa na mierniku skalnym GEM, który znajduje się po lewej stronie ekranu. Miernik zapala się do dodawania zabawy i ekscytujące podczas odtwarzania tej gry.

Gem Gem Rock Meter Gracze z potwową skałą, która osiada na szczycie bębnów i składa się z marszowych symboli gry. Miernik może odebrać do 9 kolejnych zwycięstw, a dopóki miernik się resetuje, że włączeniu więcej funkcji. Miernik resetuje się po tym, jak przegłosuje się na wygranej, dzięki czemu jest niezdrożny.

Im więcej razy otrzymasz kolejne zwycięstwa, tym większe jest skała klejnotowa:

  • Dwie kolejne zwycięstwa są równoważne 2 × 2 Gem Rock
  • Pięć kolejnych wygranych równych 3 × 3 klejnot rock i
  • Dziewięć kolejnych zwycięstw równa 4 × 4 klejnot skały.

Ważne jest, aby pamiętać, że centra akcji w grze głównej. Yggdrasil nie zapewnia graczy z bezpłatnymi opcjami spinów. Kołowrotne bębny oferują stabilny przepływ działania zatem brak wolnych spinów nie powinien cię powstrzymać Skały Gem online.. Klastry Monster wprowadzają nowy wymiar i przynoszą ładny zmieniacz tempa od zwykłego rozszerzającego się mnożnika znajdującego się w większości gniazd wideo.

Jak wygrać w skałach klejnotów

Zasadniczo rozgrywka obejmuje tworzenie zwycięskich kombinacji poprzez lądowanie na identycznych cechach. Najważniejszą rzeczą jest lądować dziewięć lub więcej kolejnych zwycięstw, które zostaną nagrodzone z dużym 4 × 4 skałą klejnotową z możliwością skrętu w głównych wygrywa. Jeśli możesz dostać ten potwór klejnot, prawdopodobnie wygrasz duży. Jednak składa się z medium do wysokiej wygranej możliwości z maksymalną wygraną wynoszącą 2500 razy zakłady na spin.

Slot oferuje graczom dobrą okazję z niesamowitymi 4096 liniami płatniczymi. Dla graczy, którzy cieszą się gniewami gier z klauzulą, a więc gniazdo jest przeznaczony dla nich. Jeśli jednak lubisz bardziej klasyczny styl gry na automat, może nie być Twoim wyborem. Nie ma nic konwencjonalnego w gnieździe, co czyni go ulubionym. Od muzyki do efektów dźwiękowych zapewnia uspokajającą atmosferę, podczas gdy wędrowanie i drżenie skał stwarza jakiś rodzaj zapalania, aby wywołać funkcję Rocks Gem.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony