Slot owoców

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Slot Casino Fruids Online daje doświadczenie pacjentowi gracz. Jest wiele rzeczy, z którymi osobę oczekuje Owocoidy, a to obejmuje audio i wizualną prezentację wydania, fantastyczne wskazówki, które przychodzą tylko wzdłuż dobrej animacji, a niektóre jackpoty i A. Premia zwiększyć szczęście jednostki z nim. Joy jest w zasięgu ręki, a to jest łatwe do uzyskania dostępu do niczego, ale najlepsze, które ma do zaoferowania. W tym celu przeczytaj ten przegląd, aby dowiedzieć się więcej o grze i jak człowiek może uczynić jego życie o wiele lepiej.

Sadzenie owoców

Prawdziwe fantastyczne aspekty

Zagraj w automat do gier fruits online, a gracz znalazłby aspekty, które są wybitne dla oczu i uszu. Poniżej znajdują się aspekty, które sprawiają, że ten jest fantastyczny przykład zabawy i podniecenia.

 • Temat - Temat dotyczy piękna lasu, nietknięty przez cywilizację i dziwne wyglądające owoce, które wydają się kwitnąć w przeciwnościce. To niesamowite, jak osoba fizyczna może poprawić rzeczy na minutę, a każda osoba cieszyłaby się trwałą spokój, która pochodzi z wydawnictwem. Jednak osoba nie musi patrzeć na spokojne wiatry, aby zdobyć zwycięstwa, a bębny wciąż wirzą w odpowiedni sposób.
 • Grafika - Efekty wizualne są niesamowite. Wyobraźnia i animacja wykonana przez graczy są Topnotch. Osoba nie trzeba wykraczać poza ekran, aby się bawić, ponieważ jest to gwarancja stworzenia.
 • Efekty dźwiękowe - Efekty dźwiękowe są dobre. Osoba powinna wysadzić dźwięk i system dźwiękowy tego, który zapewnić maksymalny potencjał zwolnienia. Nie ma mowy, aby osoba nie była lubi Frutoidy.

Ogólnie rzecz biorąc, motyw, audio i doświadczenie wizualne są dobre. Osoba byłaby z tego zadowolona, a on zobaczy wszystko, co chce zobaczyć. Żadna ilość wygranych ani strat zwróciłaby uwagę gracza na ekran.

Funkcje uśmiechnięte

Gra owoców Ma prostą lokalizację i przychodzi kombinację funkcji, które wymaga prostej strategii. Dzięki temu następujące elementy to niektóre z funkcji, które uczyniają ten kompletny wyróżnienie:

 • Yggdrasil Gaming.. Rozwija oprogramowanie. Yggdrasil Gaming.. Jest znany z tworzenia dziwnych wydań, a jednak także wiedzą, jak stworzyć zabawę w oczach każdej osoby każdego smaku.
 • Jest to szczeliny wideo Rodzaj uwalniania, co oznacza, że jest wyposażony w nowoczesną animację skrętną i nowoczesną.
 • Ma 25 linii płatniczych.
 • Ma pięć bębnów.
 • Wymaga to minimum 1 monet na linię.
 • Ma maksymalnie 1 monetę na linię.
 • Minimalne wielkość monet wynosi 0,0032.
 • Maksymalne wielkość monet wynosi 2.
 • Maksymalna ilość monet wynosi 2.
 • Jackpot ma 500.
 • ten Rtp.. wynosi 96,7%.

Dając rozgrywkę.

Owocowe wolne Rozgrywka jest wyjątkowa i jest również proste. Jest wyjątkowy, ponieważ idzie dobrze ze wszystkimi innymi elementami, które gracz będzie zobaczyć na ekranie.

 • Ma przycisk i minus, który jest wartością monetą. Ta część ustawia rozmiar monet.
 • Ma przycisk MAX BET, który ustawia maksymalny zakład dozwolony i zwiększa wygrane jednostki.
 • Ma przycisk wirowania, który ustawia bębny w ruchu.
 • Posiada funkcję automatycznej odtwarzania, która pozwala jednostce automatycznie włączyć bębny bez przerwy przez pewną liczbę razy.

Zwycięstwo dla mistrzów

Slot owoców jest tak dziwny, jak to dostanie. Czemu? Odpowiedź brzmi, ponieważ podczas gdy motyw, animacja i system audio są unikalne, nie ma na celu mieć rozgrywkę, która jest taka jak reszta.

Nie ma dzikiego symbolu, aby zastąpić żetony zwycięstwem połączenie.

Nie ma symbolu rozproszonego, w którym gracz może być zaskoczony zwycięstwem.

Nie ma symboli bonusowych.

Na szczęście jest jedna świetna funkcja ponownego spin. Gra idzie tak: Za każdym razem, gdy gracz wylądował zwycięską kombinację, symbole pozostaną na miejscu, a im lepiej otrzyma nagrodzone wolne spiny.

Jeśli gracz ma więcej takich samych symboli podczas ponownego kroku, ikony zamarzną na miejscu, a im lepiej otrzyma kolejny spin. To się dzieje, dopóki nie ma więcej pasujących symboli, które wylądują na bębnach.

Gdy wszystkie pasujące symbole lądują, ekran zostanie wypełniony następującymi kolumnami, aby uzyskać mnożnik na wygranej. Ilość mnożnika jest równa liczbie wypełnionych kolumn.

Zjednoczony las

Zagraj w owoców na prawdziwe pieniądze A gracz znalazłby najlepszy możliwy sposób, aby cieszyć się pokojem z dala od zgiełku większości hałaśliwych tematów. Ten ma prostą lokal, a to ma pomóc gracz wygraj wydanie. Każda osoba, która próbuje uzyskać do niego dostęp i jak najlepiej wykorzystać swój czas i wysiłek, zrobiłby to z pomocą jego talentów. Dlatego konieczne jest, aby osoba mogła uzyskać dostęp do gry i spróbować tak bardzo, jak tylko może.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony