Slot Fortunium.

Oceń tę darmową grę:
Slot Fortunium.
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Dla każdego, kto kocha Złoto i motyw Steampunk, z pewnością zakochali się w Fortunium. Tak jak nazwa sugeruje, to Microgaming. Gniazdo wideo zapewnia graczem z większością skarbów czekających na odblokowanie.

Fortunium Pokies. składa się z pięciu bębnów, pięciu wierszy i 40 liniowych. Można zakładać od zaledwie 10 pensów do 125 USD na każdym obręgu na wszystkich urządzeniach. Z motywem Steampunk, otwór składa się z gromadzenia tajemniczych symboli, które zmieniają się na inne symbole. Po wyzwoleniu symbolu tajemnicy, tworzy funkcję Win Booster. Korzystając z wzmacniacza, gracze mogą zwiększyć zakład, aby wyeliminować symbole o niskich wartościach pojawiających się na symbolu tajemnicy. Gra zawiera również darmowe spiny, które mogą być używane do gry do pięciu tajemniczych bębnów na darmowy spin.

Recenzja Fortunium Pokie.

Slot Fortunium został opracowany jako gra mobilna, a więc jego widok portretowy. Można to zobaczyć podczas odtwarzania wersji pulpitu; Zestaw kołowrotek wygląda trochę mniejszy. Jednak mikrogaming zapewnił, że wizualizacje i układ są dobrze zaprojektowane z jakością dźwiękową i muzyką tła, która uzupełnia motyw steampunk.

Jak grać w fortunium

Ogólnie, Fortunium jest rozgrywany w podobny sposób na inne gry kasynowe. Jednak istnieje niewielka różnica od innych gniazd Microgamingu, jeśli chodzi o ustawienia.

W tej automatach nie można zmienić żadnej wartości gry z karty głównej, ale raczej musisz kliknąć ikonę monet, która otwiera nowe okno, w którym można dokonać zmian w rozmiarze monetą i numer monet na linię lub zrób szybki zakład. Dotyczy to funkcji automatycznego odtwarzania; Musisz otworzyć nowe okno i wybierz funkcję autoodtwarzania.

Jeśli chcesz wysokich zwycięstw w tej grze, musisz wywołać funkcję "Win Booster". Win Booster pojawia się jako zielony symbol umieszczony w siatce po lewej stronie. Aktywacja tej opcji kosztuje dodatkowe 50% na spinę tak, że zamiast zakładów za 0,10 USD za spin, obstawiasz 0,15 USD. Można się stawiać Prawdziwe pieniądze Z minimalnym zakładem 0,10 USD i maksymalnie 125 USD za spin.

Symbole gry

  • Symbole wysokiego płatnego - Victoria i Maximillian tworzą wysoką kombinację płatniczą i bohater w historii. Balon na gorące powietrze, skrzynia skarbów i kompleksowa broń tworzą kolejny zestaw symboli wysokiego wypłaty.
  • Niskie symbole płatnicze - Są one wyświetlane na bębnach jako symbole kart do gry są oznaczone kolorem czerwonym, niebieskim, zielonym i pomarańczowym.
  • Wild & Scatter. - Gniazdo obejmuje również symbole dzikiego i rozproszonego; Wild jest oznaczony jako "W", podczas gdy rozproszenie pojawia się w postaci świecącej zielonego przycisku.
  • Mystery Symbole - Ta maszyna do gier ma również mystery symbole, które są wyzwalane, gdy wycinek znaków zapytania. Mystery symbol naraża symbole, które zostały losowo wybrane wraz z dziką z wyjątkiem rozproszenia. Jeśli wartość wzmacniacza wygrywa została aktywowana, symbol tajemnicy ujawni tylko symbole o wysokich wartościach.

Aby wywołać bezpłatne bonus spinów, trzy, cztery lub pięć zielonych scatters pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach w procesie gry bazowej. Nowy ekran pojawia się, który nagrody gracza z 10 darmowymi spinami. Za każdym razem pojawia się rozproszenie, gracz jest nagrodzony pięcioma dodatkowymi wolnymi spinami.

Jeśli 3, 4 lub 5 rozłącza się, otrzymujesz jedną, dwie lub trzy tajemnicze bębny dla każdego wolnego wirowania. Jednak tylko symbole tajemnicze pojawiają się na bębnach tajemniczych, a gracz może uzyskać 3 w pełni dzikie bębny na jeden darmowy wir. Jeśli szczęście można również zdobyć najwyższą nagrodę pieniężną 800x na ich stawce na pojedynczy wir.

Jak wygrać fortuny

Wygrana w tej grze w gnieździe może wydawać się nieco kompleks, biorąc pod uwagę 800x na stawce. Ale można to łatwo osiągnąć. Kluczem do wygranej wysokich nagród jest wyzwalając symbol zwycięstwa. Jak wspomniano wcześniej, ta funkcja kosztuje trochę więcej na zakładach, ale nagradzi ci maksymalne nagrody.

Wskazane jest również, że korzysta z wolnych spinów. Wolne obroty są dość satysfakcjonujące w tym, że można wylądować nagrodę pieniężną 800x, która jest maksymalną nagrodą wygraną.

Fortunium online. Maszyna do gry jest zabawna do gry. Zapraszamy, że pomysł, że wszystkie symbole są przynajmniej podwójnie ułożone i fakt, że gniazdo posiada opcję Win Boost, a także funkcję tajemnicy. Gniazdo ma częste wypłaty i odwołuje się zarówno do budżetowych, jak i w rolkach, biorąc pod uwagę opcje wielkości zakładu. Jest to gniazdo, który jest wysoce zalecany dla każdego, kto chce grać coś, co jest dalekie od normy i jeden z wysokimi szansami dużych nagród.

Więcej slotów z kasynami mikrogamingowymi i szczelinami
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony