Temu temu slots temu

Oceń tę darmową grę:
undefined
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

FAFAFA to automat online opracowany przez Gaming Spade. To bardzo prosty gniazdo do gry i ma chiński motyw, z chińskimi znakami pojawiającymi się jako symbole na bębnach. Nie ma żadnych rund bonusowych ani specjalnych funkcji - rozgrywka gniazda koncentruje się całkowicie na spinningowi bębnów i kombinacji wygranych do lądowania. Jeśli jesteś po prawdziwym gniazdach kasyna online, które są niezwykle szybkie i łatwe, szczelina Fafa może być dla Ciebie. Jest dostępny w wielu kasynach online, a można grać za darmo w trybie demo tutaj.

Jak grać w Need Online Pokie

Gdy obciążenia szczeliny kliknij przycisk Dollar Sign, aby wyświetlić opcje zakładów. Następnie wybierz wartość monety (0,20, 1,00, 5,00, 50,00 lub 100.00) i poziom zakładu (1, 2 lub 3). Te dwie wartości są mnożone razem, a wynikiem jest całkowity zakład.
Slot ma trzy symbole: ten sam chiński znak w trzech różnych kolorach (czerwony, zielony i niebieski). Istnieją trzy bębny i jedna linia wypłata. Aby wygrać, musisz ustawić trzy pasujące symbole lub dowolne trzy symbole na linii wypłaty. Na każdym obręgu jest szansa, że jedna lub więcej bębnów nie będzie miała żadnych symboli lądujących na linii wypłatowej.

Oto krótkie podsumowanie rozgrywki:

  • Wybierz wartość monetą
  • Wybierz poziom zakładu
  • Kliknij okrągły czerwony przycisk, aby obrócić szpulki
  • Kliknij przycisk czerwony trójkąt, aby włączyć autoodtwarzanie

Wskazówki, aby wygrać grę

Wygrać Prawdziwe pieniądze, Musisz wylądować kombinacje symboli na linii wypłaty. Musisz wiedzieć, że gniazdo został zaprojektowany, aby mieć pół-szczeliny, w ten sam sposób, widzisz tylko na wpół symbole w automatach fizycznych. Jednak te pół symbole nie płacą żadnych pieniędzy.

Istnieją tylko cztery sposoby wygrania. A wypłaty są wyrażone w mnożnikach. Wartości te są pomnożone przeciwko całkowitemu stawce, które wywołały wygraną.

Razy na linii płatniczej SYMBOLIKA
Czerwona postać Niebieski charakter Zielony charakter Dowolne trzy
3. 100.0 50.0 25.0 5.0

Jeśli postawiłeś 80 $ i wylądujesz trzy czerwone znaki, będziesz torbować z 80 x 100 = 8 000 $. Jest to również najwyższa ilość pieniędzy, które możesz wygrać. Rozważ to jackpot, jeśli możesz.

W prostej grze wielu ludzi popełnia błąd, myśląc o tym zwycięski jest proste. W końcu znajdują się tylko trzy symbole obracające się na każdym bębnie. Wielu ludzi nie rozumie, że pół-symbol powinien być również podjęty w równaniu.

Oto wyjaśnienie:

Bębnowiec 1. Bębnowiec 2. Reel 3.
Możliwe symbole 5. 5. 5.
Wygląd symbolu. 1. 1. 1.
Prawdopodobieństwo pojawienia się 20.0% 20.0% 20.0%
Ogólne szanse 0.80%

Powodem jest pięć symboli na szpulę, jest to, że musisz wziąć pod uwagę "dowolny" i pół symbol na szczycie trzech chińskich znaków. Jak widać, masz tylko 0,80% prawdopodobieństwo, aby wylądować tę samą kombinację symboli na wszystkich trzech bębnach.

Za każde 100 obrotów prawdopodobnie wylądujesz czerwoną postać na wszystkich trzech bębnach tylko 0,8% razy. Przy 100 spinach z 80 USD na zakład, wydałbyś 8 000 $, z szansą na wygranie tylko 8 000 $, co doprowadzi tylko na statusie przerwy.

Jeden z Najlepsza Wskazówki musisz wdrożyć, kiedy ty Grać Cztery cztery cztery online jest to, że musisz zarządzać zakładami konserwatywnie. Nie kuszony, aby wygrać Grand Prize. Obstawiaj mała i postawić wiele razy, jest strategią, która jest najbardziej skuteczna.

Bezpieczeństwo i fair Play

Jeśli podoba Ci się dźwięk Fafafa, najpierw spróbujesz wypróbować nasze darmowe demo, a następnie przejdź dalej i baw się z rzeczywistymi pieniędzmi w kasynie online. Wszystkie z tych Najlepsze kasyno online Witryny są licencjonowane i dlatego mogą być zaufane. Wszystkie kasyna wspominamy zaznacz pudełko i są bezpieczne, aby się zarejestrować i grać w. Jeśli grasz w Fafafa w renomowanym kasynie online, nie powinieneś mieć żadnych problemów.

FAQ.

Czy mogę grać w gnieździe Fafafa na prawdziwe pieniądze na swojej stronie?

Nie, nie możesz grać na prawdziwe pieniądze, ponieważ oferujemy tylko darmowe automaty.

Aure Efekty w szczelinie Unikaj losowo?

Tak, gniazdo używa generatora liczb losowych, aby zapewnić, że każdy wynik jest losowy i że żaden gracz nie ma korzyści.

Czy mogę grać w Polin za darmo w kasynach online?

Większość kasyn online pozwala grać w automatach. Zanim będziesz mógł spinąć za darmo, musisz skonfigurować konto kasyna. Następnie powinieneś grać Darmowe Pokie w trybie demo.

Jaka jest maksymalna wygrana na automacie Fafafa?

Najlepsza wypłata wynosi 400x wartość monety. Aby uzyskać tę wypłatę, musisz wyrównać trzy czerwone symbole na linii wypłat z zakładu zakładu 3.

Czy mogę grać na telefon komórkowy?

Tak, możesz. Możesz grać na prawdziwe pieniądze na telefonie komórkowym i bezpłatnie. FAFAFA jest przeznaczony do kompatybilności z wieloma różnymi smartfonami i tabletami.

Więcej automatów z Genesis Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony