Egzotyczne szczeliny koty

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Microgaming jest niezaprzeczalnie największą nazwą w rozwoju slotu; Spowoduje to zaskoczenie, biorąc pod uwagę, że firma jest ojcem online Hazard i stale wprowadziły innowacje, aby utrudnić trendnik w biznesie. Microgaming ma portfolio więcej niż osiemset pięćdziesiąt Prawdziwe pieniądze Gryi jeden z tytułów, które pochwalają się imponującymi następującymi Egzotyczne koty otwór. W egzotycznych kotach Microgaming bada tematu dżungli, który jest jednym z najwyższych wymaganych online. Jednak zamiast ogólnego podejścia firma oprogramowania koncentruje się na dużych kociach królestwa zwierząt, które są lwa, tygrysa, pantery, lamparta i kuguar.

Gra egzotyczna kota prowadzi pięć bębnów i trzy wiersze, które wydają się wyrywać na drewnianej ramie. Grafika i animacje zestawu nie są Najlepsza przez Microgaming. Standardy, ale są wystarczająco dobre, aby gra była warta prób. Grid gra jest całkowicie czarna, a jedyny kolor na nich pochodzi z ikon, które trzymają. Tło jest wykonane w leśnym zarośli z różną zielenią, a obrazy opracowywane są za pomocą grafiki kreskówki. Tytuł gry znajduje się na szczycie bębnów w pięknych brązowych czcionkach, które uzupełniają bębny pod nim.

Podczas gry, Punters zauważą, że każda bębna jest oznakowana jednym z dużych kotów, którą rezygnuje z motywem. Pierwsza bębna jest przekazywana lwa, drugi do tygrysa, trzecim - pantera, czwarty - Leopard i piąta - kuguar. Od czasu do czasu odpowiadający kot szczyt na szczycie bębnnika i zniknie po włączeniu kołowrotka do rozszerzania dzikich. Podczas wolny Obróć okrągłe, wszystkie koła siedzą na pełnym wystawie na górze gridem gry siedzącą na wszystkich czworakach, jakby gotowi do prancey na polowaniu.

Gra do gry

Microgaming jest jednym z wielu online Hazard Firmy oprogramowania, które utrzymywały oryginalną procedurę rozgrywki kasyno gniazda w swoich zestawach, które zachowały swoje popularność. Egzotyczne koty przenosi prostą procedurę gry, która jest łatwa do zrozumienia graczami z różnych umiejętności. Cały punter musi to zrobić:

 • Wybierz zakład, aby umieścić na każdym wirowaniu od zaledwie 0,5 kredytów aż do 30 kredytów;
 • Zacząć Gra za pomocą przycisku wirowania;
 • Użyj autoodtwarzania, aby obrócić bębny w ciągłym ruchu bez przerwy do stu razy. Najmniej spinów, które można obsługiwać, jest dziesięć.

Odkąd Koty egzotyczne pokies maszyna wykorzystuje 243 sposoby wygrania, aby określić kombinacje, które są godne wypłaty, gracze nie otrzymują możliwości wyboru liczby linii do aktywacji. ten wygrana Zebrane po każdej rundzie jest wyświetlane w środku panelu sterowania, po którym jest dodawany do salda kredytów umieszczonych na lewym końcu tego samego paska.

Znaki umieszczone na szpulach egzotycznych kotów otwór są głównie zgodnie z motywem gry na boku z kilku, które są ogólne w polu Pokies. Te symbole obejmują:

 • Lew
 • Tygrys
 • Pantera
 • Puma
 • Lampart
 • Brunetka
 • Złota moneta
 • Paw Print.
 • Kluby
 • Kiery
 • Diamenty
 • Pik.

Każdy z kotów znajdujących się w grze jest dziki i może ukończyć kombinacje innych znaków. Jednak te ikony przenoszą tylko dzikie funkcje podczas gdy pojawiają się na szpuli oznaczonej po nich. Logo slotu również bawić się Rola dzikiego, ale posiada swoją moc pomimo kołowrotka, na którym wyląduje. Wszystkie znaki można zastąpić wyjątkiem złota monety, która jest rozproszonym i Premia spinki spinów.

Wypłaty egzotycznych kotów

Microgaming w większości płaci w formie kredytów, a ten sam przypadek ma zastosowanie Egzotyczne koty online. Gniazdo do kombinacji dwóch do pięciu podobnych znaków. Poniżej znajduje się nadużywanie tego, co każdy symbol płaci:

Postać Wygrywa za dwa Wygrywa na trzy Wygrywa na cztery Wygrywa za pięć lat
Kluby /
Diamenty
N / A. Cztery kredyty Dwadzieścia cztery kredyty Sześćdziesiąt kredytów
Pik N / A. Sześć Dwadzieścia cztery Osiemdziesiąt
Kiery N / A. Sześć Trzydzieści Osiemdziesiąt
Paw Print. N / A. Osiem Trzydzieści Sto.
Brunetka Dwa Dziesięć Czterdzieści Sto.
Logo Slot. Dwanaście Czterdzieści Dwieście czterdzieści Czterysta czterdzieści
Wszystkie ikony dzikich kotów Dziesięć Trzydzieści Pięćdziesiąt Trzysta
Złota moneta N / A. Dziesięć darmowych spinów. Trzysta kredytów i dziesięciu darmowych spinów Sześćset kredytów i dziesięciu darmowych spinów

Zamykanie myśli

Gra ma powrót do gracza 96,3% i średnią wariancję, więc masz duże szanse pula nagrody.

Egzotyczne koty można uruchomić na smartfonach i tabletach w pobraniu i Brak pobrania tryby liczne NZ. Kasyna obsługujące oprogramowanie Microgaming.

Więcej slotów z kasynami mikrogamingowymi i szczelinami
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony