Empire Fortune Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Imperium fortuny otwór jest oparty na temacie bogactwa, złota, pieniędzy i luksusu. Jest dostarczany przez Popularnyny online Gry dostawca, Yggdrasil. Hazard. Jest to gniazdo 5-bębnowy, 3-rzędowy i 20-bet. Ten automat wideo oferuje wiele klejnotów i drogich ikon na bębnach, które dają maksimum Wypłatas. Imperium fortuny Graćsztuczki i betways.

W tym celu musisz zalogować się do najbardziej zaufanego online kasyno teren, depozyt Twoje pieniądze i zacznij grać Prawdziwe pieniądze. To jest Najlepsza spojrzeć na Imperium fortune Pokies. Najpierw funkcje.

Imperium fortune Pokies. Premia Rund

W tym automacie wideo, zamiast tego nie ma dzikich ikon, przejdziesz do gry z 2 ikonami rozproszącymi, które otworzy dla Ciebie rundy bonusowe.

  • Żartowniś: Jedną z ikon rozproszonych na tym gnieździe jest ikona Jokera, a lądowanie od 3 do 5 nagrodzi Cię z 10, 20 lub 20 wolny Spins wraz z 2x, 4x lub 10x mnożnikami odpowiednio.
  • Koło fortuny: Ta funkcja bonusowa jest inicjowana przez inną ikonę rozproszenia, która jest niebieski owalny, a bonus jest napisany u podstawy. Dostaniesz odtwarzanie tej bonusowej funkcji, która dodatkowo ma 3 więcej poziomów, jeśli lądujesz 3 z bonusowych ikon rozproszonych w dowolnym miejscu na aktywnych listach. Jest to najbardziej świętowana funkcja, w której uderzanie 3 niebieskie owale da ci 1 wolny spin u podstawy koła fortuny, 4 niebieskie owale otrzyma bezpłatny spinę środka, a 5 z nich nagrodzi cię wirową na górze koła. Te spiny na różnych poziomach otrzymają jackpoty złotego, diamentu i ultra progresywnych. Z tego koła możesz wygrać następujące nagrody:
  • Nagroda gotówkowa w zakresie od 4 do 250 razy stawki.
  • Dodatkowe spiny od 10 do 30.
  • Mnożniki od 2X do 10.
  • 3 rodzaje jackpotów.
  • Możesz odtworzyć funkcję fajerwerków.
  • Fajerwerki: Dlaczego nie świętować luksusu, więc jeśli gracz ma szczęście, aby powstrzymać koło w strzałce wskazującym, uruchomi trzy, sześć lub dwanaście rakiet. Każda rakieta trafi na dowolną nagrodę wspomnianą powyżej, a gracz zostanie nagrodzony tym nagrodami.
  • Hold Funkcja: W grze bazowej, gdy przyjeżdżasz do Land 2 Scatter Ikony, otrzymasz szansę posiadania ich na listach kwalifikacyjnych i zagrać jeszcze jeden spin, zakładając dodatkowe. Pomoże Ci szybko dotrzeć do rundy bonusowej, gdy wylądujesz 3rd Ikona rozproszenia na bębnach.

Wypłaty, które możesz dostać

Wśród wyższych satysfakcjonujących kamiennych klejnotów są fioletowe, rubinowe, niebieskie i szmaragdowe kamienne ikony. Niższe klejnoty płatne obejmują diamenty, serca, kluby i pik. Tak więc Ruby daje najwyższą wypłatę aż 2,500x, następny jest fioletowy kamień, który nagrody od 45x do 2000x, Emerald oferuje od 40X do 1500x, a niebieski ametyst daje 35x-1000x. Możesz więc wygrać jackpot z rubinów, wynosi 2500x.

Kończąc linie

Empire Fortune Online. Gra wideo autorstwa Yggdrasil jest zabawna inspirująca, gdzie gracz będzie grać w różne rundy bonusowe. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, więc jeśli chcesz podniecenia i zabawy, zaloguj się do konta kasyna NZ. Teraz i Brak pobrania jest potrzebny do tego gry.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony