Egipt Gods Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

W Internecie. otwór Realm, niewiele motywów zostało zbadanych tak szeroko jak starożytne Egipt. Era ta jest opisana jako kołyska wszystkich cywilizacji, która jest jednym z głównych powodów, dla których utrzymywała fascynację wśród milionów do dziś. The Online. Hazard Przemysł jest wśród wielu, którzy byli pod wpływem tej kultury, a setki automatów zostały zbudowane, aby wysłać graczy na przygodę do starożytnej ery tego pustynnego narodu.

Pomimo nadwyżki egipskich szczelin tematycznych w sieci, Evoplay.. udało się wyróżnić z partii z ich wydaniem slotu Egipt Gods.. Rozwój tej gry odbywa się w sposób inspirujący, który uczynił mu natychmiastowy kasyn natychmiast po jego uwolnieniu i pozostał Popularnyny odkąd.

Ustawienie tego Prawdziwe pieniądze Gra jest zbudowana w pięknych odcieniach brązowych i złotych, które są głównie związane z regionem dla ich bogactwa i pustynnych obszarów. Rozgrywka odbywa się w świątyni, którego ściany są wypełnione hieroglifami, które dodają pop docieniowych do odcieni ziemi. Siatka gra siedzi na środku ekranu składa się z pięciu bębnów i trzy rzędy z małymi schodami prowadzącymi do niego. Dwa brązowe filary umieszczone po każdej stronie siatki trzymają oznakowanie dla dziewięciu Grać Linie, które biegną, a dwie metalowe miski są umieszczane na nich z płonącymi płomieniami. Dwóch egipskich bogów stoją również po każdej stronie siatki zbudowanej w czarnych posągach i trzymając złote personel. Do prawego stoiska Banebdjedet, Bóg dobrze znany z jego dyplomacji, podczas gdy ustawiony w prawo, który jest bogiem pustyni i chaosu.

Egipski motyw pogłębi się przez melodie bawiące się w tle, które są inspirowane przez starożytną epokę. Tytuł szczeliny znajduje się na górze ekranu gry w czerwonych i zielonych czcionkach, które wyróżniają się i dodają do wartości estetycznej gry.

Rozgrywka gniazda.

Egipt Gods Pokies. Maszyna niesie fascynujący układ, który sprawia, że zastanawia się. Jednak prosta procedura rozgrywki, którą maszyny do gniazda są słynne dla obowiązków do tego zestawu, co sprawia, że przynosi się do hazardzistów o różnych ustawach umiejętności. Jak z większością innych Gry W kategorii panel UI używany do kontrolowania rozgrywki jest umieszczony na dole i utrzymuje następujące funkcje:

 • i - Otwiera wypłatę, która zawiera informacje na wypłatach każdej kombinacji ikon wraz z zasadami rozgrywki
 • Zakład - Dostosowuje monety, które idą na każdą z dziewięciu linii zakładów
 • Wartość monety - Ustawia wartość kredytową dla każdej monety od tak małego punktu zero jednego kredytu do tyle jednego jako jednego kredytu
 • Poprzedni Win. - Wyświetla wypłaty każdej rundy, która ląduje zwycięski połączenie
 • maksymalny zakład - umieszcza najwyższy zakład. Maksymalna wartość zakładu różni się w zależności od ustawionej wartości monet. Podczas korzystania z minimalnego stawki punktu zero jednego kredytów, na przykład przy użyciu MAX bet umieści tysiąc osiemset monet na spin. Z drugiej strony, przy użyciu najwyższej wartości monet spowoduje umieszczenie tylko dziewięćdziesiąt z nich.
 • Auto Spin. - obraca bębny za nieograniczoną liczbę rund, dopóki przycisk STOP jest używany lub wybierze się konta kredytów
 • Kręcić się - Ręcznie odtwarza grę

Symbole, które pojawiają się na siatce, gdy szpryg bębnowy są tak kolorowe jak reszta online gra i są zgodni z tematem. Te znaki obejmują:

 • Karty do twarzy pokera - A, K, Q, J i 10
 • Oko Horusa
 • Łyko
 • NA ZEWNĄTRZ
 • Anubis.
 • Piramidy

W grze nie ma dzikości, co oznacza wszystko Wypłata Kombinacje muszą zawierać tę samą ikonę. Mimo to rozproszenie jest zawarte i oznaczane przez piramidy. Ikona rozproszenia przyniesie w nim bezpłatny tryb wirowy z mini bonusami.

Wypłaty w Egipt Gods Slot

WINS są przyznawane dla kombinacji od dwóch do pięciu znaków tego samego rodzaju, które spadają na aktywną linię bet. Wypłaty są przyznawane tylko wtedy, gdy kombinacja jest ułożona od lewej do prawej i zacznij od lewej krawędzi. Te wygrane są następujące:

symbol Wypłaty na dwa Wypłaty na trzy Wypłaty na cztery Wypłaty za pięć
10 / j / q N / A. Pięć kredytów Dwadzieścia pięć kredytów Sto kredytów
K / A. N / A. Pięć Czterdzieści Sto pięćdziesiąt
Bast i PL. Pięć Trzydzieści Sto. Siedemset pięćdziesiąt
Anubis. Pięć Czterdzieści Czterysta Dwa tysiące
Oko Horusa Dziesięć Sto. Tysiąc. Pięć tysięcy

Przegląd

Egipt Gods Online. Gniazdo zawiera A. wolny Kręci się Premia który jest wywołany przez rozproszone. Gra może być odtwarzana na telefonach komórkowych Brak pobrania w Najlepsza Evoplay.. NZ. kasyna.

Więcej slotów z Evoplay Entertainment
Roboty. Konflikt energetyczny.
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony