Easter Island Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Możemy tylko wyobrazić sobie wyspę, w której jaja czekoladowe są w obfitości, a króliczki wędrują swobodnie! Witamy na Wyspie Wielkanocnej, a nie, że każdy jest przyzwyczajony na Oceanie Spokojnym, ale gra stworzona z powodu żywych wyobrażeń zespołu Yggdrasilu.

Gdy grasz na ten Pokie, twoja misja, jeśli zdecydujesz się zaakceptować, jest przejście do trybu ukrycia i ukraść jajka z króliczków. Możesz to zrobić za pomocą funkcji wyboru nagrody, rozszerzając symbole dzikich i rozproszonych, co zapewni, że odejście z najlepszymi i smacznymi nagrodami! Darmowe okrągłe obroty pozwalają również obracać bębny wolne od wszelkich opłat.

O Easter Island Pokies

Wyspa Wielkanocna to 5-bębnowa gniazda, które wyposażone jest w masowe 27-103 liniowe wyłożone od lewej do prawej. Gra ma łącznie dziewięć symboli, które wypłacają, gdy tylko wylądowałeś trzy lub więcej podobnych symboli na aktywnej linii wypłacającej od lewej bębnówki. Oferuje również pięć symboli o wysokiej płaceniu, wszystkie wychwyty dla zwierząt. Należą do nich żaba, lisa, sokoła i dwie jaszczurki. Pozostałe drewniane symbole służą do reprezentowania symboli niskich płatnych.

Niektórzy mogą pytać, w jaki sposób przychodzi duża odmiana linii w tej szczelinie? Cóż, to dotyczy funkcji ponownej wirowania. Podczas gry bazowej masz minimum 27 liniowych. Jednak po uruchomieniu funkcji ponownej wirowania liczba ta liczba trafia do 103 liniowych.

Jak grać w Laster Island Online Pokies

Zanim zaczniesz zacząć kopać dla skarbów w tym Pokie, musisz dostosować zakład. Użyj przycisków (+) i (-), aby zwiększyć lub zmniejszyć wartość monety. Gdy będziesz gotowy do gry, wystarczy kliknąć na dużym niebieskim przycisku oznaczonego "Spin", aby uzyskać wirowanie bębnów.

Jeśli masz również pozwolenie, aby kołowały się wirują, przycisk autoodtwarzania, znajduje się po prawej stronie ekranu, jest Twoją funkcją. Jest też przycisk MAX BET, który zawsze możesz użyć, aby ustawić maksymalny zakład w jednej podróży!

Szybki fakt: Wielkanoc nie jest świętowany tego samego dnia na całym świecie? Ze względu na Equinox Vernal, różne kraje świata świętują Wielkanoc w różnych dniach roku!

Funkcje gry online Island

1. Rozszerzenie funkcji bębnów

Ta funkcja zobaczy bębny Rozwiń pionowo podczas funkcji RE-wir Symbol Swap. Spowoduje to stworzenie dodatkowych wierszy i w konsekwencji więcej linii. Po okrągłym obrotowym kołowrotkom zwijają się z powrotem do ich normalnej pozycji.

2. Symbol Swap Re-Spin Funkcja

Każda wygrana, którą wylądujesz podczas gry bazowej, uruchomi się ponownie. Aktywacja tej funkcji w konsekwencji zwiększa Twój potencjał wygrywający.

3. Rozszerzanie dzikiego

Jest też rozszerzająca się dzika funkcja, która może się wydarzyć podczas gry podstawowej i funkcji ponownej wirowania. W każdej chwili pojawia się symbol dzikiego podczas dwóch przypadków, rozszerza się, aby pokryć całą szpulę. Ponadto, dzikie symbole, które terenowe podczas gry bazowej rozszerza się i pozostają lepkie dla funkcji Symbol Swap.

4. Gamble bonus gra

W przypadku, gdy nie jesteś zadowolony ze swoich wygranych podczas gry bazowej, masz rundę bonusową hazardową, która daje możliwość wygrania więcej. Aby aktywować tę funkcję, najpierw musisz wygrać w grach bazowych / bonusowych. Po tym klikniesz na przycisk "Start" znajduje się w sekcji Menu. Spowoduje to ponowne skierowanie Ciebie na drugi ekran, w którym czeka na ciebie zabawny królik.

Twoim głównym celem jest wybór z dwóch twarzy, które są kolorowe w kolorze niebieskim i czerwonym. W zależności od wyboru, albo zobaczysz, że twoje zwycięstwa podwoiły się lub zagubieni, w zależności od tego, czy masz właściwy wybór.

Wniosek

Pomimo wejścia do branży stosunkowo późno, w porównaniu z polubami Microgamingu i Netent, Yggdrasil Gaming okazało się, że naprawdę można się powołać. Easter Island Online Slot to tylko jeden dobry przykład pokie, który trafia do znaku.

Gra jest fajna do zabawy, a same króliki naprawdę angażują się. Również fabuła gry wystarczy, aby przyciągnąć całą swoją uwagę i jak w większości innych automatów Yggdrasil, rozgrywka i grafika są w punkcie.

Pomimo wyspy wielkanocnej bycia sezonowym slotem tematycznym, to gra, którą każdy może łatwo grać przez cały rok, zwłaszcza jeśli chcesz wygrać duży. Pokie można odtworzyć na telefonach komórkowych, a nie wymaga pobierania za darmo gry, które można spróbować przed popełnieniem jakichkolwiek prawdziwych pieniędzy. Tak więc, jeśli chcesz spróbować, odwiedź dowolny z kasyn gier PLGRDRASIL polecany powyżej!

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony