Cyrus Slot Virus

Oceń tę darmową grę:
undefined
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Cyrus wirus Slot jest pięknym kawałkiem sztuki hazardowej od stosunkowo nowego dostawcy oprogramowania, Yggdrasil Gaming.., Spółka, która została założona w 2013 r., Że teraz dorosła do szanowanych dostawców rozwiązań oprogramowania online Platformy hazardowe i wyprodukowały kilka najlepszych opcji hazardowych w ciągu 5 lat, z których Cyrus wirus jest jednym.

Cyrus The Virus Pokie Review

Jak sama nazwa wskazuje, Cyrus Pokies wirusa są tematyczne po wirusach komputerowych, a koncepcją jest to, że musisz zabić wirusy, aby system pracował płynnie i otwór nagradza cię z przystannymi ilościami w zamian.

Ten Hazard Opcja zapewnia piękną kombinację kolorów na ekranie z zaawansowaną grafiką 3D, która nie tylko trzyma gracza zaangażowanego w sztukę, ale zapewnia również unikalny kolorowy Gra perspektywy.

Zagrywany jest na 5 × 4 Grid Offering Standard 10 Paylines Gameplay, która sprawia, że ta gra jest idealnym wyborem dla nowych graczy, ponieważ jest stosunkowo prosty, aby zrozumieć grę i ma jakieś ogromne zwycięski możliwości.

Jak zacząć grać w Cyrus wirusa Pokies

Jak w grach gracze najpierw będą musieli ustawić stawki, na których chcą Grać Klikając przycisk "Rozmiar monety". Jest to opcja hazardu o niskiej zawartości hazardu, ponieważ wielkość monety waha się między 0,1 a 4. Możesz także grać z najwyższymi możliwymi stakami, klikając przycisk "MAX bet", a potem, gdy jesteś gotowy, naciśnij " Obróć "Przełącz, aby rozpocząć spinning lub kliknąć przycisk" Autovlay ", aby obrócić bębny do ustawionej liczby razy.

Jak wygrać w Cyrus wirus online

Cyrus wirus online Gniazdo wideo jest pakowane z prostą, ale skuteczną rozgrywką jak opcja hazardu nagrody wygranych w obu sposoby, tj. Od lewej do prawej, a także od prawej do lewej, zapewniając w ten sposób graczy w sumie 10 sposobów wygranej. Standardowy sposób wygrania jest lądowanie identycznych symboli na dowolnej z aktywnych linii zabaw. Na początku wirusy są młode i pozornie niewinne i płacą niskie, ale wraz z postępami, wirusy dorastają w potwory, stąd zabijanie tych przyznają Ci więcej.

Symbole i wypłaty w Cyrusowi wirus

Jak stwierdzono powyżej, wszystkie symbole tej dywersji składają się z logo wirusów, od małych słodkich do dużych potworów.

  • Fioletowy wirus: Jeśli spojrzymy na wypłatę, 4-oczkowy fioletowy wirus jest najwyższym symbolem płacący, jak lądowanie 5 osób na dowolnej aktywnej linii, da ci około 2000 monet.
  • Pomarańczowy wirus: Drugim najcenniejszym symbolem rekreacji jest pomarańczowy dwukropkowy wirus, który nagradza Cię 400 monet do lądowania pięciu z nich na dowolnej aktywnej linii. Pozostałe symbole obejmują jasnozielone, jasnozielone, ciemnozielone, jasnoniebieskie i ciemnoniebieskie wirusy z nagrodami od 10 do 300 monet.
  • Rozszerzający się dziki. Jeśli masz szczęście, purpurowy symbol wirusa wylądował na środkowej bębnach może przekształcić się w dzikie, które rozszerza się i obejmuje całą szpulę, a więc uwalniając najwyższą Wypłata rozrywki. Dzikie wyzwala również odpychanie, które daje graczom szansę na zmaksymalizowanie swoich wygranych.

Jest to jedyna funkcja, która jest oferowana przez grę, co może wydawać się nieco mniej na początku, ale jak tylko zaczniesz grać w grę, dowiesz się, że dzikie symbole pojawiają się często, a dlatego dywersja pozwoli Wygrasz jakieś ogromne kwoty, jeśli jesteś małym pacjentem i pozwól szczęścia wykonać swoją pracę.

Rozpocznij teraz hazard

Gracze mogą cieszyć się tą rozgrywką, grając Prawdziwe pieniądze na dowolnym z najlepszych kasyn online na całym świecie, w tym Polsce, NZ.i Wielka Brytania. Istnieją również mnóstwo stron internetowych Demo, gdzie możesz zagrać w to tylko dla zabawy wolny z Brak pobrania potrzebne. Bezpłatna wersja może brakować kilku funkcji gry, ale ogólna rozgrywka jest taka sama jak w wersji płatnej.

Porada przed graniem

Dasz teraz, wiesz, że opcja hazardu nie oferuje bezpłatnej funkcji wirowania lub żadnych innych Premia Okrągły, więc będziesz musiał polegać na lądowaniu identycznych symboli na liniach. Więc to Najlepsza Praktyka, aby odtworzyć gniazdo z najwyższymi twardstwami, ponieważ wyższe są stawki, wyższe będą nagrodami.

Wniosek

Ta automat jest wyjątkową dywersją, która oferuje doskonałe połączenie rozrywki, a także ogromne wygrane możliwości, nawet jeśli gniazdo ma tylko jedną bonusową funkcję. Jest bardzo zajęty wśród online kasynoLobby gry jako RTP stoi tak wysoko jak 96,3%. Daj ten rozrywkę, spróbuj w dowolnym z najlepszych kasyn online, aby uzyskać wyjątkowe doświadczenie hazardowe.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony