Slot BriteZilla.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Oto, oto nasze oczekiwane ... Bridestilla.! Na pierwszych kilku spinach BriteZilla online. Gniazdo, nie masz wskazówki, dlaczego Microgaming zdecydował się wymienić Blonde Bride Character BriteZilla. Ma słodki uśmiech i uderza ci pocałunek, który przychodzi z małymi sercami latającymi. Z drugiej strony, kołnierz ściskający pana młodego wydaje się neurotyczny pomimo całego ślubu. Co wydaje się wiedzieć, że nie?

Intrygująca rozgrywka BriteZilla.

Nagle wylądowałeś sobie kilka symboli rozproszonych, a wkrótce jesteś wystarczająco dużo, jesteś w darmowej grze spinów. Pana młodego i panny młodej spędzają miejsce przed kamerami, ponieważ bezpłatna gra spinów trwa. Po raz kolejny zastanawiasz się, dlaczego pan młody pojawia się tak napięty. Z niebieskiego, bez widocznego powodu, możesz teraz zobaczyć policzki panny młodej, obracając czerwony, a jej zachowań się zmieniła. Wtedy wraca do normy.

Nerwowo łopiłeś. Kontynuujesz kręcenie bębnów i wkrótce panna młoda kipiąca z wściekłością. Jej policzki zostają reduktora i czerwni się przed ostatecznie obracając potwora zieleni. Teraz jest strzelanie na ogień w całym miejscu, gdyż się rozważyć. Nie zatrzymuje się tego ... wszystkie twoje niegrubne kombinacje na bębnach zamieniły się w słodką wygraną dzięki wściekłości panny młodej! Kiedy wszystko to zostało zatopione, nagle, słodka panna młoda staje się potwora i impreniated zielony stworzenie, twój najlepszy partner! To jest niewykwalifikowany wybuch!

Co oferuje ofertę gry BriteZilla online Pokies?

BriteZilla jest 5-bębnową i 3-rzędową szczelinę Microgaming z 243 unikalnymi sposobami wygrania. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrównać wymagane symbole od lewej do prawej i Hurra, będziesz zwycięzcą!

Z krótkiego intro wspominaliśmy o kilku znakach obejmuje nerwowy pana młodego obok jego panny młodej. Jest też kościół, ciasto ślubne, samochód ślubny z tagiem "właśnie żonaty" na zderzaku, a najcenniejszą bukietem panny młodej, któremu towarzyszy mnóstwo rąk próbujących go złapać. Wszystkie te symbole są wyjątkowo płatnicze i nagradzą cię wyjątkowo dobrze w porównaniu z symbolami kart 10, J, Q, K & A, które reprezentują symbole niskiego płatniczego.

Grając w tej grze, to nie tylko wszystkie różowe i pastele, takie jak popularne szczeliny druhna przez mikrogaming, ale ten ma inny pomysł!

Panna młoda obraca się dziki

Panna młoda jest dziki symbolem w tej ekscytującej rozgrywce. Wykonuje wszystkie role dzikiego i zastąpi wszystkie inne symbole na bębnach małżeńskich, z wyjątkiem rozproszenia. Również podczas darmowych gier spinów wszystkie dzikie zwycięstwa zostaną pomnożone ze względu na bardzo ładną funkcję "BriteZilla Multiplier". To nagrodzi Cię wszystko od X1 do X10 zakładu!

Nagradzająca gra bonusowa BriteZilla

Jak już wspomnialiśmy, ta bonusowa gra dotyczy mnożników i więcej mnożników. Ale liczba mnożników zależy od symboli rozproszonych, które wylądujesz na bębnach. 3, 4 i 5 symboli rozproszenia nagradzą odpowiednio 10, 15 i 20 darmowych spinów!

Jeśli masz szczęście, aby wylądować pannę młodą podczas wolnych spinów, aktywuje nagrody bonusy na różnych symboli w następujący sposób:

  • Symbole bukiet i samochodów dają mnożnik X1.
  • Symbol ciasta da ci mnożnik X2.
  • Symbol kościoła przyznędzie najwyższy mnożnik X10.
  • Dla symbolu pana młodego otrzymasz jeden dodatkowy spin do każdego wolnego wirowania.

Jak grać w Pokies BireZilla

Przed wejściem do szczegółów, jak grać w tę grę, musisz pamiętać, że można łatwo odtwarzać go za darmo bez pobierania wymagane przed popełnieniem jakiegokolwiek prawdziwych pieniędzy. Większość witryn kasynowych Microgaming Au ma tę grę w obu formatach. Również jako gniazdo Microgaming został zoptymalizowany dla telefonów komórkowych. Wszystko, co musisz zrobić, to mieć aktualny odtwarzacz flash, a jesteś gotowy do pracy.

Aby grać w Pokies BriteZilla, wykonaj następujące kroki:

  • Odwiedź jedną z najlepszych witryn gier w kasynie PL, które oferują Microgaming Games.
  • Wybierz BriteZilla jako preferowany gniazdo.
  • Wybierz kwotę, którą chcesz popełnić. Możesz to zrobić za pomocą różnych przycisków na dole panelu sterowania.
  • Kliknij przycisk Spin, aby ustawić wirowanie bębnów.

Zwróć uwagę, jeśli chcesz wygrać prawdziwe pieniądze, musisz utworzyć konto z witryną, złożyć depozyt i rozpocząć gry za pomocą prawdziwej gotówki.

Werdykt

Gra Britezilla Pokies ma ogólną wypłatę, która waha się od 95-96%. To gra z średnią wariancją, co oznacza, że z odpowiednimi stawkami, twoje szanse na wygraną są naprawdę wysokie i przyzwoite. Każdy, kto szuka gry z pięknie renderowaną grafiką, urzekającym tematem i rozrywkową rozgrywką nie powinienem odsunąć tego!

Więcej slotów z kasynami mikrogamingowymi i szczelinami
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony