Slot braci braci

Oceń tę darmową grę:
Slot braci braci
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Bracia Boom Online. Wideo otwór jest z domu netent.... Temat tego szczeliny opiera się na eksplozjach i bombach. Ten automat ma 20 linii zabaw i 5 bębnów. W przypadku limitu zakładu, który zaczyna się na jednej monecie i przechodzi do pięciu monet na linii, wartość monety wynosi 0,01 do 1. Ten gniazdo jest wyposażony w rundy bonusowe, symbole, symbole rozproszenia i mnożniki, aby dać prawdziwą szansę na wygraną ogromne ilości. RTP tej gry wynosi 96,4%.

Jak grać w Slot Dracula?

Grać Broter Brother Online. Slot wideo, najpierw musisz wybrać liczbę monet, które chcesz założyć. Liczba monet lub limit monet na linię rozpoczyna się o 1 i przechodzi do maksymalnie 5 na linię wypłatę. Następnie musisz wybrać wartość monet. Można to zrobić za pomocą przycisku poziomu podanego na dole. Gracz może zakładać najwyższą kwotę, co zwiększa zwycięskie prawdopodobieństwa. Wystarczy nacisnąć przycisk BetMax, który jest obok jednego poziomu. Po wybraniu numeru monet na wartość linii i monet rozpocznij spinning. Nam funkcja autoodtwarzania, aby kołowrotek spinali na wybraną liczbę razy. Tryb odtwarzania można wybrać przez niebieską strzałkę podaną poniżej.

Kluczowe funkcje do korzystania

Zobaczmy, co ma na celu zaoferować graczom.

Dziki Symbol bomba jest dziki symbolem. Jeśli w tym samym czasie możesz wylądować 5 dzikich symboli, otrzymasz jackpot 7500.
Szyny Naciśnij 3 ikony szynowe na bębnach jeden, dwa i trzy. Tory kolejowe są utworzone na dwóch ostatnich bębnach, aby zakończyć tor kolejowe, aby krasnoludy mogły wejść do gry bonusowej. Jeśli utwory kolejowe są zakończone we wszystkich pięciu bębnach, gracze otrzymują mnożnik 4x w swoich wygranych i zdobyć szansę zagrać w gry bonusowe.

Bonusowe rundy i wolne obroty

  • Funkcja darmowych spinów. Naciśnij 3 lub więcej darmowych ikon wirowanych w dowolnym miejscu linii odtwarzania, aby zainicjować free. kręci się. Po zainicjowaniu gracz otrzymuje od 8 do 50 darmowych spinów. Podczas wszystkich wolnych spinów gracz dostaje 3x mnożniki. Gdy tylko wolne ląduje symbol wirowania, dodaje jeszcze jeden darmowy spin.
  • Bonus torów kolejowych. Gry. Po wprowadzeniu bonusowej gry po cedze kolejowej, pojawią się 3 krasnoludy i 3 wózki na ekranie wyścigowe w kierunku skarbu. Po kliknięciu na dowolne z wózków, pokazują diamenty, złoto lub mnożniki, które mają być przyznawane graczowi z każdym krokiem; Potrzeba koszyka trzech kroków, aby przekroczyć linie gry. Z drugiej strony krasnoludy zajmują 1 lub więcej niż 1 krok w kierunku skały; Przy każdym kroku przyznają losową liczbę monet.

Wniosek

Boom Brothers to świetny automat z wieloma wygranymi możliwościami i ekscytującym tematem, grafiką i efektami dźwiękowymi; To prawdziwa przyjemność grać Boom braci Pokie. albo za darmo lub prawdziwe pieniądze, odwiedzając PL online. kasyn.

Więcej slotów z Netent
Fairytale Legends: Lustro Lustro
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony