Sloter Aeronauts.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Opracowany przez Evovlay Entertainment., ten gniazdo ma 20 napraw Grać Linie i prezentuje świat fantazji, w którym mucha Gigantyczna blimips, wraz z mężczyznami, jadącymi latającymi rowerami. Aeronauts. biegać na pięciu bębnach i trzy rzędy i podaj kilka sposobów zwiększenia jego zwycięski szanse.

Review SLOT Aeronauts.

Cechy Detale
pula Nic
Premia Okrągły TAk
wolny Kręci się TAk
Mnożnik TAk
Symbol rozproszenia Sterowiec
Dziki symbol Śmigło
Linia wypłaty 20.
Bębny 5.
Linie 3.
Producent Evo Play Entertainment.
Najwyższy Wypłata 2000x.
Rtp.. 93.90%
Zmienność Wysoka
Automatyczne odtwarzanie TAk
Minimalny / Maksymalny zakład 0,1 do 1.

Instrukcja obsługi

Zacznij od przełączenia rozmiaru monety i poziom zakładów. W lewym dolnym rogu siatki zobaczysz dwa przyciski. To są:

 • Wartość monet - to miejsce, w którym można ustawić rozmiar każdej monety. Możesz wybrać od 0,1 do 1 USD.
 • Postaw - to jest inne otwór Maszyny wywołaj poziom zakładu, który reprezentuje liczbę monet chcesz zakładać. W tej grze możesz wybrać od 20 do 400.

System bukmacherski jest trochę trudny - maksymalny poziom zakładu zmienia się zgodnie z wielkością monety. Po eksperymentowaniu z maszyną zdajesz sobie sprawę, że nie możesz obstawać więcej niż 400 USD za spin.

Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku wirowania w prawym dolnym rogu i poczekaj, aż symbole wpadły na miejsce.

Oto funkcje gry, które pomogą Ci wygrać więcej pieniędzy.

 • Extra - otrzymasz dodatkowe nagrody pieniężne, jeśli wylądujesz pięć symboli balonu powietrza.
 • Bonus - symbol bonusowy jest prototypowym helikoptem zaprojektowanym przez Leonardo da Vinci. Musisz trafić co najmniej trzy z tego symbolu, aby uruchomić bonusową rundę. W nim zobaczysz tył kilku kart, z których możesz wybrać jeden. Możesz wygrać darmowe spiny i mnożniki.

Ten rodzaj bonusu zostanie również wyzwolony po wolnych spinach. Karta, którą wybierasz, będzie miał zastosowanie do wygranych po darmowych gier.

 • Rozproszony - reprezentowany przez Blimp, lądowanie co najmniej trzech symboli rozproszonych dotartych z 20 darmowymi spinami. Podczas wolnego Gry, Możesz wygrać więcej darmowych spinów, jeśli masz szczęście, aby wylądować bardziej rozpraszające.
 • Wild - Wild to śmigła z tłem skrzydła. Poprawia się Hazard Wyniki, ponieważ zastępuje wszystkie symbole, aby utworzyć zwycięstwo, z wyjątkiem symboli funkcji, takich jak rozproszone, bonusowe i dodatkowe.

Wskazówki do wygranej Prawdziwe pieniądze Na automatach

Możesz wygrać nagrody pieniężne, jeśli wylądujesz przynajmniej trzy symbole na linii płatniczej. Symbole muszą wylądować na określonych miejscach. Możesz przeglądać te kombinacje w menu gry.

Połączenie musi zaczynać się od skrajnego bębna. Jeśli wylądujesz trzy symbole, ale zaczęło się w Reel 2, nie wygrasz żadnej nagrody.

Płatny jest wyrażony w wartościach mnożnikowych. Kwoty zostaną pomnożone do zakładu (poziom zakładu), a nie rozmiar monet. Ponieważ kwoty są wyświetlane jako mnożniki, nie zmieni się, nawet jeśli dostosujesz rozmiar zakładu.

Symbol o wysokiej wartości
Razy na linii płatniczej SYMBOLIKA
Czerwona bezmczasowa Rakieta Kanon Żyroskop
5. 2,000.0 1,000.0 500.0 300.0
4. 500.0 200.0 100.0 50.0
3. 50.0 40.0 30.0 15.0

Przykładowe obliczenia idzie tak:

 • Rozmiar monety: 0,5 USD
 • Poziom zakładu: 800 kredytów
 • Twój zakład na linię: 400 kredytów / 20 linii płatniczych = 40 na linię wypłaty
 • Wylądowałeś: 3 żyroskopy
 • Wygrywasz: 40 zakładów na linię x 15 = 600 kredytów.

System automatycznie przekształca wygrane w gotówkę, a to będzie zależało od rozmiaru monet.

Kiedy Hazard, Musisz zawsze wziąć pod uwagę, że maszyny do gier mają niskie szanse na lądowanie wielu kombinacji jednocześnie. Jeden z Popularnyny Wskazówki, które musisz zastosować podczas zakładania, aby pozostać konserwatywnym na zakłady.

Do ciebie należy skorzystać z poziomu zakładu Aeronauts online., ale po prostu upewnij się, że nie zakładasz 400 dolarów za spin.

Wspólną strategią, której użycie ekspertów jest zapewnienie, że mają odpowiednie pieniądze w ich bankroll, aby trwać co najmniej 100 spinów. Następnie używają funkcji Auto-Play, aby pozwolić, aby gra się była samodzielna.

Verdict

Spróbuj przetestować grę w stronach internetowych Review Demo Slot. Możesz zagrać Aeronauts Pokies. I przekonaj się, jak działa zasady, i jak jest lotny maszyna. Możesz grać Brak pobrania wymagany. Tutaj możesz grać bez względu na to, gdzie jesteś, nawet jeśli jesteś w Azji, Ameryce, lub kraje jak Polska (NZ.).

Po przyzwyczajeniu się do mechaniki gry możesz wyszukać kasyno online który ma współpracę z Evoplay, z Najlepsza oferta bonusowa i szukaj gry z holu. Jeśli jest oferowany, możesz zarejestrować się i wypełnić depozyt Następnie przejdź do gry.

Więcej slotów z Evoplay Entertainment
Roboty. Konflikt energetyczny.
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony