Slot zimowych jagód

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Zimowe jagody, Zaprojektowany przez Yggdrasil Gaming, to 5-bębnowa, 3-rzędy i 25 payline otwór Maszyny z jagodami i śliwkami jako jego główne symbole. Ten pyszny automat jest ustawiony przed zapierającym dech w piersiach i malownicze tło z górami i chmurami. Z szczęśliwą muzyką, hazardzistami Grać Ta gra z nadzieją na wyrównanie 3 symboli i złap niektóre wygrane. Jeśli mają szczęście, mogą również wygrać duży bonus.

Decydowanie o zakładach Winter Berries Pokies.

Aby ustawić zakłady, gracze używają przycisku "Wartość monet". Minimalny rozmiar monet wynosi 0,01, a maksymalny rozmiar monet wynosi 2. Gracze mogą również ustawić liczbę aktywnych linii lub nieaktywnych za pomocą przycisku "linii". Gracze, którzy lubią zakładać Big, mogą bezpośrednio nacisnąć przycisk "MAX Bet" dla najwyższego stawki. Przycisk autoodtwarzania w kształcie strzałki jest również obecny, z którym gracze mogą grać w gry dla długich czasów. Po ustawieniu wartości monet i linii gracze trafiły na przycisk autoodtwarzania, aby rzucić bębny.

Specjalne cechy Zimowe jagody.

Żółte wiśnie są najlepsze, jeśli chodzi o wypłaty w grze. Pozostałe kolorowe jasne wiśnie mogą tworzyć kilka ogromnych kombinacji wypłaty. Gracze mogą nawet uderzyć w jackpot 5000 monet, jeśli otrzymają 5 żółtych wiśni z rzędu. Maszyna nie oferuje żadnych Premia Gra lub każda dzika karta, ale jest pełna wolnych spinów i mnożników.

  • Darmowe spiny: Slot oferuje specjalny spin po każdym udanym spinie odtwarzacza. W tej okrągłym obrocie oryginalne symbole, które utworzyły zwycięską kombinację, są zablokowane na ich miejscu. Nowe symbole przyjeżdżają, a to może wyzwalać coraz więcej wygrywa.
  • Mnożnik: Maszyna do automatu jest pełna mnożników. Jeśli gracz może uzyskać te same symbole na całym bębna, uruchamia mnożnik. Wartość mnożnika wzrasta od lewej do prawej, przy czym maksymalna wartość 5. Mrożone wiśnie pomagają dużo w wypełnieniu szczelin.

Jak zostać zwycięzcą

RTP maszyny nie został ujawniony przez Yggdrasil, ale firma jest znana z wytwarzania wysokich lotnych szczelin z ogromnymi wypłatami. Jackpot 500 monet, dostępnych z żółtymi wiśniami, może być często wyzwalana. Mechanizm RESPIN oferuje zapewnione zwycięstwa, a szczęściarzy mogą wypełnić wszystkie 5 bębnów z identycznymi symbolami, wywoływając w ten sposób mnożnik 5x. Doświadczeni hazardziści chcieliby zagrać w ten automat Prawdziwe pieniądze.

z Winter Berries gry online, Firma przyniosła komfortowy hazard do dłoni graczy. Potrzebuje automatu online Brak pobrania. Ci, którzy po prostu chcą spróbować szczęścia, mogą obracać bębny z wolny automat wersja online bez dokonywania żadnych depozytów.

Ponieważ jest to szczelina wysokiej wariancji, kawałek ważnych porad dla graczy ma być cierpliwym i umieszczonym mniejszym zakładami. W ten sposób mogą grać dłużej i wygrać nagrody. Również zaleca się wybieranie rentowności kasyno w NZ, I są dobrze zacząć grać.

Wniosek

Zimowe jagody opracowane przez Yggdrasil jest maszyną do automatów o wysokiej wariancji z 25 regulowanymi liniami odtwarzania. Ta szczelina o tematyce wiśniowej z Mesmeryzującą grafiką oferuje wiele wolnych spinów i może zaoferować do 5x wielu mnożników.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony