Wicked Circus Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Wicked Circus to produkt Yggdrasilu Gaming. Jest częścią serii jakerizerów. W takim przypadku spodziewają się zobaczyć tajemniczych wygranych i funkcji trybu jakerizera.

Wicked Circus Pokie Review

W porównaniu do innych gier kasynowych w serii, ten ma dodatkową funkcję zwaną obrotem Hold. Ta funkcja pozwala na trzymanie się jokerów. W ten sposób można gromadzić więcej, dzięki czemu możesz uzyskać wyższą wygraną tajemnicę.

Maksymalna wygrana jest tutaj 6000 monet. Ale upewnij się, że obstawiam maksymalną kwotę 1 na linię. Zakres zakładów jest dość ograniczony dla niektórych graczy.

Jest to jednak idealny zakres zakładów dla dorywczych graczy w PL i innych częściach świata, ponieważ mogą grać na prawdziwe pieniądze bez konieczności zakładania wysokości. Jego RTP jest dość wysoki, ponieważ jest ustawiony na 96,3%.

Ogólne zwycięskie linie to 10. Możesz stworzyć zwycięskiemu kombo z lewej do prawej lub z prawej strony do lewego. Aby pomóc Ci zapoznać się z funkcjami, rozważ grę za darmo bez wymagań pobierania.

Jak utworzyć zwycięskiemu kombo?

Musisz uzyskać co najmniej trzy identyczne ikony na linii wypłat, aby utworzyć zwycięski kombinację. Za każdym razem, gdy otrzymasz zwycięską kombinę, otrzymasz nagrodę w zależności od pierwotnego zakładu, który wykonasz i zaangażowane ikony.

  • Jeśli otrzymasz pięć wiśni, wypłata będzie 60 razy początkowo zakład. Cytryny i winogrona mają mnożnik 80 razy waszym zakładem.
  • Celuj, aby uzyskać pięć złotych dzwonów, aby zwiększyć swój zakład 100 razy.
  • 7 to kolejna ikona wysokiej bólu, która zapłaci 200 razy w postaci zakładu, jeśli otrzymasz pięć na linii wypłaty.
  • Ale nie zatrzymuj się tylko na 7s. Zamiast tego dążyć do zdobycia pięciu symboli startowych, aby zwiększyć swój zakład do 300 razy.

Rozproszony

Klaun mogą być zabawni i przerażający. Ale w Wicked Circus Online., Clown to ikona ważna, ponieważ jest to rozproszenie w grze. W rzeczywistości jest to najcenniejsza ikona, ponieważ może przedstawić nagrodową tajemnicę wygraną.

Jeśli dostaniesz trzech jokerów, możesz uzyskać do 1000 kredytów. Czterech jokerów dadzą Ci do 3000 kredytów. Jeśli jednak znajdziesz 5 jokerów na linii wypłatowej, otrzymujesz kredyty do 6000 kredytów.

Funkcja jżowców

Jest to wspólna cecha gry Yggdrasila. Ta funkcja bonusowa może być wyzwalana za każdym razem, gdy otrzymasz zwycięskie kombo. Tutaj otrzymasz dwie opcje - zabierz wygraną lub zagraj w tę funkcję.

Jeśli zdecydujesz się odtworzyć tę funkcję, masz okazję, aby zwiększyć swoje wygrane i zwiększyć kwotę wpłaty pieniędzy. Podczas tej rundy możesz skończyć otrzymywać do 400 kredytów.

Możesz zablokować jokerów za pomocą obrotu przytrzymującego, dzięki czemu koła znów się obracają, aby uzyskać więcej dzikich i otrzymać tajemnicze zwycięstwa.

Wniosek

Wicked Circus Pokies. może nie być dla każdego gracza. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli boisz się klaunów lub nie lubisz cyrku.

Jednak z ogromnym stawem można mieć pewność, że po umieszczeniu zakładu, nacisnąć przycisk wirowania ponownie, zwłaszcza jeśli otrzymasz ogromną wypłatę za każdym razem, gdy obracasz się. Slot jest najlepszą rozrywką dla graczy o niskiej granicy.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony