Gdzie jest Gold Slot

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Przegląd gdzie jest Gold Slot

Gdzie jest Gold Online Slot Machine Arystokrata Pochodzi z 3 rzędami, 5 bębnami i 25 liniami. Jeśli jesteś zainteresowany poszukiwaniem ukrytych skarbów w kopalniach Gold, a następnie gdzie jest Gold Free Pokie, jest dokładnie tym, co oferuje ten slot. Jesteś na siedzeniu Mistrza w tej grze i przedsięwzięcie na wycieczce przygodowej, by polować na żółty metal w górach i równinach.

Wydany w 2003 r. Ten tytuł średniej wariancji pojawił się po raz pierwszy w cegły i moździerzu kasyn. Ogromny sukces tego tytułu w domach hazardowych opartych na ziemi skłoniło Arystokrata, aby wziąć go online. Cyfrowy graczy z zadowoleniem przyjęli go obiema rękami dzięki glitzowi, kolorze, animacji i imponujących funkcji. Niektóre z ciekawych cech, gdzie jest gra Gold Slot, obejmują dzikie, rozproszone, wolne spiny i specjalną funkcję.

Gdzie jest Gold Slot gra: Pierwsze wrażenie

Z imienia jest jasne Gdzie jest Gold Slot Machine ma starego dzikiego zachodniego szczytu złota. Wszystkie symbole związane z motywem, takie jak dynamit, kilofy i wagony, są opisywane w tym tytule pobierania. Wszystkie ikony mają kreskówkowy wygląd i czuć, a dzięki wysokiej jakości grafice i glitzowi utrzymuje graczy na palcach. Animacje i dźwięk są proste, ale są skuteczne i pasują do rozgrywki. Dostawca oprogramowania dokonał wszelkich starań, aby zaoferować prostymi wizualizmami i skoncentrował się na żółtej ekstrakcji metalowej.

Jak ustawić gdzie jest Gold Slot Machine?

Ten darmowy tytuł gry nie ma normalnego rodzaju pasku menu sterującego widocznego w większości Znaki online. Gaming Aristocrata jest wychodzącym z dewelopera oprogramowania do myślenia skrzynki, a zatem pozycje opcji sterowania nie są w standardowych miejscach. Powinieneś użyć menu Ustawienia, aby dostosować rozmiar monet i linii zakładów. Przyciski ustawiające rolę rolki zostały wyjaśnione poniżej.

Ikona przekładni Ustawienia Naciśnij ten przycisk obserwowany w prawym górnym rogu ekranu, aby uzyskać dostęp do ekranu menu.
'i' Ta opcja zawiera informacje o płatności, ważnych ikonach, wynagrodzeń i cechach gry.
Dźwięk Naciśnij tę opcję, aby włączyć lub wyłączyć dźwięk.
Automatyczne odtwarzanie Naciśnij to, aby wybrać liczbę automatycznych spinów, które waha się od 0 do 100.
Grać Naciśnij ten przycisk Odtwórz, aby ustawić rolę kołowrotki.
Przycisk monet Naciśnij ten przycisk, aby uzyskać dostęp do opcji wyboru monet na linii i bet.
Monety na linię Monety na linię można wybrać za pomocą suwaka obok tej opcji. Waha się od 0,01 do 4,00 $.
Linie zakładów Wybierz liczbę liniowych do zakładu, używając suwaka podanego obok tej opcji. Waha się od 1 do 25.

Po wybraniu rozmiaru monety i bet, całkowity zakład pojawia się na górze ekranu.

Gra w Gold Online Pokie

Betways uciekają od lewej do prawej i powinieneś wybrać kwotę zakładów przed uruchomieniem rolek. Procedura rozpoczęcia gry jest następująca:

 • Naciśnij ikonę biegów w prawym górnym rogu ekranu tytułu demo;
 • Na ekranie nowych ustawień naciśnij opcję monet, aby uzyskać dostęp do monet na linii i liniowych;
 • Użyj suwaka obok tych opcji, aby wybrać monetę na linię i liczbę aktywnych linii zakładowych. Przypuśćmy, wybierasz 1 $ jako rozmiar zakładu i 15 lat, całkowity zakład odzwierciedla 15 USD;
 • Po wybraniu obie opcje naciśnij przycisk autoodtwarzania lub odtwarzania, aby rozpocząć grę.

Gdzie jest Gold Free Slot - atrakcyjne funkcje

Pierwszą rzeczą, która sprawdza się, że wszystkie Polska Pokie Fani są funkcjami gniazdami i są następujące:

Dziki

Złota ikona jest dziki, a to pomaga w tworzeniu nowych wygranych kombinacji. Ma aktywną rolę w specjalnej rundzie funkcji.

Rozpraszać

Dynamit wypalania jest rozproszonym i prowadzi do wolnych spinów. Lądowanie dwóch rozpustarni na siatce 3 × 5 oferuje wypłatę. Trzy lub więcej rozpraszacz pomaga w wyzwalaniu dodatkowych rund. Rozrzucane zwycięstwa są pomnożone przez całkowity zakład.

Gdzie jest Gold Pokie: Funkcje

 • Lądowanie 3, 4 lub 5 rozprasza się w dowolnym miejscu na bębnach wyzwala się do 10 darmowych gier. Może również wyzwalać do 3 dzikich ikon;
 • Po rozpoczęciu tej rundy zostaniesz zabrany do mini-gry. Tutaj wybierasz dowolną z postaci, które mają być Twoim Gold-Diggerem i zostanie on oznaczony reflektorem;
 • Wszystkie znaki zaczną kopać, a liczba wolnych spinów, które zyskujesz, zależy od bryłków, które zbierasz podczas kopania;
 • Jeśli zbierasz złote monety w tej rundzie, a następnie działają jak dzikie. Dzikie te mają miejsce innych symboli innych niż rozproszenie, aby pomóc w tworzeniu nowych wygranych kombinacji;
 • Lądowanie 3 lub więcej dynamitu rozpraszaczy podczas dodatkowych rund Retraggers Ta funkcja.

Gamble Round..

Jeśli lubisz ryzykować jak większość fanów Au Pokie, a następnie naciśnij opcję Gamble po wygranej. Karta pojawia się na ekranie, a powinieneś spróbować wybrać kolor (czerwony lub czarny) ukrytych kart. Jeśli twój wybór jest poprawny, twoje wygrane są podwojone. Jeśli jesteś wysokimi rolką i miłością biorąc pod uwagę duże ryzyko, zdecyduj się na garnitur karty. Jeśli twoje zgadywanie ma rację, twoje wygrane są czterokrotnie lub stracisz wygrane. Ta opcja jest dostępna tylko 5 razy.

Zmienność i RTP z Gold Online automat

Jest to tytuł średniej wariancji. Dlatego pasuje do innym rodzajem graczy. Gdzie jest Gold RTP (powrót do gracza) procent 94,92% jest nieco poniżej średniej rynkowej. Jednak minimalny poziom RTP może pojawić się kilka wycięć, gdy odbywa się specjalna runda bonusowa.

Jackpot tam, gdzie jest Gold Game

Ten tytuł nie ma żadnych postępowych rund jackpot. Tak więc, umieszczając najwyższe zakłady na maksymalną liczbę linii, możesz uzyskać maksymalnie 4000 USD. Hazardzista ma szansę zwiększyć rozmiar wygranej za pomocą opcji Gamble.

Wskazówki i porady dla początkujących graczy

 • Jako nowy gracz należy najpierw spojrzeć i znaleźć najlepszą stronę hazardową, która organizuje ten tytuł z atrakcyjną ofertą powitalną. Korzystając z takich opcji, stawiesz się bardziej niż to, co pierwotnie masz;
 • Zarejestruj się w kasynach, które mają miejsce, w którym znajdują się obroty bonusowe Gold Online online lub darmowe oferty gotówkowe to dobra opcja. Możesz grać więcej bez ryzyka pieniędzy;
 • Nie zapomnij sprawdzić stronę promocyjną i oferuje dostępny tam przed naprawieniem strony internetowej hazardowej;
 • Rozpocznij granie z obrotami o niskiej wartości. Po trafieniu zwycięskiego kombinacji, wybierz podwójny stawkę. Możesz zwiększyć go, jeśli trafisz na szczęśliwą smugę.

Porady dla doświadczonych graczy

Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w wypróbowaniu wielu tytułów, czy masz doświadczenie w wygraniu ogromnych pieniędzy poza hazardem, upewnij się, że grał w skąd w trybie Gold Demo kilka razy przed umieszczeniem Prawdziwe zakłady. Dzieje się tak, ponieważ każdy tytuł jest wyposażony w unikalną rozgrywkę i cechy. Stąd, próbując tryb wolnej praktyki, rozumiesz go lepiej i wiesz, jak gra.

Gdzie jest zgodność mobilna złota pokies

Gamarlers używający smartfonów i tabletów z systemem Android i urządzeń iOS, takich jak iPhone i iPady mogą uzyskać dostęp do tego tytułu na przeglądarkach mobilnych. Musisz spojrzeć na kasyna online oferujące ten tytuł na swoich platformach mobilnych, aby uzyskać opcję wypróbowania go na urządzeniach podręcznych. Ponieważ obsługuje technologię HTML5, gra jest dostosowana do szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Dzięki instant play support możesz grać go bezpośrednio z przeglądarek mobilnych bez żadnego pobrania.

Plusy

 • Opcja hazardu do podwójnej lub czteroosobowej wygranych.
 • Podnieś bonusową rundę, aby zdecydować liczbę wolnych spinów.
 • Maksymalna wypłata 4000 USD.

Cons

 • Poniżej średniej rtp.
 • Ograniczona liczba funkcji.

Końcowe przemyślenia

Gdzie jest złoto jest bardzo popularnym Pokie ze względu na motywę szczytu złota, średniej zmienności i rundy bonusowej zabawy. Projekt i grafika różnią się od najnowocześniejszych tytułów, ale wydobywa klasyczny motyw dzikiego zachodu do życia na ekranach komputerowych. Zagraj w swoim ulubionym kasynie i poczuj różnicę.

Gdzie jest FAQ Gold Slot

Czy mogę grać gdzie jest złoto na prawdziwe pieniądze online?

Tak, zarejestruj się na koncie na stronie internetowej Casino Zasilane gier Aristocrat i dokonać depozytu. Użyj tych pieniędzy, aby zakładać ten tytuł.

Czy gdzie jest złoto, ma wolne obroty?

Tak, możesz wywołać wolne obroty, gdy trzech lub więcej z dynamitu rozprasza się w dowolnym miejscu na bębnach.

Czy mogę grać gdzie jest Gold Slot za darmo?

Możesz zagrać ten tytuł w trybie demo tyle razy, ile chcesz. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać stronę gier, która zapewnia go zarówno w demo, jak i prawdziwe tryby gotówkowe.

Więcej autlotów z arystokraty
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony