Vikings Idź do Hell Slot

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Yggdrasil Gaming.. Miał tylko przez około pół dekady, ale w tym czasie wzrosła, stała się innowacyjną siłą w branży, zwłaszcza w dostawie rozrywki w swoich wersjach szczelinowych. Jeden z maszyn do gier, który prezentuje swoją sprawność w polu, jest gra Viking GO do Hell Slot.

Wikingowie są niektóre z fascynujących starożytnych cywilizacji Najlepsza znany z mistrzostwa w wojnie i żeglarstwo, by podbić ląda daleko i poza ich własnymi. Dziś są centralnym naciskiem na liczne produkcję rozrywki, jeden z nich jest Wikingami Idź do Hell Slot. Wydanie tej gry cementowało miejsce Yggdrasila na online Hazard Platforma jako najlepszy odtwarzacz i godny konkurent do wiodących nazwisk Like of Netent i Playtech.

Po uruchomieniu gry na automatach gracze witali się otwierającą sceną demona stojącej w środku jaskini z płynącą lawą, która, oceniając od nazwy gry, wydaje się być piekłem. Walka wymaga między demonem a czterema Wikingami, które wchodzą na scenę i kończą się dawnym tracim głową. Następnie otwiera się, aby odsłonić jeszcze większy demon, a wyniki sceny są określone przez wyniki rozgrywki.

Gracze mogą zdecydować się pominąć tę krótką scenę i iść prosto na ekran gry, który posiada 5-bębnowy i 4-rzędowy chciwość. Dwadzieścia pięć Grać Linie są umieszczane na pięciu przez cztery siatki i są ustawione na miejscu, co oznacza, że wszystkie są używane do każdego spin. Grid gra jest zamknięta w kamiennych rzeźbach z Vikingem umieszczonym w górnym centrum. Jego oczy od czasu do czasu świecą, zwłaszcza gdy zwycięski Combo jest trafiony. Na tle jest rekreacja kreskówki jaskini lawy z skałami leżącymi wokół i palenia. Średniowieczna muzyka gra w tle i zmienia się w tempie, gdy gra się rozwija.

Wikingowie idą do piekła grywalność

Gniazda zachowały swój status najbardziej Popularnyny ze wszystkich kasyna Gry Przez pięć stuleci z wielu powodów włączenie prostej procedury odtwarzania jest jednym z nich; To sprawia, że gry przychylne zarówno dla nowych, jak i przyprawionych punters. Yggdrasil. Hazard nie stosuje żadnych zmian w zasadach gry w Wikingowie idą do piekła Gniazdo, a gracze są zobowiązani;

 • Wybierz wartość monety, która leży między 0,004 a 5 kredytów. Sekcja zakładu pieniężnego na pasku UI wyświetla kwotę umieszczoną Prawdziwe pieniądze, który wynosi od 0,1 do 125 kredytów. Odpowiednik tej kwoty w innych walutach, takich jak NZ. Dolary mogą być używane do stawienia stawek
 • Użyj przycisku MAX BET, aby ustawić najwyższy stawka 125 kredytów automatycznie
 • Obróć szpulki za pomocą świecących obrotowych strzałek umieszczonych na środku panelu UI
 • Zastępcze ręczne obroty z automatyczną grą za pomocą przycisku autoodtwarzania ustawione obok spin jednego. Ta funkcja obsługuje dziesięć do tysiąca kolejnych spinów. Symbol nieskończoności w ramach opcji jest dla nieograniczonych spinów i jest zatrzymany za pomocą przycisku STOP, który zastępuje autoodtwarzanie.

Procedura rozgrywki dla Wikingowie idą do piekła online Slot pozostaje taki sam wolny i rzeczywiste tryby pieniężne, jedyna różnica jest włączeniem gotówki wygranych w tym drugim. Obie wersje są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, które działają na popularnych systemach operacyjnych w Brak pobrania Tryb, co oznacza, że można je uruchomić bezpośrednio w sieci.

Jak reszta gry, ikony w Wikingach idą do piekła online otwór Obejmuje najnowocześniejszy rozwój, który czyni je funkcją wyróżniającą. Te symbole obejmują:

 • Łuk i strzały
 • Osie
 • Młot
 • Miecz
 • Kobieta Viking.
 • Siwowłosy Viking
 • Łysy Viking.
 • Mohawk Viking.
 • Skrzynia skarbów
 • Demon

Wikingowie idą dzikie funkcje dwa dzikie ikony, które są wyraźnie oznaczone na ekranie; Jeden jest zwyczajny, podczas gdy drugi ma lepkie funkcje. Mogą zastąpić wszystkie inne postacie w wygranej kombinacji oprócz demona, który rozpoczyna wolne spiny Premia.

Wygrane gry

Wikingowie idą do piekła Pokies Gracze na nagrody maszynowe w kredytach, gdy trzy lub więcej podobnych znaków spadają na jedną z dwudziestu pięciu lat. Te wypłaty są następujące:

symbol Wypłaty na trzy Wypłaty na cztery Wypłaty za pięć
Łuk i strzały / osie Pięć kredytów Dwadzieścia pięć kredytów Pięćdziesiąt kredytów
Młotek / miecz Pięć Trzydzieści Sześćdziesiąt
Kobieta Viking. Piętnaście Pięćdziesiąt Sto.
Siwowłosy Viking 20 Pięćdziesiąt Sto.
Łysy Viking. Dwadzieścia pięć Sześćdziesiąt Sto dwadzieścia pięć
Mohawk Viking. Trzydzieści Siedemdziesiąt pięć Sto pięćdziesiąt

Bezpłatna gra Spins rozpoczyna się, uderzając w 3 symbole FS na bębnach i ma dwa poziomy, które przyniosą Ci progresywne nagrody.

Podsumowanie

Wikingowie idą do piekła kasyno Gniazdo jest średnie do wysokiej wariancji i oferuje imponujący powrót do szybkości gracza 96,1%.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony