Slot Seasons.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

pory roku przez Yggdrasil Gaming.. to kolorowe gniazdo wideo zaprojektowane, aby uwolnić swój wewnętrzny entuzjastę. Jest wyposażony w 20 lininów, 5 bębnów i imponującego RTP o 96,7%. Główny temat tego kasyno online gra jest pogodą.

Przegląd Seasons Pokie

Jak sugeruje nazwę, został zaprojektowany z myślą o 4 rodzajach pogody. Kiedy obracasz bębny, każda zmiana, ujawniając 4 różne sezony, a mianowicie zima, jesień, lato i wiosnę. Tło jest oparte na naturze, a ogólna estetyka Pokiego obejmują grafiki, takie jak liście, kwitnące kwiaty, słoneczne niebo, wszystko przedstawiające 4 sezony pogodowe.

Ciesz się pokiemami sezonów w pełni

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy zaczniesz grać Seasons Pokies. jest jej niezwykłą rozgrywką. Kiedy ty Grać Pokie, znajdziesz to, gdy sezon się zmienia, czy symbol dzikich zwierząt reprezentujących ich. Tak więc każdy sezon jest reprezentowany przez własną indywidualną ikonę dzikiej, a mianowicie:

  • Zając. Zając jest dziki na sezon zimowy. Ten symbol podwaja się, aby zwiększyć wygrane.
  • Sowa. Mądra sowa reprezentuje jesień dzikie. Gdy pojawi się ten symbol, zarabiasz wnioski.
  • Jeleń. Jeleń jest wolny na lato. Ten symbol może konwertować inne symbole na kołowce w dzikie symbole.
  • Lis. Fox jest dzikimi na sezon wiosenny. Ten jest mnożnikiem gry.

Minimalny zakład, w którym możesz umieścić Sezony online. Slot to 0,20 monet, podczas gdy maksymalne stoiska na 40 monet, które nie są Najlepsza lub najwyższa kwota w porównaniu z innymi pokami, ale nadal może być satysfakcjonująca, ponieważ możesz wygrać hojny wypłata bonusowa.

Jak gracz może wygrać w sezonie Slot

Przed rozpoczęciem hazardu musisz umieścić zakład. Możesz grać w tę grę zarówno za wolny oraz prawdziwe pieniądze, Ale jak zawsze radzimy Ci w górę i umieścić w zakładach pieniędzy. Im wyższy zakład jest, tym lepiej będzie bonus. Maksymalny pula Możesz wygrać, jest 60 000 monet, które znowu nie jest poza tym światem, ale nadal jest wysoki dla gniazda online.

Możesz skorzystać z funkcji AutoPlay, jeśli chcesz obrócić bębny w sposób ciągły przez określoną liczbę razy.

Jednym z najlepszych funkcji, które radzimy, aby wyglądało na symbol wolnych spinów. Lądowanie co najmniej 3 z tych symboli otrzymuje do 30 darmowych spinów, które dodatkowo zwiększa twoje szanse zwycięski duża.

Wniosek

Na pierwszy rzut oka, slot wydaje się być standardowym gnieździe wideo. Ma kolorowy motyw, atrakcyjne tło i proste do zrozumienia funkcje wielu graczy doceniają. Jednym z głównych powodów, dla których polecamy tę grę NZ. Gracze są zmieniającymi się symbolami, które reprezentują zimę, wiosnę, lato i jesień. To mały dotyk, ale taki, który dodaje trochę wyjątkowości do rozgrywki. Całkowity jackpot 60 000 nie jest imponujący, gdy porównujesz go do innych nowoczesnych automatów na rynku, ale wciąż jest wystarczająco dużo dla osób, które lubią Hazard. Jak mnóstwo innych gniazd, możesz grać w tę grę na różnych platformach Brak pobrania potrzebne.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony