Magic Dragon Slot.

Oceń tę darmową grę:
Magic Dragon Slot.
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Magic Dragon to niesamowity gniazdo o tematyce chińskiej, która jest bardzo popularna wśród graczy kasynowych. Oferuje on atrakcyjne 243 liniowe osiągalne na 5 bębnach. Nie można przegapić atrakcyjnego czerwonego koloru gry, który komplementuje ognisty smok powszechny w kulturze chińskiej. Dodatkowo grafika i animacje zostały umieszczone przez deweloperów gniazd, Gameart, są gładkie i atrakcyjne. Ta recenzja dąży do podania wytycznych dotyczących odtwarzania tego gniazda, a także jak skorzystać z niesamowitych funkcji.

Taniec z smokiem

Możesz grać w ten automat w kasynie online za darmo lub na prawdziwe pieniądze. Dzięki opcji Real Money należy zarejestrować się w witrynie gier i wpłać trochę gotówki, z którymi mogą hazardować. W trybie darmowego gry nie wymaga żadnego depozytu.

Gra online Magic Dragon jest zbudowana na technologii HTML5, dzięki czemu odpowiada i odtwarza się na urządzeniach mobilnych, a także komputerów stacjonarnych. Nie jest wymagane pobieranie, a wszystko, czego potrzebuje, to połączenie internetowe z kasynem online. Magic Dragon Pokies są dostępne dla graczy PL.

Istnieje kilka funkcji gier i kontroluje, że trzeba zrozumieć przed rozpoczęciem gry na tej automatu. Obejmują one przyciski, które działają w następujący sposób:

  • Przyciski zakładów - są to przyciski dodawania i odejmowania, które można wykorzystać do zwiększenia lub zmniejszenia ilości kredytu, z którym chcesz zakładać.
  • Przycisk Spin - dzięki tej funkcji można ręcznie rozpocząć spiny po umieszczeniu zakładu.
  • Tryb autoodtwarzania - Umożliwia to odtwarzacz ustawiony przed zdefiniowaną liczbą nieprzerwanych spinów. Mogą zatrzymać się tylko po określonej liczbie zwycięstw lub strat, po przybyciu ustalonej liczby spinów, gdy zakłady są wyczerpane lub gdy uzyskuje się runda bonusowa.
  • Funkcja MAX Bet - pozwala graczom umieścić maksymalne możliwe zakłady za pomocą przycisku.

Dodatkowo, są przyciski, które mogą zabrać Cię do wypłat, do ustawień, aby dostosować swoje preferencje i wzmacniacze.

Dla osób zakochanych w hazardu, zakłady zaczyna się od zaledwie 0,50 do 250 kredytów. Gdy wirujesz bębny, natkniesz się na wiele symboli, w tym zbiór ikon kart. Są też posągi lwa, bestie i uroki, które wydają się być wykonane ze złota.

Cechy szczególne

  • Dziki - jest to reprezentowany przez Golden Dragon. Może pojawić się tylko na bębnach 2, 3 i 5. Zastępuje inne ikony, aby zwiększyć szansę gracza na uzyskanie zwycięskiej kombinacji.
  • Rozproszony - jest reprezentowany przez przebite monety. Wyłączają bonusową rundę darmowych spinów z 5 różnymi opcjami. Dla każdej opcji gracz wybiera żądaną liczbę spinów i mnożnika. Maksymalna liczba osiągalnych wygranych wynosi 25, przy czym najwyższy mnożnik jest 50 razy.
  • Gamble - gracze mogą podwoić swoje wygrane z funkcją hazardu. Jest aktywny do 5 razy na każdej zwycięstwie. Zgadnij odpowiedni kolor karty i możesz wygrać jeszcze więcej.

Jak wygrać w tym gnieździe

Wielu graczy debata, że najlepsze gry na automat są te z ogromnymi jackpotami. Mimo że Magic Dragon brakuje tego rodzaju jackpota, jego średnia wariancja zapewnia, że gracze otrzymują wiele małych wygranych, które są kumulatywnie, dość satysfakcjonujące. Wypłata otrzymuje wypłatę wygranych osiągniętymi w liniachowań. Najwyższa zwycięstwo w regularnej grze jest to, że z X40, podczas gdy Scatters płaci wysoki z X50. Magiczny Dragon RTP stoi na ponad 90%, co oznacza, że szanse na wygraną są wysokie.

Zwycięskie wskazówki

Poniżej znajdują się wskazówki, które możesz wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną Big:

  • Postaw na maksymalną możliwą kwotę. Będzie to upewnić się, że wygrana mnożnikowa daje wysoką wypłatę. Jednak jeśli to robisz, upewnij się, że zakład jest w swoim budżecie.
  • Skorzystaj z opcjonalnej Mini-gry, która przychodzi z wygraną w regularnym spin. Dzięki tej stronie gry można podwoić ich wygraną.
  • Wybierz mądrze opcje rozproszenia. Upewnij się, że połączenie darmowych spinów i mnożników daje nagrodę, z którą będziesz zadowolony.

W podsumowaniu

W miarę jak zakłady i wygrywa, ważne jest, aby bawić się podczas grania w Pokies. Gra o tematyce chińskiej na pewno bawi każdego gracza, który go próbuje. Nic dziwnego, że stał się popularnym wyborem w Polsce.

Więcej autlotów z Gameart
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony