Slot Joker Millions.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Żartowniś jest atrakcyjnym gniazdem wideo, który jest zasilany przez Yggdrasil. I wyposażony jest w 3 rzędy, 5 bębnów i 25 liniowych. To jest NZ. Gniazdo, które zostało wprowadzone w 2015 r., Jeżeli wielu graczy i ekspertów był zachwycony, jak gra była zabawna.

Recenzja Joker Millions Pokie

Dodatkowo to otwór jest starej szkoły retro maszyna, która jest wyposażona w dodatkowe zalety, takie jak masywne jackpoty i ostra, ekscytująca grafika. Będziesz zaskoczony, jak klasyczna gra wygląda.

Najciekawsza rzecz Joker miliony Pokies. jest lukratywny spin. Ta funkcja sprawiła, że ten gniazdo będzie udany. Nie możemy pomóc, ale czekać na następne gry Yggdrasil. Odwiedź kasyna do gier Yggdrasil na prawdziwe pieniądze.

Jak grać na prawdziwe pieniądze

Po pierwsze, Joker Millions to gra online, która nie ma pobierania z RTP o 94,3%. Jest kompatybilny z urządzeniami, takimi jak smartfony, komputery stacjonarne i tabletki. Spotkasz niesamowite, symbole inspirowane retro, które umieści cię w odpowiednich nastrojach gier. Symbole te obejmują wiśnie, pomarańcze, śliwki, melony, cytryny w połączeniu z dzwonkami, złotym żłobkiem i siódemkami.

  • Symbole dzikich i rozproszonych

Specjalna funkcja o Joker Millions Online jest to, że nie ma żadnych symboli rozproszonych ani dzikich symboli. Jednak najwyższy symbol płatny ma szczęście 7. Kiedy wylądujesz 5 z nich, wygrasz 300 monet, ale tylko wtedy, gdy na aktywnej linii wypłaty.

  • Darmowe spiny i freeze Funkcje

Jest to standardowa funkcja lepka, która występuje, jeśli trzy pasujące symbole zostają zamrożone na bębnach płynących od lewej do prawej, a jednocześnie bębny nadal wirują. Jeśli przynajmniej jeden nowy pasujący symbol zostanie wprowadzony na ekranie, automatyczny spin będzie kontynuowany. Poprzez wypłatę można zobaczyć swoją możliwą wygraną w zależności od różnych symboli.

  • Joker miliony bonusowe rund

Pierwszą rzeczą, aby uzyskać bezpłatne rundy bonusowe i kwoty, aby upewnić się, że grasz w grę w najbardziej skuteczne i obfite kasyna w Wielkiej Brytanii. Możesz wygrać ładne jackpoty w tej grze. Wybierając najlepsze kasyno, jest najbardziej krytyczna rzecz przed dokonaniem wszelkich inwestycji.

  • Funkcja mnożnika

Oprócz darmowych spinów i bezpłatnych funkcji, Joker Millions Online obejmuje funkcję mnożnika. Jeśli wypełnisz całą kolumnę za pomocą pasujących symboli, a następnie kwalifikujesz się do mnożnika. Jednak liczba mnożników ma wpływ liczbę kolejnych kolumn, które wypełniasz od lewej do prawej. Mnożnik zatrzymuje się, jeśli jedna kolumna nie jest wypełniona.

  • Minimalne i maksymalne zakłady

Z Joker milionów Pokies można grać z minimalnym zakładem 25 pensów. Z drugiej strony, 25 PLN za spin to maksymalny zakład. Średni zwrot w Joker Millions Online jest ustawiony na 94,3% - typowy procent dla wszystkich progresywnych gniazd jackpota.

  • Tajemnicze wygrywa

Mystery Wins występują, gdy wylądujesz w sumie 5 jokerów w każdej z 5 kolumn. A każdy symbol jokera umożliwia wylądowanie między 2 a 2500 monet. Im więcej jokerów masz w bębnach, większa liczba monet, które możesz wygrać. Jeśli masz szczęście, aby przynieść 15 jokerów, możesz wygrać progresywny jackpot.

Jak wygrać Joker Millions online

Z Joker Millions to wysiłek, aby wygrać, jeśli jesteś pewien, co robić. Pierwsza i najbardziej wskazana rzecz do zrobienia przed zapłaceniem tego gniazda jest ustawienie zakładów.

Aby ustawić zakłady, używane są następujące przyciski:

  • "Wartość monet +/-" Ten przycisk służy do ustawiania rozmiaru monet. Waha się między 0,01 a 1.
  • "Maksymalny zakład" Przycisk jest przede wszystkim ustawieniem maksimum, który pozwala na gniazdo.
  • "Kręcić się" jest używany do ustawiania bębnów w ruchu.
  • "Automatyczne odtwarzanie" Przycisk Ustawia bębny, aby włączyć automatycznie dla żądanej liczby razy bez przerw.

Każda bębna zawiera symbol Jester, który aktywuje obrót jackpota. Po aktywacji tego przycisku wylądujesz do nagrody co najmniej pięciu tajemnicy wygrywa od razu. Kołowrotki będą nadal obracać tak długo, jak ląduje symbol żartów na bębnach. Co ciekawe, każdy symbol żartów może wygrać do 1000COINS. Czy to nie niesamowite? Oczywiście, że jest.

Aby wygrać progresywnego jackpota, musisz wypełnić ekran, a następnie mieć 15 symboli jądra.

Za każdym razem, gdy wygrywasz, symbole związane z nim będą zamrozić, a bębny pozostaną spinning, biorąc pod uwagę, że więcej mrożonych symboli będzie nadal wylądować. Upewnij się, że wypełnij kolumny od lewej do prawej, aby zmaksymalizować szanse na pomnożenie wygranej.

Dolna linia

Jeśli jesteś taką osobą, która kocha elegancki projekt slotowy, a także progresywny jackpoty, Więc nie możesz pójść nie tak z Joker milionów Pokies. Będziesz zdumiony jasną, piękną i dobrze zaprojektowaną grafiką. Gniazdo przynosi polerowane i zrównoważone doświadczenie z heartharming Jazzy Soundtrack. Bez wątpliwości, Yggdrasil przynosi wysokiej jakości i standardowe gry z Joker Millions są jednym z najlepszych. Rundy bonusowe, bezpłatne spiny, mnożnik i inne funkcje zwiększają twoje szanse zwycięski.

Powodzenia, gdy grasz w tę fantastyczną grę!

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony