Gniazdo i gniazdo Beanystalk

Oceń tę darmową grę:
undefined
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Krótkie wprowadzenie do gniazda Gniazdowego i Beanystalk

Musisz przeczytać bajkę, jack i beanystalk, historię chłopca z kilkoma magicznymi fasolami. Te fasole rosną w beanostalk, który idzie do nieba. Jack, a następnie wspina się, by ukraść skarby z zamku olbrzyma. To jest dokładnie historia Gniazdo i gniazdo Beanystalk przez netent.... Ten 5-bębnowy legendarny gniazdo został wydany w listopadzie 2013 r. Jest to połączenie świetnej opowieści i imponującej grafiki.

Gniazdo i Beanstalk Online Pokie zostały idealnie dostosowane do komputerów stacjonarnych i mobilnych. Nawet jeśli ten tytuł jest dość stary, posiada dobrze przeciwko innym wydawcom w odniesieniu do innowacyjnych smug oraz wypłaty. Możesz grać w Jack i Demo Beanstalk jako darmową grę lub na prawdziwe pieniądze.

Visuals of Jack i Beanstalalk Pokie

Gdy tylko otworzysz gniazdo Jacka i Gniazdo Beanystalk, zauważysz, że ma stylowy wygląd. Posiada zabawny intro wideo, który zapoznisz się z postaciami tytułu. Jest dość powszechny z tytułami netentnymi. Stąd, jeśli grałeś tytuły Dostawca oprogramowania, będziesz znać.

Animacja jack i beanstalk wolne miejsce wejdzie w akcję, gdy obrócisz bębny. Jego ekran ma tradycyjny układ. Tło tytułu przedstawia pole uprawne i dom bajki.

Symbole tytułu inspirowane są również popularną bajką. Sam jest Jack, a on towarzyszy kóz, fioletowe giganty, skrzynia skarbów i konewka. Oprócz znaków specjalnych istnieją inne wysokiej płacących ikony kart, takich jak as, król, królowa i jack.

Jak ustawić gniazdo i pokies Beanstalk?

Bez znamiu się przycisków kluczowych, nie możesz być częścią przygody łowiectwa skarbów. Oto najważniejsze przyciski sterujące na panelu sterowania na dole ekranu.

Poziom Użyj tego przycisku, aby dostosować poziom monet w tytule.
Wartość monety Dostosi wartość monety dla każdego spin.
maksymalny zakład Przycisk pozwala ustawić maksymalny zakład do gry.
Automatyczne odtwarzanie Automatycznie obrócić szpulki bez przerwy.
Przycisk wirowania Jest to reprezentowane przez dwa okrągłe przyciski napotykające się do siebie i ustawił bębny w ruchu.
Płatny Zapewni Ci wypłatę tytułu.

Jak grać w szpulę Jacka i Beanstalu?

Slot przez Netent jest dość łatwy do gry, ponieważ ma prosty układ. Ponadto zasady tytułu są dość proste. Znajdziesz 20 lininów w tytułach. Jest to standardowy dla gier gier. Symbole rozprzestrzeniają się do 5 bębnów. Możesz wybrać zakład za pomocą wartości monet i poziomu zakładu. Wartość monet rozpoczyna się od 0,01 i idzie do 0,05. Poziom zakładów różni się od 1 do 10. Stawka będzie widoczna w innym polu. Nie ma potrzeby dostosowywania linii gotowych, ponieważ są one naprawione. Kliknij przycisk Spin, aby rozpocząć grę. Możesz także użyć przycisku autoodtwarzania, jeśli nie chcesz obracać bębnów za każdym razem.

Funkcje, aby wyglądać na automat do gniazda

Darmowe spiny

Jeśli jesteś w stanie lądować 3 lub więcej ikon rozproszonych na aktywnej linii, będziesz mógł uruchomić darmowe funkcje spinów. Po wyzwoleniu zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami.

Podczas tej funkcji, jeśli jesteś w stanie lądować 3 lub więcej ikon rozproszonych, otrzymasz 5 kolejnych spinów. Darmowe obroty są rozgrywane w tym samym zakładach, co runda, która aktywowała darmowe spiny.

Walking Wild.

Jak tylko dzika ikona ląduje na bębnach, otrzymasz respycję. Podczas tego ponownego wiruje dzikie porusza jedną bębnną w kierunku lewej strony, a otrzymasz kolejny respin.

Wszystkie wygrywa z symbolem dzikiego, dają ci mnożnik 3x. Ikona dzika ma również zastąpić wszystkie inne ikony w grze, z wyjątkiem rozproszenia i ikony klucza. Walking Wild można aktywować podczas bezpłatnych spinów, a także gra bazowa.

Kolekcja skarbów

Kiedy wylądujesz symbol klucza na bębnach 5 podczas wolnych spinów, odblokuje dzikie funkcje podane poniżej.

2 ułożone torby pieniężne

Jeśli zbierasz 3 kluczowe ikony, pojawia się następne dzikie, które będzie ułożone dzikie z 2 ikon worków pieniędzy.

3 ułożone złote kury

Po zbieraniu 6 symboli kluczowych, następne dzikie, które pojawiają się na bębnach, zamierza włączyć ułożone dzikie z 3 Złotej kury.

Rozszerzający złoty harf

Jeśli zbierasz 9 kluczowych ikon, następne dzikie, że ziemie na bębnach zamieni się w rozszerzające się dzikie z symbolem złotej harfy.

Rozszerzające się dziki zamierza objąć cały kołowrotek i przesuwać, aby zapewnić Ci większe zwycięskie kursy. Gdy pojawi się ułożone dzikie, będziesz dostarczany z ponownym spinięciem, a podczas tego zamierza przesunąć jedną bębnnę w lewo, aż dotrze do pierwszej szpuli.

Jaka jest RTP i zmienność Jacka i gry Beanstalalk?

Jack i Beanstalal RTP wynosi 96,3%. To nic innego jak zwykłe i dość blisko średniej. Wariancja jest tutaj wysoka. Oznacza to, że musisz mieć trochę cierpliwości z tytułem.

Wygrana jackpot jack i fasola online

Tytuł może dać potencjalnie ogromną wygraną o powierzchni 600 000 monet. Ma to około 1500 razy swojej kwoty zakładów.

Wskazówki do gry dla początkujących

Jeśli po raz pierwszy jesteś początkującym i grając w szczelinę, możesz użyć wskazówek podanych poniżej.

  • Poznaj zasady gry z sekcji PAYTABLE i regułę gry. To powie ci, jak grać w grę i utrzymywać wszelkie kosztowne pomylenie, na które nie możesz sobie pozwolić;
  • Jeśli przegrywasz szeregowo, lepiej nie ścigać strat i zrezygnować z gry;
  • Możesz zarejestrować się w różnych miejscach i skorzystać z bonusu i promocji, które oferują do wykorzystania tytułu;
  • Najbardziej zabawną częścią tytułu jest rundy bonusowe. Dlatego należy użyć trybu demo, aby poznać go lepiej;
  • Tryb Free Play jest bardzo dobrym przewodnikiem, aby powiadomić, jak gra. Praktykowanie więcej stawia cię w lepszej pozycji podczas umieszczania zakładów rzeczywistych;
  • Lepiej założyć średnią kwotę, ponieważ maksimum zakładów może zwiększyć swoje szanse, ale jednocześnie może sprowadzić swoje pieniądze szybciej.

Wskazówki do gry dla doświadczonego gracza

Nawet jeśli jesteś doświadczonym hazardzistą, oto kilka wskazówek, które musisz pamiętać.

  • Skorzystaj z bonusu Depozytowego dostarczonego przez witrynę hazardową online w PL. Jest to w zasadzie wolne pieniądze i utrzyma cię przed ryzykowaniem własnych pieniędzy. Można jednak wypełnić wymóg obrotu do wypłacania wygrywa;
  • Większa zwycięstwo osiąga się, gdy zakładasz w wolnym obrotach. Dlatego twój cel powinien być w jakiś sposób wirować i osiągnąć tę funkcję;
  • Walking dziki symbol może przenosić dobrą kolekcję monet. Dzieje się tak, ponieważ jego obecność powoduje powtarzające się spiny, a te rundy trwają, aż symbol znajduje się na ekranie.

Grając w gniazdo i gniazdo online BeanStalk na małym ekranie

Netent zaprojektował Jack i Beanstalk Darmowe Pokie do pracy na szerokiej gamie platform pulpitu i mobilnych. Opracował tytuł za pomocą technologii HTML5. Tak więc jakość wizualna jest taka sama na telefonie komórkowym, jak jest na pulpicie. Możesz uzyskać dostęp do gry przez smartfony i tablety, które są zasilane przez Androida lub IOS.

Werdykt

Tytuł został dobrze przystosowany z bajki do gry na automat. Oferuje grafikę 3D, ale co sprawia, że gniazdo jest wartościowy, jest wędrującym dzikim. W rzeczywistości główna gra jest dość ekscytująca, abyś jedziesz. Maksymalna zwycięstwo gniazda wynosi 1500 razy większa niż kwota zakładów.

Jack i Fanstalalk Slot FAQ

Czy mogę grać w Jack i Fanstalalk online Pokie za darmo?

Tak, każda Polska Licencjonowana kasyno oferuje ten tytuł netent bez kosztów. W tym celu musisz wybrać tryb demo.

Czy gniazdo Gniazdo Gniazdo i Gra Belystalk mają wolne spiny?

Tak, jeśli odniesiesz sukces w lądowaniu 3 scatters, otrzymasz 10 darmowych spinów.

Czy muszę pobrać Jack i Beanstalal, aby grać?

Nie jest potrzebny do pobrania, aby grać, ponieważ można go otworzyć bezpośrednio w przeglądarce mobilnej.

Więcej slotów z Netent
Fairytale Legends: Lustro Lustro
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony