Slot bajki

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Mimo że minęło tylko w krótkim czasie, Endorfina. udało się wowić miliony graczy na całym świecie online Wydania do gniazda, które ustawiają nowy wysoki za nie tylko inne Hazard firmy, ale także sam.

Recenzja bajki Pokie

Jednym z automatów, które zdobyły wysoką cenę dewelopera wśród konkurentów i graczy jest gniazdo bajki. Nawet jeśli motyw używany w tworzeniu tego Gra Jest ogólny, najnowocześniejsza używana wyróżnia się wyróżnia się z partii.

Taki imponujący produkt jest możliwy dzięki unikalnemu procesowi produkcji szczeliny Endorfinę, gdzie udostępniają udane wersje każdego tytułu, aby zmaksymalizować kreatywność przed uwzględnieniem estetyki.

Bajka Slot jest skierowany do graczy szukających kilku relaksujących rozgrywek w spokojnym otoczeniu, który wciąż przedstawia szansę na imponujące wygrywa. Ten Brak pobrania Gra jest tworzona z pięcioma kołowrotkami, które są oddzielone przy użyciu zielonych gałązek wiszących z góry ekranu.

Do piątej siatki nie dodaje się koloru, który umieszcza tło w pełnym wyświetlaczu. Rozgrywka odbywa się wysoko w chmurach, które nosi jasno pomarańczowy odcień, który się pojawia dalej dalej, przechodzą z ekranu z powodu rosnącego lub ustawiającego słońca w odległości.

Dwie grube drzewa pełne zielonych liści stoją po każdej stronie bębnów i uzupełniają maleńkie zielone pudełka, które przenoszą liczby dwudziestu liniami i wskazują, jak biegają na ekranie.

Rozgrywka gniazda.

Inny wygląd endorfiny kasyno Gniazda nie powodują żadnych zmian w procedurze Grać, co sprawia, że są bardziej atrakcyjne dla graczy.

Proces gry jest prowadzony za pomocą paska sterowania umieszczonym na dole ekranu, którego wygląd jest taki sam jak w większości innych gniazd przy tym deweloperze.

Gamarlers są zobowiązani do wybrania pożądanego stawki przy użyciu całkowitej opcji zakładu, który umożliwia zakłady między dwadzieścia i dwieście kredytów.

Gracze mogą również dostosować tę wartość za pomocą przycisku zakładu, który posiada dziesięć poziomów. Z drugiej strony ikona linii ustawia liczbę linii zakładowych, które pozostają aktywne.

Gra zaczyna się od naciśnięcia przycisku spin lub auto spin. Korekty do funkcji autoodtwarzania są umieszczone na drugim ekranie, który jest dostępny za pomocą przycisku MENU.

Gracze mogą wybrać obrócenie bębnów w ciągłym ruchu do jednego z pięciu wydarzeń, które uznali Najlepsza jest osiągnięte;

 • Dziesięć do 999 obrotów wyczerpujących.
 • Upływa od pięciu do sześćdziesięciu minut.
 • Pięć do tysiąca zwycięski spiny są wyładowane.
 • Równowaga kredytów zmniejsza się o dziewięć do dziewięćdziesiąt procent.
 • Całkowity saldo wzrasta o 1,5 do dziesięciu razy, kwota, która była tam na początku rundy.

Można zapoznać się ze wszystkimi funkcjami zabaw w wolny Wersja gniazda bajki, która wykorzystuje zabawne kredyty do gry zamiast rzeczywistej gotówki.

A Prawdziwe pieniądze Opcja jest również dostępna, a tym razem depozyt musi być wykonany, aby aktywować rozgrywkę. Obie wersje są opisywane w prawie wszystkich endorfinie NZ. kasyna.

Imponujący rozwój ustawienia bajki również odzwierciedla symbole zawarte na bębnach i są;

 • Klucz
 • Klatka
 • Diament
 • Brunetka Fairy.
 • Blonde bajka
 • Koronowana bajka.

Diament jest dziki otwóri może stać w miejscu innych do ukończenia zwycięskich kombinacji i wyzwalacza wypłaty. Ikona może również tworzyć własne kombinacje.

Kluczowo i birdcage są jedynymi znakami zwolnionymi z zasady zastępowania dzikiej. Pierwsza jest ikona bonusowa, która pojawia się tylko podczas bezpłatnych spinów, podczas gdy ten ostatni jest rozproszeniem, który wyzwala gratisy.

Wygrane naliczone

Bajka online Gniazdo nagradza gracze, gdy trzy do pięciu ikon Combos spadają na aktywną linię wypłatę. Kombinacje te muszą również zacząć od lewej krawędzi i sąsiednich kolumn.

Jak Premia, znaki o wysokiej wartości płaci za pojawienie się co najmniej dwóch z nich. Te zwycięstwa są przyznawane w następujący sposób:

symbol Wypłaty dla dwóch (kredytów) Wypłaty na trzy (kredyty) Wypłaty na cztery (kredyty) Wypłaty na pięć (kredyty)
10. N / A. Pięćdziesiąt 250. Tysiąc.
J N / A. Pięćdziesiąt 250. Tysiąc.
Q N / A. Pięćdziesiąt 250. Tysiąc.
K N / A. Pięćdziesiąt Czterysta 1500.
A N / A. Pięćdziesiąt Czterysta 1500.
Brunetka Fairy. Pięćdziesiąt Trzysta Tysiąc. 7500
Koronowana bajka Pięćdziesiąt Czterysta Cztery tysiące Dwadzieścia tysięcy
Blonde bajka Sto. Tysiąc. Dziesięć tysięcy. Pięćdziesiąt tysięcy
Diament N / A. Czterysta Cztery tysiące Czterdzieści tysięcy

W liście

Fairy Tale Pokies. Maszyna zawiera funkcję hazardową, która pozwala graczy ryzykować podwojenie swoich zwycięstw do dziesięciu razy, bijąc krupier z kartą o wysokiej wartości z czterech przedstawionych w bonusie.

Więcej autlotów z endorfiny
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony