Kibedies 2 Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Poprzedzający początkową automatę od Yggdrasil., ten Kibedies 2. Gra jest sequel, który z pewnością zastępuje wersję początkową. Na początek spotkasz cztery rodzaje wszechświatów z elastyczną nawigacją i posiadając unikalne cechy, zalety i wady.

Po drugie, Chibedies 2 występują w zaczarowanym lesie wypełnionym małymi, pięknymi stworzeniami, które wyniósł chęć, aby zaoferować pomoc w zapewnieniu, że osiągniesz najważniejsze nagrody pieniężne. RTP VIDEO jest stabilny 96,1%, z wariancją jest również stosunkowo sprawiedliwe. Niezależnie od tych stosunkowo regularnych statystyk, pijbedies 2 z pewnością jest ekscytujące, a także dynamiczne Grać.

Zdobądź wszechświat fantasy

Bez wątpienia atmosfera w tym otwór Jest rzeczywiście magiczny, ponieważ jest mélange dużych grzybów, specjalnych roślin i wysokich drzew, które obejmują ekran podczas rozgrywki. Dlatego pijbedies 2 jest jednym z Gry które mają uderzające podobieństwo do książki fantasy, z żywymi oświetleniem i wyjątkowych animacji.

Najwyraźniej jest to jeden z różnych ustawień opartych na wyborach, które zachwycisz w Hazard spotkanie. Jako taki, jest to kluczowy punkt sprzedaży i coś, co jest wysoko cenione w nowoczesnych automatach. Biorąc pod uwagę, że Yggdrasil. Hazard jest znany z generowania unikalnych i fikcyjnych wszechświatów, nie jest zaskoczeniem, że Chibedies 2 Online. Gra jest wypełniona astronomicznie wyższymi innowacjami w porównaniu z początkową grą.

Zapoznanie się.

  • Wszystkie widżety, których potrzebujesz do gry (na komputerze PC lub urządzeniu mobilnym) znajdują się na dużym dzienniku znajduje się pod kołami.
  • W dzienniku Punters mogą wybrać Prawdziwe pieniądze Zakłady od 0,20 do 100 kredytów na każdym spinie, na umieszczenie na dwudziestu linii płacowych. (Ten depozyt powinien być wykonany przed tym)
  • Gra do gniazda zawiera pięć bębnów, funkcji MAX BET i autoodtwarzania, które pomaga w przyspieszeniu rozgrywki NZ. Powiedzmy między innymi.
  • Dzięki średniemu zmienności wynikiem następnej rundy wibiasties 2 jest rzeczywiście nieprzewidywalna. Ponieważ małe i znaczące zwycięstwa można sporadycznie wygrać, zmusza to uczestników, aby polegać na ich uczuciu jelita. Grzyby, obok czterech jednoznacznie kolorowych piżowatych (czerwony, niebieski, zielony i fioletowy) z mnożnikiem 250X, znajdują się na tabeli płatnej, choć jPula. nie jest tutaj oferowany.

Wprowadź królestwo i odkryj tajemnice, aby zwiększyć wygrane!

Kiedy rozpoczyna się ekscytująca przygoda, gracze mają podążanie za stworzeniem w Kiwórstwa 2 Pokies. lub automat, aby odkryć ukryty skarb. Ich celem w grze bazowej jest przypiąć co najmniej trzy grzyby lub jedliny na aktywnej linii, od lewej do prawej na bębnach.

Nabycie dodatkowych symboli (jak opisano poniżej) prowadzi do lepszego wygrywania online kasyno gra.

  • Dziki- stanowi wszelkie zwycięskie linie, które mają możliwość reprezentowania wszystkich symboli slotów z wyjątkiem maski.
  • Maska- skutkuje aktywacją wielu wolnych spinów. Dlatego, jeśli wylądujesz trzy, cztery lub pięć masek na dowolnej pozycji w kółkach, otrzymujesz siedem, piętnaście lub trzydzieści Premia odpowiednio.

Gra występuje w czterech różnych dziedzinach (wymieniona poniżej), którą gracze będą musieli wybrać przed graniem. Po każdej rundzie mają elastyczność zmiany królestwa.

  • Rozszerzający się- Wszystkie dziki na ekranie Wypełnij trzy pozycje na szpuli.
  • Teleportowanie- W tym królestwie dzikie symbole trawerse do Najlepsza Możliwa pozycja do tworzenia zwycięskich sekwencji, zatem wyzwalać lukratywny Wypłatas.
  • Rozpościerający się- Wild na ekranie wygeneruje aż cztery dodatkowe dzikie w pozycjach sporadycznych.
  • Lustrzany- Po wybraniu tego królestwa lub wszechświata od razu zauważysz, że każde dzikie stwarza tyle największych dzikich dzikich, których dublowanie występuje przeciwko osi.

W tej automatu z Brak pobrania Wymagane, istnieje funkcja mutacji, która może być wyzwalana sporadycznie podczas gry bazowej. Podczas rund darmowych spinów ta funkcja jest stale aktywna. Mutacja wszystkich dzikich występuje w dzikich kombi po wykonaniu ich specjalnych funkcji.

W sumie, podczas gdy niektóre automatki mają doskonałą grafikę, a także ułatwiają niesamowitą rozgrywkę z unikalnymi zasadami, oczywiste jest, że pijbedies ma wszystko. ten Popularnyny Gra ma bezbłędne perspektywy, oprócz wysypiącej kompatybilność z prawie wszystkimi platformami. Ponadto, zmieniający się dzikie wraz z unikalnym zestawem zasad rzeczywiście sprawi, że każdy gracz chce zbadać 4-letnich, aż do odsłonięcia wszystkich ich tajemnic. Pomimo nagród będących tosem niższy w porównaniu z innymi automatami online, zaletą tego jest, że zmusza dbałosy, aby zakładać kilka dodatkowych funduszy lub zależy od różnych sekwencji, aby otrzymać znaczne nagrody.

Stół podsumowujący

Dostawca oprogramowania Yggdrasil.
Rodzaj Wideo
Bębny Pięć
Paylines.. 20
Cechy Darmowe spiny, dzikie i rozpraszające.
Najniższy zakład 0.2
Najwyższy zakład 100.
Temat Fantazja
Rtp.. 96.1%
Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony